Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Ülkü KOÇ
    serbest
     Suzuki M800 Intruder
     İZMİR
    Beğenmiş
    295
    Beğenilmiş
    166

Suzuki M800 almak istiyorum

Herkese merhaba Suzuki m800 intruder almak istiyorum kullanan varsa yorumları alabilir miyim bildiğiniz satılık varsa da olur herkese saygılar
    acryvz (28.Mart.2017), Crixus (29.Mart.2017), FouL (29.Mart.2017) Bunu beğendi.

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
     İstanbul - Avcılar (İŞ) (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704

Muhtelem bir makina ... şaftlı ... kampanya frene alışmak istiyor ... en son Çanakkaleye 180 falan bastık artçılı ... ivmelenmesi mükemmel ...

RAKI kullanılarak kadeh aracılığıyla gönderildi
    Anıl DEMİRSOY (29.Mart.2017), FouL (29.Mart.2017), Kerem Düzgün (29.Mart.2017), Patriot (29.Mart.2017) Bunu beğendi.

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704

Temiz bulursan kaçırma ... motor geçmişini bilmiyorum tabi ...

RAKI kullanılarak kadeh aracılığıyla gönderildi
    FouL (29.Mart.2017), Kerem Düzgün (29.Mart.2017) Bunu beğendi.

Murat Kemah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat Kemah
    Grafik Tasarım
     RR Daytona
     İstanbul - Fatih (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    325
    Beğenilmiş
    244
    Konu dışı olacak ama hep düşünmüşümdür Neden harley değilde muadil markalar seçilir büyük hacimli motorlarda Zevk meselesi demeyin, kapak olmasın
    acryvz (29.Mart.2017), bozbirbaykus (29.Mart.2017) Bunu beğendi.
    Yolun başında müptelaydım, yolun sonunda müptezel.

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    Alıntı Muratkmh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu dışı olacak ama hep düşünmüşümdür Neden harley değilde muadil markalar seçilir büyük hacimli motorlarda Zevk meselesi demeyin, kapak olmasın
    Motor seni yansıtır .... giydiğin kıyafet gibi ... (istisnası yeterli alım gücün olup istediğini aldıysan tabi , alamamışsan . O ayrı ) ... bizi biz yapan şeylerdir .... ben spor kasaları seviyorum,kendimi rahat ve güçlü hissediyorum ....Kadim dostum Mehmet Üstünbaş tam zıttı klasik motor seviyor , çamurluklar kaplıyacak lastiği falan .... sence kiminki güzel ?.... yada deli Recebin pizzacı motoru , adam ben 180 le giderken yanımdan vınnn diye geçiyor (aslında geçerimde , garip üzülmesin diye geçmesine izin veriyorum , duymasın haberi yok ) ... şimdi Recebin motorumu güzel ... kime göre ? Neye göre ? Dolasıyla harley falan değilde önce şekil ( bununda istisnası marka prestijine önem verenler hariç ) .... oldum inşallah açıklıyıcı .... Abi zaten biliyordum bunları demiyesin....iyi geceler...
    CELİL (29.Mart.2017), Erman (31.Mart.2017), Falcon07 (30.Mart.2017), Kerem Düzgün (29.Mart.2017), Murat Kemah (29.Mart.2017), ob1kanobi (29.Mart.2017), Ömer (29.Mart.2017), Patriot (29.Mart.2017) Bunu beğendi.

Murat Kemah
    Grafik Tasarım
     RR Daytona
    Beğenmiş
    325
    Beğenilmiş
    244
    Alıntı acryvz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motor seni yansıtır .... giydiğin kıyafet gibi ... (istisnası yeterli alım gücün olup istediğini aldıysan tabi , alamamışsan . O ayrı ) ... bizi biz yapan şeylerdir .... ben spor kasaları seviyorum,kendimi rahat ve güçlü hissediyorum ....Kadim dostum Mehmet Üstünbaş tam zıttı klasik motor seviyor , çamurluklar kaplıyacak lastiği falan .... sence kiminki güzel ?.... yada deli Recebin pizzacı motoru , adam ben 180 le giderken yanımdan vınnn diye geçiyor (aslında geçerimde , garip üzülmesin diye geçmesine izin veriyorum , duymasın haberi yok ) ... şimdi Recebin motorumu güzel ... kime göre ? Neye göre ? Dolasıyla harley falan değilde önce şekil ( bununda istisnası marka prestijine önem verenler hariç ) .... oldum inşallah açıklıyıcı .... Abi zaten biliyordum bunları demiyesin....iyi geceler...
    Acar abi tekerine taş değmesin, senin makineye de bayılıyorum ben ama madem 30bin'lere dayanıyor alım gücü bir sporster mantıklı değil mi diye düşündüm. Ya da ben bu ara kafayı sporster 1200'e çok taktım Bu arada recep abi o motorla kayseriye gidiyor !!
    acryvz (29.Mart.2017) Bunu beğendi.

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    Acar abi tekerine taş değmesin, senin makineye de bayılıyorum ben ama madem 30bin'lere dayanıyor alım gücü bir sporster mantıklı değil mi diye düşündüm. Ya da ben bu ara kafayı sporster 1200'e çok taktım Bu arada recep abi o motorla kayseriye gidiyor !!
    Olm... aldırmadılarki unuttun mu? Abi dizginliyemezsin , ara makina yap dediler .... yoksa çoktaaaan suzuki 1800 intruder yada harley Vrod almıştım .... Alıcam da ... 1 yıla bilemedin 2 olmadı 3 ama kesin 4 yılda alırım ....
    FouL (29.Mart.2017), Murat Kemah (29.Mart.2017) Bunu beğendi.

Murat Kemah
    Grafik Tasarım
     RR Daytona
    Beğenmiş
    325
    Beğenilmiş
    244
    Alıntı acryvz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olm... aldırmadılarki unuttun mu? Abi dizginliyemezsin , ara makina yap dediler .... yoksa çoktaaaan suzuki 1800 intruder yada harley Vrod almıştım .... Alıcam da ... 1 yıla bilemedin 2 olmadı 3 ama kesin 4 yılda alırım ....
    İntruder 1800 görmedim abi daha önce ama Vrod'u bir defa yerinden oynatmışlığım var. 4 5 yıldır motosiklet kullanmama rağmen yerinden çok zor kaldırdım. İnanılmaz ağır makineler. Bir de kullanan abii böle kelli ferli kaslı bişeydi hiç unutmuyorum; Bırak çocuk oyuncak değil o demişti. O an daytonayı denize atasım geldi valla
    acryvz (29.Mart.2017), atay iman (30.Mart.2017) Bunu beğendi.

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    İntruder 1800 görmedim abi daha önce ama Vrod'u bir defa yerinden oynatmışlığım var. 4 5 yıldır motosiklet kullanmama rağmen yerinden çok zor kaldırdım. İnanılmaz ağır makineler. Bir de kullanan abii böle kelli ferli kaslı bişeydi hiç unutmuyorum; Bırak çocuk oyuncak değil o demişti. O an daytonayı denize atasım geldi valla
    Ha ha .... ben alayım oynamana izin veririm çocuk )))))
    FouL (29.Mart.2017), Murat Kemah (29.Mart.2017) Bunu beğendi.

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    Bu arada Ülkü kardeşimizin başlığını geyiğe çevirmeyelim.... kızmasınlar bize .... yarın konuşuruz ....
    CELİL (29.Mart.2017), Murat Kemah (29.Mart.2017) Bunu beğendi.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)