Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardım!!

Mustafa DOĞAN
    Öğrenci
     Yok
     Kıbrıs
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    4

Yardım!!

Merhaba büyüklerim ve küçüklerim.
    RR ailesine yeni geldim.Ve artık bir RR almanın vakti geldiğini düşünüyorum.Kıbrısta oluşumdan dolayı hem okuyup hemde öğrenci olmamdan dolayı.Türkiyeye gelemiyorum..
    2 tane antalyada istediğim gibi RR buldum.Ancak sadece bir kere gelme şansım var parayı zor denkleştirdim ve 2 kere git gel yapacak maddi durumum yok..
    Sadece bir büyüğüm veya kardeşim bana bu motorlara biri kepez biri alanyada bakması bana ön ayak olmasını istiyorum.Biliyorum çok fazla bir fedakarlık istiyorım ancak bunu benim için yapacak yardımsever birini arıyorum.Çok zor ama şansımı denemek iatiyorum..
    Sadece istediğim kronik arızası olup olmadığı , şasede sıkıntısı olup olmadığını ana hatları ile yüzeysel bakmasını istiyorum..
    Tutacak masraf neyse ben hesaba karşılığını yollarım kıbrıstan gelirken de bir hediye getiririm 😊
    Şimdiden teşekkürler..

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı Ouroboros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba büyüklerim ve küçüklerim.
    RR ailesine yeni geldim.Ve artık bir RR almanın vakti geldiğini düşünüyorum.Kıbrısta oluşumdan dolayı hem okuyup hemde öğrenci olmamdan dolayı.Türkiyeye gelemiyorum..
    2 tane antalyada istediğim gibi RR buldum.Ancak sadece bir kere gelme şansım var parayı zor denkleştirdim ve 2 kere git gel yapacak maddi durumum yok..
    Sadece bir büyüğüm veya kardeşim bana bu motorlara biri kepez biri alanyada bakması bana ön ayak olmasını istiyorum.Biliyorum çok fazla bir fedakarlık istiyorım ancak bunu benim için yapacak yardımsever birini arıyorum.Çok zor ama şansımı denemek iatiyorum..
    Sadece istediğim kronik arızası olup olmadığı , şasede sıkıntısı olup olmadığını ana hatları ile yüzeysel bakmasını istiyorum..
    Tutacak masraf neyse ben hesaba karşılığını yollarım kıbrıstan gelirken de bir hediye getiririm 😊
    Şimdiden teşekkürler..
    Mustafa Merhaba. Öncelikle hoşgeldin. Bir forum kuralı olarak her yeni arkadaşımız kendini ''tanışma'' başlığı altında detaylı bir şekilde tanıtır ki bu hem yeni arkadaşlarımızı tanımamıza hem de onlara daha iyi yardımcı olmamıza yardımcı olur.

Öğrencilik hem güzel hem zorludur hele ki Kıbrıs'ta ise.. Kıbrıs'ı iyi bilirim ekonomik şartları yurdumuzdan giden insanlar için bi hayli pahalıdır ve geliş-gidişte epey külfetlidir. Geleceğini kurmak adına bir adım atmış ve ardında duruyorsun,Allah kolaylık versin.
    Soruna gelecek olursak...
    RR Antalya İl Teşkilatımız köklü ve sağlam teşkilatlarımızdan biridir ve eğer ellerinden gelecek ise muhakkak suretle senin ricanı da yerine getireceklerdir. Antalya İl Teşkilat Sorumlusu ile direkt irtibata geçmeni öneririm. Forum üzerinden detaylı bir özel mesaj gönderebilir durumunu ve taleplerini etraflıca belirtebilirsin. Gönlündeki makineye bir an önce kavuşman, anayurda dönüşünde aramızdaki yerini alman ve bilhassa bir etüt merkezi kıvamında olan forumumuzda aktif olman dileğiyle; Allah kolaylık versin.
    Ali ÜNVERDİ (10.Ocak.2017), aycanblmts (10.Ocak.2017), CELİL (10.Ocak.2017), K.Erkut (10.Ocak.2017), Ömer (10.Ocak.2017), umut. (10.Ocak.2017), WOLF (10.Ocak.2017) Bunu beğendi.

