Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Mustafa B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mustafa BULU
    Bilişim
     Regal Raptor DD-150 E2
     Kayseri
    Beğenmiş
    122
    Beğenilmiş
    153

Haftamın özeti, Kask kamerası ve Housing'i hk.

Merhabalar,
    Haftanın olayları;

1:

Bu akşam apar topar bi video çekeyim dedim, egzozu kestikten sonra yol videosu çekememiştim, dinleyip yorumlamanızıda çok istiyorum sesi. Hemde bu işleme girişeceklere bir fikir olur diye düşünüyorum.

Neyse efendim eve dönüp videoyu açınca ben hiç doğru düzgün yol videosu çekmemişim dedim kendime. Daha önce çektiğim bir videonun altına vermişim müziği kurtulmuşum. Motosikletin sesini rüzgarın sesine katlanıp ben dinleyemedim ki size dinleteyim :(

Kameram Xiaomi YI Action (2K olan, görüntü kalitesi gece berbat, odaklaması iğrenç kesinlikle tavsiye etmiyorum zaten de) housing de çinden aldığım dandik bişi, rüzgar sesi aldırmadan nasıl video çekebilirim sizce?

2:

Sivas Divriği'de bi abiyle tanıştım, normal günlük kıyafetlerim var üzerimde, sen motor mu sürüyon dedi laf arasında, hadi canım dedim, kan çekermiş gözünden bilirmiş, abi daha yeniyim ben dedim olsun, belli dedi :D Prostat klubü dediği bir grubu varmış azerbeycana gitmişler taa, en gençleri kendisi (50 yaşında) inanılmaz bir bilgi deryası, divriği'ye giderseniz yükseklerde bulun onu kesinlikle çay ısmarlar size Cevdet abi...

3:

Burda (Kayseride) 2 tane kulüp var sanırım, cumartesi yolun kenarında arabada birini bekliyorum, bir gök gürültüleri bişiler duyulmaya başladı, kafamı çevirdim ki :( 600'lükler 800'lükler artık nelerse gürül gürül kol düzeninde geçiyorlar artçıları ablalarım patch'li yeleklerini giymişler abilerim hükmediyorlar motosikletlere, ağzımın suyu aktı tabi bende kendi kendime vın vın yapıyom dedim girdim önce inturder 1800'müş Shadow'muş üst sekmentlere bi baktım vaaaaay beeee dedim, sonra sakin ol yavaş yavaş yükselicez dedim kendime usulca eve kaçtım :(

Bu kulübler (burda önyargı diyebilirsiniz ama bir kaç üyeleriyle konuştum, bende bu intibayı bıraktılar, aralarına yeni insanları çok çok zor kabul eden oluşumlar) bakıyorum RR kayseri teşkilatı yok, yanımda sürecek bir arkadaşımda yok :(

Ben tek tabanca mı gezicem hep? Yelek patch arma vs alabilmem yada şuraya mensubum diyebilmem çok önemli değil benim için ama konuştuğum sürücüler bunu hayat memat meselesi yapmış, bence hak ediyosam yada edersem biri gelir verir zaten yeleği bana, birileriyle sürecem diye ölümüne kovalamanın kapılarda yatmanın anlamı yok. Öyle 6'lı 8'li kol düzeni de istemiyorum ki...

Velhasıl haftasonu arayıp hadi abi bas marşada bir kahve içelim diyecek birileri olmalı yakın çevrede :( Varsa bu şehirde forum tabanlı böyle bir oluşum bana da haber verin nolur ya :'(

Saygı ve Selamla...
    acryvz (29.Mart.2017), aycanblmts (29.Mart.2017), CELİL (29.Mart.2017), Hakan07 (29.Mart.2017), Ömer (29.Mart.2017) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Lirik ve hoş bir anlatım olmuş ve anlaşılan güzel bir hafta geçmiş kameranın azizliği dışında.. O da hayatın tadı-tuzu diyelim Mustafa..

Öncelikle biz kulüp olmamayı bile-isteye seçmiş bir gurubuz. Pek tabii ki tüm kulüpler böyle değil lakin genelde yüklü aidatlar, sert hiyerarşik sistemler, keyfekeder faşizan uygulamalar, cc ve marka kısıtlamaları, ali-cengiz oyunları, ali kıran-baş kesen bireyler, gazoz kapağı misali bol bröveler, ulaşılması zor boş amaçlar vesaire.. Maalesef canım yurdumda kulüp olmanın ağır bedelleri bunlar.. Aslında zorlaştıran yine bizleriz.. Bu kadar büyüyünce ve bu kadar alengirli kurallara,yaşantıya bürününce en temel faktörü artık kalıcı olarak gözardı ediyorlar ; samimiyet.. Yurdumuzun kulüplerinde herşey var ama samimiyet artık yok İşte grup olmak, istediğimiz için bir arada olmak ve bu samimiyet bu yüzden güzel
    Yüce Allah'a şükürler olsun , RR böyle bir oluşum değil. Bol işaretimiz,armamız,brövemiz yok. Kırk bin çeşit, her biri de kılı kırk yaran ağır kurallarımız yok. Bir başkasının motorunu yıkama gibi kul sistemli yada bir diğerinin izzet-i nefsini kırabilecek insanlık dışı uygulamalar yok. Başkanlarımıza ve üst yönetime yeri geldiğinde ''abi'' diyebilecek kadar naif ve samimi bir düzenimiz var. Güler yüzümüz var Forumumuz var Hiç yüzünü görmediğimiz ama her sabah selamlaştığımız, konuştuğumuz,yardımlaştığımız yüzlerce yoldaşımız var

