Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Dalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Onur Dalay
    Kabin Amiri
     Harley Davidson Iron XL883
     İstanbul - Maltepe (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    41
    Beğenilmiş
    132

Elektronik Sigara

Merhaba dostlar, son zamanların modası elektronik sigara almak isteyenler için RR özel bir tanıdıktan fiyat aldım.

Eleaf Istick Pico kutulu%100 orjinal, batarya ve likitle beraber 280 TL. Başka model isteyen olursa onuda ayarlatırım.
    batebay (09.Mart.2017), Rider07 (21.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Onur Merhaba;
    Oyun paylaşımın güzeldi. Emeğine sağlık. Fakat bu konu altında paylaştığın hem sigara gibi sıkıntılı (maalesef ben de kullanıyorum) mevzu hem de ticari algılanma ihtimali yüksek bir konu.. Elbette maksadının bu olduğunu düşünmüyorum. Neticede hepimiz bu aile üyeleri için elimizden gelebilecek birşeyler varsa yapıyoruz.Lakin bu tür konuları açarken Üst Yönetimden müsaade almanın faydalı olabileceğini düşünüyorum. Anlayışın ve yardımseverliğin için şimdiden teşekkür ederim.. Esenlikle kal..
    Ali ÜNVERDİ (09.Mart.2017), batebay (09.Mart.2017), Birkan Bozkuş (08.Mart.2017), Büyüke (09.Mart.2017), Bypale (08.Mart.2017), CELİL (08.Mart.2017), emreozkok (10.Mart.2017), Kerem Düzgün (08.Mart.2017) Bunu beğendi.

Batuhan Bay
    Öğrenci
     '91 Honda shadow vlx 600
     İstanbul - Pendik (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    366
    Beğenilmiş
    189
    Alıntı centaur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur Merhaba;
    Oyun paylaşımın güzeldi. Emeğine sağlık. Fakat bu konu altında paylaştığın hem sigara gibi sıkıntılı (maalesef ben de kullanıyorum) mevzu hem de ticari algılanma ihtimali yüksek bir konu.. Elbette maksadının bu olduğunu düşünmüyorum. Neticede hepimiz bu aile üyeleri için elimizden gelebilecek birşeyler varsa yapıyoruz.Lakin bu tür konuları açarken Üst Yönetimden müsaade almanın faydalı olabileceğini düşünüyorum. Anlayışın ve yardımseverliğin için şimdiden teşekkür ederim.. Esenlikle kal..
    son zamanlarda özellikle anadolu yakasında e-sigara kullanımı arttı,hatta sadece grubumuzda değil genel olarak bi kullanım artışı var,onur abimin paylaşımıda "almak isteyen arkadaşlarım daha ucuza alabilsin" diyedir.tabiki hiç birimiz forumumuz üzerinden ticaret yapılmasını istemeyiz
    emreozkok (10.Mart.2017) Bunu beğendi.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Alıntı batebay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son zamanlarda özellikle anadolu yakasında e-sigara kullanımı arttı,hatta sadece grubumuzda değil genel olarak bi kullanım artışı var,onur abimin paylaşımıda "almak isteyen arkadaşlarım daha ucuza alabilsin" diyedir.tabiki hiç birimiz forumumuz üzerinden ticaret yapılmasını istemeyiz
    Bu konu için başlık açılması dışarıdan bakınca ticari izlenim verip başka kişilere örnek teşkil edip ticari başlık açmaya yönlendirebilir bizim fırsat köşesi diye başlığımız var orada bunun gibi arkadaşlarımızın faydasına olabilecek paylaşımları yapıyoruz böylece yanlış anlaşılmaların önününe geçiyoruz
    batebay (09.Mart.2017), Bypale (09.Mart.2017), emreozkok (10.Mart.2017), Kerem Düzgün (09.Mart.2017) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)