Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    fsarioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Furkan Sarıoglu
    Öğrenci
     Yok
     BURSA
    Beğenmiş
    9
    Beğenilmiş
    8

Question 250 cc önerisi olan var mı

Arkadaslar 4000-5000 arası bir para ayırabilirim ederinden yüksek de vermek istemiyorum gönlüm suan dd250e-9b diyor 2011 bulabilirim belki ama daha ucuz ve kısmen bu performansa sahip motor önerileriniz varsa lütfen yardımcı olur musunuz? 150 liğini de düşündüm bayırda ilerde değiştirmem gerekicek gibime geliyor küba superlight 200 lerden de emin olamadım bi akıl verin üstadlar :D

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Merhaba Furkan;
    Bütçe deyince akan sular durur. Hepimizin gönlünde nice motorlar var lakin imkanlar neye el veriyorsa ona yönelik yaşıyoruz. 250 cc Regal diyorsan balansörsüz makine akıl karı değil. Aksi takdirde titreşimden muzdarip olursun. Başka markalardan şimdilik ucuz yollu bir şey al diyeceğim ona da dilim varmıyor. Bütçen dahilinde balansörlü,yıpranmamış bir makine alabilme ihtimalin de çok gerçekçi durmuyor. Bir de bizim regaller 20000 km de şanzıman yenilemesi istiyor. Yani bulsan bile 1000-1500 lira gibi bir masrafı şanzıman için köşede tutman gerekecek. 4000-5000 arası bizim 150 cc ler satılıyor. Mümkünse bütçeni bir miktar daha arttır. ( Bir de ekipman var ki daha onu hiç saymıyorum) Allah kolaylık versin dostum.
    acryvz (01.Mart.2017), aycanblmts (01.Mart.2017), CELİL (01.Mart.2017), downoflight (01.Mart.2017), fsarioglu (02.Mart.2017), K.Erkut (02.Mart.2017) Bunu beğendi.

1
    1
     1
     1
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    200
    Keeway supershadow,lifan 250,kuba superlight falan baksan bence ?

Caner ATAŞ
    3D Artist
     Regal Raptor DD150e-2
     Eskişehir-Odunpazarı
    Beğenmiş
    1,407
    Beğenilmiş
    1,046
    Alıntı centaur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Furkan;
    Bütçe deyince akan sular durur. Hepimizin gönlünde nice motorlar var lakin imkanlar neye el veriyorsa ona yönelik yaşıyoruz. 250 cc Regal diyorsan balansörsüz makine akıl karı değil. Aksi takdirde titreşimden muzdarip olursun. Başka markalardan şimdilik ucuz yollu bir şey al diyeceğim ona da dilim varmıyor. Bütçen dahilinde balansörlü,yıpranmamış bir makine alabilme ihtimalin de çok gerçekçi durmuyor. Bir de bizim regaller 20000 km de şanzıman yenilemesi istiyor. Yani bulsan bile 1000-1500 lira gibi bir masrafı şanzıman için köşede tutman gerekecek. 4000-5000 arası bizim 150 cc ler satılıyor. Mümkünse bütçeni bir miktar daha arttır. ( Bir de ekipman var ki daha onu hiç saymıyorum) Allah kolaylık versin dostum.
    Bütçe diyince akan sular duruyor durumunu en iyi yaşayanlardan biriyiz Furkan. İlker abi de aynı sıkıntıların içinde olduğumu iyi bilir :D

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    fsarioglu (02.Mart.2017) Bunu beğendi.

aycanblmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aycan Balımtaş
    Muhasebe+Sigorta
     Hyosung GV250
     İstanbul - Tuzla (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    3,291
    Beğenilmiş
    1,012
    İlker kardeşimin dediği gibi hepimizin gönlünde birer aslan var ama şimdilik favoriler bölümünde duruyor. Allah herkesin gönlüne göre versin.
    No medicine like the ride.

Mehmet aktaş
    Akuarist
     Hyosung GV250
     Antalya
    Beğenmiş
    239
    Beğenilmiş
    253
    Bende kubaya baya bakanlardanim ama sonra falcon freedom aldım bence kubadan uzak dur. Çok baş agritiyor. Supershadowlar veya lifanlarda olabilir.

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ellekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hacı Ömer
    Uzman Jandarma
     Regal Raptor 150
     İstanbul-Tuzla (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    63
    Beğenilmiş
    32
    Bisan, Lifan, Borelli Ledow gibi makineler v motor, daha önce kullanmış arkadaşlarımız muhakkak vardır. Böyle bir şey de düşünebilirsiniz..
    Konu ellekli tarafından (01.Mart.2017 Saat 23:49 ) değiştirilmiştir.
    ~~~Kötü Bir Motosiklet/Otomobil Yapmak Pahalı Bir İştir~~~

İmzam Yok, Parmak Bassam Olur Mu?

aslantürk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özer Subaşı
    Medical
     Regal Raptor Spyder
     istanbul - Kadıköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    470
    Regal clasic bulabilirsin o fiyata düşük model yüksek model düşünüyorsan arkadaslarda bahsetmiş yorumlarda o markalara bak

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rafet Yıldırım
    öğrenci
     kuba superlight 200
     İzmir - Bornova
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    79
    kuba sl200 düşünürsen titreşimi çok fazla vidaları gevsıyor atıyor sürekli bakım yapman gerek ama şehir içi tatmin edici bir motor

fsarioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Furkan Sarıoglu
    Öğrenci
     Yok
     BURSA
    Beğenmiş
    9
    Beğenilmiş
    8
    işte gönlüm rr 250e-9b balansörsüz var da bu fiyatlara alırsak balansör sart ki benim okulum 35 km uzak git gel 70 dayanılmaz o yüzden 2011 sonrası arıyorum ayrıca 8-10 bin bişi lazım ki yıllık ortalama ben 12 bin km yapıyorum okul iş sadece :/ ayrıca dediğiniz tüm motorlara baktım 1 haftadır bütün ilanları açmısım sahibindende belki bilmediğim bi model söyleyebilirsiniz diye açtım konuyu ama sanırım yok gibi şimdilik arastırmaya devam ediyorum bu arada aranıza yeni katıldım zaten chopper da kendimi buldum hiç kafamda yoktu simdiye kadar motor cok derinlere gömmüştüm ama gidip ehliyet kursuna basvurdum önce motor alıcam dedim ailemde destek oldu sağolsunlar o zaman yapılcak tek sey 150 cc alıp 1 sene binmek gibi onunda satması acısından korkuyorum ayrıca hızlanması yeterli olur mu tırlarlın cirit attığı yolda emin olamıyorum he bi de ekipman için direk bi aylığımı ayırdım bu para sadece motor için ekipman olmazsa olmazımız he özellikle bi de dolar kuru referandum ve yaz sezonı yüzünden fiyatllar yükselmeden acele etmek istiyorum sizce de bu dediklerimin fiyatlara bi etkisi olur mu ben mi öyle düşünüyorum ? çok teşekkür ediyorum canım raptor rider ailesi
    CELİL (02.Mart.2017), centaur (02.Mart.2017) Bunu beğendi.
    Konu fsarioglu tarafından (02.Mart.2017 Saat 02:54 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)