Mustafa DOĞAN
    Öğrenci
     Yok
     Kıbrıs
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    4
    Teşekkür ederim İlker abim cevap yazmanız bile beni onure etti ve hiç yitirmediğim umuduma umut kattı..
    İnşallah kıbrısa gelirsiniz birgün sizi misafir ederim bir büyüğüm olarak birşeyler öğrenirim.Öneriniz için teşekkürler hemen irtibat sağlayacağıö.Kazasız belasız sürüşler abiciğim iyi günler ��������
    Ali ÜNVERDİ (10.Ocak.2017), CELİL (10.Ocak.2017), centaur (10.Ocak.2017), umut. (10.Ocak.2017), WOLF (10.Ocak.2017) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    RR Ailesi menfaatlerin güdülmediği samimi bir ortam Mustafa.. Tabii ki cevap vereceğiz ve yine tabii ki elimizden geliyorsa cansiperhane birbirimize yardımcı olacağız. Kıbrıs benim için şu an çok uzak bir ihtimal lakin naif teklifin için çok teşekkür ederim
    Ali ÜNVERDİ (10.Ocak.2017), aycanblmts (10.Ocak.2017), CELİL (10.Ocak.2017), Murat Kemah (10.Ocak.2017), WOLF (10.Ocak.2017) Bunu beğendi.

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Aramiza hoşgeldin. Elimizden gelen birşey olur ise tabiki yardım ederiz.
    Ali ÜNVERDİ (10.Ocak.2017), CELİL (10.Ocak.2017), Ömer (10.Ocak.2017) Bunu beğendi.

İlker Akgül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İlker Akgül
    Hemşire
     VİRAGO 535
     Antalya
    Beğenmiş
    382
    Beğenilmiş
    142
    Mustafa kardeşim hoşgeldin aramıza kepez de dediğin motora bilgilerini ver gider bakarız sıkıntı yok ama kapora verme alma gibi işlere karışmayız önce başımıza geldi çünkü kapora verip geri alamayınca biz Arada kalıyoruz plakasını filan sorgulat bilgilerini gönder halledlim ama görmeden motor almak mantıksız derim geldiğinde bizim motorlara da bizden satanlarda var iyi günler dilerim

İlker Akgul Antalya-merkez
    CELİL (10.Ocak.2017), Ömer (10.Ocak.2017) Bunu beğendi.
    ilker akgül ANTALYA-MERKEZ

Mustafa DOĞAN
    Öğrenci
     Yok
     Kıbrıs
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    4
    Ali abi çok teşekkür ederim ne kadar büyük bir iyilik yaptınız bilemezsiniz����

Mustafa DOĞAN
    Öğrenci
     Yok
     Kıbrıs
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    4
    İlker abi çok sağol eksik olma abi..
    abi ben kapora değilde yanlış ifade ettim bakacak büyüğümün masraflarını karşılamayı isterim sonuçta oraya gidecwj ve bir masrafı olacak..
    Abi bilinen motoru almak daha mantıklı özellikle de motorcudan almak çok önemli bir moru..
    Maddi durumum beni kısıtladığı için çok bir seçenek olmuyor abi malesef �� Siz bana numaranızı verebilir misiniz abim rahatsız eymezsem bir arasam
    Murat Kemah (10.Ocak.2017) Bunu beğendi.

Oğuzhan Ocak
    Öğrenci
     YAMAHA XVS 950A
     Bursa
    Beğenmiş
    2,351
    Beğenilmiş
    1,808
    Kardeşim aramıza hoşgeldin bende ogrenciyim nasil zor toplaniyor para bilirim eminim abilerimiz yardımcı olacaklardır umudunu kırma Insallah istedigin gibi olur hersey
    No fear! No rules! No limit! 8)

Barmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tuna sivri
    Barmen / Bar chef
     Real raptor DD250-9
     Antalya / kültür
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    223
    Selam kardeşim benim motor da yayında. Kastettiklerinden biri buysa konuşalım. Elimizden gelen güzelliği yaparız.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...75429928/detay

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)