Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

İbrahim Berk Adıgüzel
    LCW-IT Destek, Amatör Dövmeci :)
     Yamaha XV950A
     İstanbul - Bahçelievler (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    açıkçası dostum tırların yarattığı hava akımı ile geçen hafta İstanbul'da yaşadığımız lodos yüzünden çıkan rüzgarın pek bir farkı yok, öyle havala koşullarında birazcık daha yavaş, birazcık daha cihazın tepkilerine hazırlıklı olman lazım balansörsüz asla tavsiye etmem gerçekten çekilmez olduğu bir çok eski başlıkta var forum içerisinde. yanlış hatırlamıyorsam daha önce tanışma başlığında biraz zayıf olduğunu yazmıştın(50kg falandı galiba) motorunu seçerken motorunun ağırlığını da göz önünde bulundurman gerekecek malum vücudunda cihazı taşıyacak bir kas yapısı da olması lazım özellikle bacaklarda(durduğun yerde dengede tutabilmek için ya da yavaş, ayağını yere koyabileceğin ve motoru yatırma ihtimalin olan durumlar için) şu noktada benim tavsiyem 250'lik bir klasik alman olacak hem rahattır ama sıfırı yoktur, temiz bir tane bulursan 4-5bin kilometrede bakımlarını yaptırdığın sürece 20bin'e kadar yolu var 1.5-2 sene binersin baktığın sürece sonra biraz ucuza satıp yenisi gelsin dersin yok evladiyelik olsun dersen bütçeyi biraz daha zorlayıp shadow tarzı bir makina bakman lazım ama o da 280 kilo falan biraz ağır makina
    fsarioglu (02.Mart.2017) Bunu beğendi.

fsarioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Furkan Sarıoglu
    Öğrenci
     Yok
     BURSA
    Beğenmiş
    9
    Beğenilmiş
    8
    hocam sen nasıl güzel bir insansın ki kilomu bile hatırlıyorsun ya gerçekten çok mutlu oldum benim kilom az evet ama günlük 10 km yol yürüyen ve spor yapan bir yapım var özellikle bacaklarda :D 50 serden 3 tur squat cekebiliyorsam kaldırırım ya heralde :D 250 lik şuan cuk oluyor benim için bi kere su soğutması var ön çift disk falcon 250 deki saçma siyah görüntü yok miss gibi chrome gözüküyor ayrıca ivmelenmesi güzel ama gel gelelim balansörlü olanlara çok istiyorlar :D tek derdimiz bu şuan da tekrar teşekkür ettim

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı fsarioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte gönlüm rr 250e-9b balansörsüz var da bu fiyatlara alırsak balansör sart ki benim okulum 35 km uzak git gel 70 dayanılmaz o yüzden 2011 sonrası arıyorum ayrıca 8-10 bin bişi lazım ki yıllık ortalama ben 12 bin km yapıyorum okul iş sadece :/ ayrıca dediğiniz tüm motorlara baktım 1 haftadır bütün ilanları açmısım sahibindende belki bilmediğim bi model söyleyebilirsiniz diye açtım konuyu ama sanırım yok gibi şimdilik arastırmaya devam ediyorum bu arada aranıza yeni katıldım zaten chopper da kendimi buldum hiç kafamda yoktu simdiye kadar motor cok derinlere gömmüştüm ama gidip ehliyet kursuna basvurdum önce motor alıcam dedim ailemde destek oldu sağolsunlar o zaman yapılcak tek sey 150 cc alıp 1 sene binmek gibi onunda satması acısından korkuyorum ayrıca hızlanması yeterli olur mu tırlarlın cirit attığı yolda emin olamıyorum he bi de ekipman için direk bi aylığımı ayırdım bu para sadece motor için ekipman olmazsa olmazımız he özellikle bi de dolar kuru referandum ve yaz sezonı yüzünden fiyatllar yükselmeden acele etmek istiyorum sizce de bu dediklerimin fiyatlara bi etkisi olur mu ben mi öyle düşünüyorum ? çok teşekkür ediyorum canım raptor rider ailesi
    Eğer saydığın kriterlerde ( kilometresi az, 2011 sonrası vs.) regal 250 cc arıyorsan bulman çok ama çok zor dostum.. Ama elindeki para ile 150cc bir regal alabilirsin. Bizim motorlar Fiat Doblo, Şahin gibi Her türlü satarsın yükseltmek istediğinde.. Yeter ki motorun bakımlı olsun He yok illaki ben 250 cc regal istiyorum dersen bütçeni iki katına çıkarman gerekecek..

