Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Ülkü KOÇ
    serbest
     Suzuki M800 Intruder
     İZMİR
    Beğenmiş
    295
    Beğenilmiş
    166
    Alıntı acryvz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Muhtelem bir makina ... şaftlı ... kampanya frene alışmak istiyor ... en son Çanakkaleye 180 falan bastık artçılı ... ivmelenmesi mükemmel ...

RAKI kullanılarak kadeh aracılığıyla gönderildi
    Abi teşekkür ederim bilgiler için temiz makine arıyorum bı tane buldum İstanbul'da hasar kaydı varmış 800 TL fiyatı da uygun geldi ama bilemedim
    acryvz (29.Mart.2017) Bunu beğendi.

Ülkü KOÇ
    serbest
     Suzuki M800 Intruder
     İZMİR
    Beğenmiş
    295
    Beğenilmiş
    166

Muhtelem bir makina ... şaftlı ... kampanya frene alışmak istiyor ... en son Çanakkaleye 180 falan bastık artçılı ... ivmelenmesi mükemmel ...

RAKI kullanılarak kadeh aracılığıyla gönderildi
    Bu arada foto efsane olmuş
    acryvz (29.Mart.2017) Bunu beğendi.

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
     İstanbul - Avcılar (İŞ) (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    Alıntı Patriot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi teşekkür ederim bilgiler için temiz makine arıyorum bı tane buldum İstanbul'da hasar kaydı varmış 800 TL fiyatı da uygun geldi ama bilemedim
    Ben Teşekkür ederim , konuyu azıcık saptırdık ama kusura bakma , hasar ne hasarı ? ufak tefekse sorun yok ... Al derim ... benimki 30.000km. de ... sorunu yok ... arka suspansiyon sertliği ayarlanabiliyor , yol bilgisayarı (2 li km sayacı ) dijital benzin göstergesi ,saati var, depo 70TL doluyor , 160 üstüne çıkarsan 200km yapar . normal kullanırsan 250-300 yapar .... Farlar led (ön ve arka stop).... ön far aydınlatması dehşet .... 4lü flaşörü var ... başka sormak istediğin olursa yaz ... saygılar
    CELİL (29.Mart.2017), Kerem Düzgün (29.Mart.2017), Patriot (29.Mart.2017) Bunu beğendi.
    Konu acryvz tarafından (29.Mart.2017 Saat 13:14 ) değiştirilmiştir.

Crixus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özgür ALBAY
    Yönetici
     Harley Davidson Sportster XL883 Custom
     İstanbul - Sultanbeyli (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    121
    Beğenilmiş
    99
    Murat aslında olayı sadece alım gücüyle kıyaslamaman lazım kıyasladığın motorlar arasında alım gücünden ziyade aldıktan sonra bakım masrafları arasındada aşırı farklar var harleyin servis bakımları açık söyliyebilirimki bir japon motoruna naza.ran aşırı derecede abes fiyatlara ulaşa bilmekte ama şöyle bir şey var ben motoru alıp bakımınında üstünden kendim kalka bilirim elimi kirletirim diyorsan belki ozaman biraz daha aradaki farkı eşitliye bilirsin ama onuda tedarik ediceklerini yurt dışından vs kendin getire bilme imkanın olması lazım. Kısacası bir japon motora göre bakım ve parça masrafları çok daha yüksek fiyatlara ulaşa biliyor, değerlendirirken bunlarıda düşün derim

Not: Şunuda söyliyim tork ve güç meselesine değinirsek o konuda kimse eline su dökemez onuda söylemek lazım
    acryvz (29.Mart.2017), Murat Kemah (30.Mart.2017), Patriot (29.Mart.2017) Bunu beğendi.
    LİVE TO RİDE
    RİDE TO LİVE

Ülkü KOÇ
    serbest
     Suzuki M800 Intruder
     İZMİR
    Beğenmiş
    295
    Beğenilmiş
    166
    Ben Teşekkür ederim , konuyu azıcık saptırdık ama kusura bakma , hasar ne hasarı ? ufak tefekse sorun yok ... Al derim ... benimki 30.000km. de ... sorunu yok ... arka suspansiyon sertliği ayarlanabiliyor , yol bilgisayarı (2 li km sayacı ) dijital benzin göstergesi ,saati var, depo 70TL doluyor , 160 üstüne çıkarsan 200km yapar . normal kullanırsan 250-300 yapar .... Farlar led (ön ve arka stop).... ön far aydınlatması dehşet .... 4lü flaşörü var ... başka sormak istediğin olursa yaz ... saygılar
    Abi motora dururken yandan carpmislar hasar kaydı oymuş İstanbul Maltepe'de motor 2007 35 binde
    acryvz (30.Mart.2017) Bunu beğendi.

