Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Kurttanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaan acur
    Öğrenci
     Daytona DD250 E6C
     İstanbul
    Beğenmiş
    8
    Beğenilmiş
    5

İstanbul Anadolu Uyumaz Yetkili Servis

Merhaba arkadaşlar bende dd2506c var geçenlerde arabanın teki geri çıkarken park halinde olan motoruma vurduğu için motorum devrilip Arka fren pedalı, sağ sinyal lambası, sağ aynam, ön frende biraz sıkıntı vardı benim gördüğüm kadarıyla servise gittim tutanak ve belgelerle daha birçok şey buldu sevis ve 1400+450işçilik 1850 fiyat çıkardı. Yalnız o servisin işleyişi şöyleymiş biz bunları karşı tarafın sigortasına bildireceğiz. Parça siparişi vereceğiz ve senden bu parçaların ğcretini alıp yaptıktan sonra yapılı bir şekilde motorun fotoğrafını karşı tarafın sigortasına yollayacağız siz sigortanın verdiği parayı alacaksınız dedi. Diğer kaza yapıp servise giden arkadaşlara da böyle bir şey denildi mi yetkili servislerinden? Yani para konusunda ısrarcı kadıköydeki yer. Ve ben bir anca şak diye nasıl çıkartayım o parayı ki sigorta ne diye var bu noktada? Bana bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.

İbrahim erözyürek
    Oto elektrik
     Regal Raptor 250 E9
     Gebze
    Beğenmiş
    14
    Beğenilmiş
    15
    tutanak ve fotograflarla bırlıkte servıs exper cagırır exper fıyat bıcer ve karsı taraf haksız sız haklı bulunursanız servıs motorunuzu yapar ve sıgorta sırketı aracın motorun sahıbının hesabına belırledıgı ucretı yatırır sızde motorunuzu teslım alırken ucretı odersınızzz ısleyıs boyle olmalı ama motosıklet servıslerınde ısleyıs farklı galıba

Kaan acur
    Öğrenci
     Daytona DD250 E6C
     İstanbul
    Beğenmiş
    8
    Beğenilmiş
    5
    Evrt bu önce değişecek parçaları temin edebilmek için o parayı benden istiyor karşı tarafın sigortasından gelecek ücret de bana kalacakmış. Anlamadım gitti

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Alıntı Kurttanadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evrt bu önce değişecek parçaları temin edebilmek için o parayı benden istiyor karşı tarafın sigortasından gelecek ücret de bana kalacakmış. Anlamadım gitti
    Normalde İşleyiş Ceyrancı arkadaşın dediği gibi fakat servisin parçayı alacak parası yok sana ödettirmeye çalışıyor normalde parçaları kendi alıp takar sen parasını öder makinayı alırsın :(

İbrahim Berk Adıgüzel
    LCW-IT Destek, Amatör Dövmeci :)
     Yamaha XV950A
     İstanbul - Bahçelievler (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    araç kazalarında götürdüğün yetkili servisin anlaşması varsa sen anahtarı bırakırsın, aracın yapılır anahtarı alır çıkarsın. yetkili servisin anlaşması yoksa iki seçenek var ya experin biçtiği parayı senden alır sen aracını yaptırırsın karşı sigorta firması parayı senin hesabına yatırır ödediğin tutarı geri sigorta firmandan almış olursun. son opsiyon olarak aracın yapılır sigorta sana parayı öder sen gider parayı verirsin aracını alırsın

Kaan acur
    Öğrenci
     Daytona DD250 E6C
     İstanbul
    Beğenmiş
    8
    Beğenilmiş
    5
    O halfe anlaşması yok çünkü şlk dediğiniz gibi yapıyor. Yetkili servislerde farklı bir işleyişle çalışan bir yer biliyor musunuz peki

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)