1
    1
     1
     1
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    200
    Fredoom çok baş ağrıtır 50 kiloymuşsun sana superlight gider dicem kubadan nefret etmişsin o zaman yolunda uzun 70 km v motor alman tavsiyem yönünde ben şuan supershadow kullanıyorum gruptan arkadaşlarda biliyor motoru tavsiyede ederim..

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,453
    Beğenilmiş
    5,743
    Merhaba Furkan ilanlarda bir makina gördüm ama uzakta gidebilirsen uygun temiz görülüyor

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...88970807/detay

Veya km si yüksek fiyatı uyan alltaki makinalar var

https://www.sahibinden.com/motosikle...ting=price_asc
    acryvz (02.Mart.2017), fsarioglu (02.Mart.2017) Bunu beğendi.

Furkan Sarıoglu
    Öğrenci
     Yok
     BURSA
    Beğenmiş
    9
    Beğenilmiş
    8
    eyvallah üstadlar sizler harikasınız bende regalin 150 cc sini alıyım 1 sene binip satarım diyorum suan için gönlümüz daytona da ona kadar idare eder hem de acemeliğimi bunda atarsam güzelim makineyi mahfetmem :D ya da superlight 200 de alabilirim onunla da benzer özellikleri var sadece hacmi geniş motorun ısınması bayır yukarı o yolda biraz daha geç olur sadece tipi çok siyah abi parlamayan chopper bari eksozu boyamasalarmıs bi de jantlar cok kötü acaba değiştirebilirmiyim jantlarını ? ve sanırsam onlar daha seri satılıyor tekrar teşekkürler herkese

Furkan Sarıoglu
    Öğrenci
     Yok
     BURSA
    Beğenmiş
    9
    Beğenilmiş
    8
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Furkan ilanlarda bir makina gördüm ama uzakta gidebilirsen uygun temiz görülüyor

iki ilanada bakmıstım dediğin gibi km ve sanlı urfa :D bakalım daha zaman var nasip kısmet bu işler diyerek zamana bıraktım biraz :D
    CELİL (02.Mart.2017) Bunu beğendi.

kaan tokyol
    Öğrenci
     Kuba Superlight 200
     İstanbul - Kadıköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    47
    Beğenilmiş
    376
    Valla bende superlight var ve ben gayet memnunum tek sıkıntım keske v motor olsaydı oluyor ama ben sıfır aldım onunda etkisi vardır elbet o yuzden borelli leadow bisan lifan yada bisan royel supershadow falan tatli motorlar

Caner ATAŞ
    3D Artist
     Regal Raptor DD150e-2
     Eskişehir-Odunpazarı
    Beğenmiş
    1,407
    Beğenilmiş
    1,046
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Celil abi selamlar Şanlıurfadaydı sanırım o 2015 trafiğe çıkışlı acil olanlar. Etraftan aldığım duyumlara göre özellikle güneydoğu anadolu taraflarında Suriyeden kaçak getirilen taşıtlar plaka değiştirilerek ya da başka yöntemlerle satılıyormuş. O yüzden şu aralar çok güven olmayacağı söylenmişti bana. Yine de kesin konuşmak istemem tabiki üstadlara karşı

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (02.Mart.2017) Bunu beğendi.

İsmail Kurt
    tiyatro
     regal raptor dd 250 e
     İstanbul-Ümraniye ( Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    67
    Beğenilmiş
    121
    Bak dostum küçük cinliler konusuna gayet hakimim. Öncelikle 150 lik makina kesinlikle alma regal raptor bile olsa alma. çünkü tek silindirli motorlar karşı ağırlık ile çalışır yokuşlarda bayılır. 50 kilo olman bile fayda etmez. gelelim marka ve modellere.Öncelikle motor gücü ve kalite bakımından hosting gv 250 5.500 liradan eski modellerini bulabilirsin ama çok yıpranmış olur. Parca bulmakta sıkıntı çekersin. Regal eski kasa klasik 250 de bulursun. Parca bulmak kolar ve hyosunga an daha temiz olurlar. Çünkü fiyat aralığı budur

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)