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
     İstanbul - Avcılar (İŞ) (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    Alıntı Patriot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi motora dururken yandan carpmislar hasar kaydı oymuş İstanbul Maltepe'de motor 2007 35 binde
    Mekanik hasar yok yani ... göster ustaya ... al makinayı ... sonra bulamazsın ...

Murat Kemah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat Kemah
    Grafik Tasarım
     RR Daytona
     İstanbul - Fatih (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    325
    Beğenilmiş
    244
    Alıntı Crixus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat aslında olayı sadece alım gücüyle kıyaslamaman lazım kıyasladığın motorlar arasında alım gücünden ziyade aldıktan sonra bakım masrafları arasındada aşırı farklar var harleyin servis bakımları açık söyliyebilirimki bir japon motoruna naza.ran aşırı derecede abes fiyatlara ulaşa bilmekte ama şöyle bir şey var ben motoru alıp bakımınında üstünden kendim kalka bilirim elimi kirletirim diyorsan belki ozaman biraz daha aradaki farkı eşitliye bilirsin ama onuda tedarik ediceklerini yurt dışından vs kendin getire bilme imkanın olması lazım. Kısacası bir japon motora göre bakım ve parça masrafları çok daha yüksek fiyatlara ulaşa biliyor, değerlendirirken bunlarıda düşün derim

Not: Şunuda söyliyim tork ve güç meselesine değinirsek o konuda kimse eline su dökemez onuda söylemek lazım
    Sporster'ların ağır bakımları 5 6 lira civarında tutuyormuş diye duydum ben de. Servis konusunda sanırım %50 fark eder fiyatta. Amerika da değiliz ki garajımız olsun söküp takalım usta olalım . Parça getirmeye kalksan 30 doları geçmeyecek derler. 30 dolara harley'den anca fotoğraf alırsın diye düşünüyorum. Mantıklı olan sizin makineler gibi duruyor böyle düşününce. Ama söz geçmiyor işte, gönlüm o tarafta.
    acryvz (31.Mart.2017), emreozkok (31.Mart.2017) Bunu beğendi.
    Yolun başında müptelaydım, yolun sonunda müptezel.

Crixus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özgür ALBAY
    Yönetici
     Harley Davidson Sportster XL883 Custom
     İstanbul - Sultanbeyli (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    121
    Beğenilmiş
    99
    Alıntı Muratkmh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sporster'ların ağır bakımları 5 6 lira civarında tutuyormuş diye duydum ben de. Servis konusunda sanırım %50 fark eder fiyatta. Amerika da değiliz ki garajımız olsun söküp takalım usta olalım . Parça getirmeye kalksan 30 doları geçmeyecek derler. 30 dolara harley'den anca fotoğraf alırsın diye düşünüyorum. Mantıklı olan sizin makineler gibi duruyor böyle düşününce. Ama söz geçmiyor işte, gönlüm o tarafta.
    Yazıdan tam olarak hangi sonuca vardın bilmiyorum ama bendede HD var ve o dediklerini gayet yapa biliyorum Murat 30 euronun üstündeki mallar türkiyeye girmiyo diyede birşey yok sadece vergi biniyo ve illa yurt dışından deil türkiyedede tedarikçiler var bulamıyacağın ulaşamıyacağın parça yok yani, altından kalkamam diyede birşey yok kendine güvendikten sonra. gözün korksun diye söylemedim onları yani. Söylediklerinin zevkide ap ayrıdır makinan daha değerli gelir sana
    Konu Crixus tarafından (31.Mart.2017 Saat 23:01 ) değiştirilmiştir.
    LİVE TO RİDE
    RİDE TO LİVE

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)