Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Caner ATAŞ
    3D Artist
     Regal Raptor DD150e-2
     Eskişehir-Odunpazarı
    Beğenmiş
    1,407
    Beğenilmiş
    1,046

Bütçe sıkıntısı ile motor aramak

Selam motorcu üstadlarım ve dostlarım, bütçe hepinizin bildiği gibi büyük bir sıkıntı, 4000-5000 tl arası bir motor arıyorum. Regallerin 150 likleri de kafamda o da benim için uygun fakat sıkıntım şu elimde 1500 tl nakit param var. Noter ekipman falan filan çıkarınca ilk alama için 1000 tl civarı bir nakit param kalıyor. Bildiğiniz taksit ile ya da senet ile ayda 1000-1200 tl ödeme ile motor alabileceğim bir yer var mı? Sigorta girişim geç yapıldığı için kredi çekemiyorum hala.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    FouL (01.Mart.2017) Bunu beğendi.

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    Alıntı downoflight Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam motorcu üstadlarım ve dostlarım, bütçe hepinizin bildiği gibi büyük bir sıkıntı, 4000-5000 tl arası bir motor arıyorum. Regallerin 150 likleri de kafamda o da benim için uygun fakat sıkıntım şu elimde 1500 tl nakit param var. Noter ekipman falan filan çıkarınca ilk alama için 1000 tl civarı bir nakit param kalıyor. Bildiğiniz taksit ile ya da senet ile ayda 1000-1200 tl ödeme ile motor alabileceğim bir yer var mı? Sigorta girişim geç yapıldığı için kredi çekemiyorum hala.

müdür hevesini kırmak istemiyrum fakat bu saydıklarının arasına ekipman koyman gerekir olmazsa olmazdır.. iyi bir kask mont alman şart ilk öncelikle ve yine en kötü +1000TL tutar bence bu şekilde yapacağına birikimin ile git kaskını montunu al.. sonra madem çalışıyorsunuz 3-5- ay sık dişini kimseye boyun eğme zorunda kalmadan borcsuz harçsiz al.. sonuçta sigrotası artı diğer ekipmanlar bakımıdır vs yine para gidiyor.. en fazla bu sezon motora binemezsin ama kafan rahat olur..

örneği kendimden vereyim ben neredeyse 1 sezon ehliyetimi almadım diye motorum olmasına rağmen binemedim.. Para biriktir.. en iyi yolu bu.. 4-5- biriktir belki i denk gelir 1-2- eksigini idare eder.. motora binip hala borc harç düşünüyorsam bunun keyfi nerede kaldi dimi : )
    acryvz (01.Mart.2017), aycanblmts (01.Mart.2017), Hakan07 (01.Mart.2017) Bunu beğendi.

Caner ATAŞ
    3D Artist
     Regal Raptor DD150e-2
     Eskişehir-Odunpazarı
    Beğenmiş
    1,407
    Beğenilmiş
    1,046
    Alıntı FouL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    müdür hevesini kırmak istemiyrum fakat bu saydıklarının arasına ekipman koyman gerekir olmazsa olmazdır.. iyi bir kask mont alman şart ilk öncelikle ve yine en kötü +1000TL tutar bence bu şekilde yapacağına birikimin ile git kaskını montunu al.. sonra madem çalışıyorsunuz 3-5- ay sık dişini kimseye boyun eğme zorunda kalmadan borcsuz harçsiz al.. sonuçta sigrotası artı diğer ekipmanlar bakımıdır vs yine para gidiyor.. en fazla bu sezon motora binemezsin ama kafan rahat olur..

örneği kendimden vereyim ben neredeyse 1 sezon ehliyetimi almadım diye motorum olmasına rağmen binemedim.. Para biriktir.. en iyi yolu bu.. 4-5- biriktir belki i denk gelir 1-2- eksigini idare eder.. motora binip hala borc harç düşünüyorsam bunun keyfi nerede kaldi dimi : )
    Ekipmanları ayarladım aslında 435 tl ye eldiven kask dizlik ceket hepsini alabiliyorum onun parasını ayırdıktan sonra kalan bu elimde :D ekipman tabiki çok önemli. Ben de biriktireyim kendim alayım diye düşünüyorum fakat ailem zaten sıkıntı çıkardığı için bu sezon alamazsam otomatik olarak 2-3 yıl ötelemek zorunda kalıyorum istemsiz olarak o sebepten aslında biraz da acele etmem :/ ama yapılacak da çok birşey yok sonuçta imkanlar dahilinde hareket etmek zorundayım. Çok teşekkürler fikirlerin için

Mehmet aktaş
    Akuarist
     Hyosung GV250
     Antalya
    Beğenmiş
    239
    Beğenilmiş
    253
    Maalesef o elinde kalan 1000 liraninda 600 lirasını sigortaya ayirman gerekecek. Ayda bin lira senete vermektense keewaylere bakabilirsin iki uç ay daha sabredip V motor ve ikinci elleri ucuz sağlam motordur.

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Caner ATAŞ
    3D Artist
     Regal Raptor DD150e-2
     Eskişehir-Odunpazarı
    Beğenmiş
    1,407
    Beğenilmiş
    1,046
    düşünülesi duruyor biraz daha araştırayım ben keeway'i teşekkürler

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı downoflight Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    düşünülesi duruyor biraz daha araştırayım ben keeway'i teşekkürler
    Gün doğmadan neler doğar Caner ;) Kulun bir planı varsa Allah'ın da var.. O yüzden dediğim gibi sakin
    acryvz (02.Mart.2017), downoflight (02.Mart.2017) Bunu beğendi.

aycanblmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aycan Balımtaş
    Muhasebe+Sigorta
     Hyosung GV250
     İstanbul - Tuzla (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    3,291
    Beğenilmiş
    1,012
    Umarım gönlündeki makinaya kavuşursun.
    downoflight (02.Mart.2017) Bunu beğendi.
    No medicine like the ride.

fsarioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Furkan Sarıoglu
    Öğrenci
     Yok
     BURSA
    Beğenmiş
    9
    Beğenilmiş
    8
    aynı durumlardayız aynı bütceyle kardeşim gözüne ilişen bi model olursa bana özelden yollarsan sevinirim
    downoflight (02.Mart.2017) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)