Emin ol marşa basıp çay içebileceğin insanlar da var ve var olacaklardır. Eskişehirde de teşkilat yoktu. Neden olmasın dedik Bir yıldır çabalıyoruz, geleni-gideni bol oluyor lakin Son Of Anarchy hayranı uçuk arkadaşlar, kibirliler ve bahsettiğin yeleği hayat memat meselesi yapan hırslı bireyler,aceleciler fazla durmuyor. Çünkü samimiyet dışında herşeyi arzuluyorlar. Yani samimiyet onlara yetmiyor. Biz de olan ise bu Aile ortamı, samimiyet
    Kimbilir ileride belki sen de bizim gibi yalnız sürmekten sıkılıp çay kahve içebileceğin arkadaşlar aramaya başlarsın ve canım Kayseri için RR nin sorumluluğunu üstlenir, ailemizi orada en güzel şekilde temsil edip tanıtırsın ..
    acryvz (29.Mart.2017), Ali ÜNVERDİ (29.Mart.2017), aycanblmts (29.Mart.2017), CELİL (29.Mart.2017), Hakan07 (29.Mart.2017), kaan tokyol (29.Mart.2017), Kerem Düzgün (29.Mart.2017), Mustafa B. (29.Mart.2017), nickziki (29.Mart.2017), Ömer (29.Mart.2017) Bunu beğendi.

Mustafa BULU
    Bilişim
     Regal Raptor DD-150 E2
     Kayseri
    Beğenmiş
    122
    Beğenilmiş
    153
    İşte onları görüp karamsarlığa düştükten sonra - yine kötülemek istemiyorum, sevdikleri düzen budur en azından izlenimim yanlış değilmiş- insanın içini açan bir yaklaşım, çok teşekkür ederim abi. İlerde inşallah bahsettiğin gibi bir sorumluluk alırsam yada vesile olursam hayatımın dönüm noktası olur.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    acryvz (29.Mart.2017), centaur (29.Mart.2017) Bunu beğendi.
    --------------------------

Motorcu çocuk değil, Motosikletli Beyefendi diyecekler 😎

Ali ÜNVERDİ
    Bankacı
     Ulutay - KaWaSaki VN900B - 2012
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,250
    Beğenilmiş
    780
    Mustafa merhaba bu işin temeli böyle başlar kolay gelsin sana çevreni iyi araştır mutlaka sana katılacak beraber kahve içmeye süreceğiniz arkadalar çıkacaktır.
    acryvz (29.Mart.2017), centaur (29.Mart.2017), Mustafa B. (29.Mart.2017) Bunu beğendi.

Mustafa BULU
    Bilişim
     Regal Raptor DD-150 E2
     Kayseri
    Beğenmiş
    122
    Beğenilmiş
    153
    Az önce ilk bakıma bıraktım motorsikleti, Yunuslar bakimdaymis, ehliyet ruhsat dediler lütfen böyle şeyler sormayın bana dedim gülüştük bindiler marşa bastılar hasta oldular, 1100 BMW sürüyorum keyif almıyorum kendime bundan almayı düşünüyorum dedi biri.. Chopper tarz abi be :D

centaur (29.Mart.2017) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı Mustafa B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte onları görüp karamsarlığa düştükten sonra - yine kötülemek istemiyorum, sevdikleri düzen budur en azından izlenimim yanlış değilmiş- insanın içini açan bir yaklaşım, çok teşekkür ederim abi. İlerde inşallah bahsettiğin gibi bir sorumluluk alırsam yada vesile olursam hayatımın dönüm noktası olur.

Bu hayattan ne beklediğimiz ve biraz da bu beklentiler için neler yaptığımızla da alakalı dostum.. Yani amaç sadece afili bir yelek giyip üzerine patch dikmek , üzerine bindiğin demir ve kromaj yığınıyla övünmek ise ister kulüplerde ister gruplarda bunu biraz dişini sıkarak rahatlıkla yapabilirsin. Köprüyü geçene kadar konseptiyle yürür sonra bakarsın dalgana.. Lakin amaç hakikaten gönülden dahil olmak ise bundan çok daha fazlasını beklentiye girmeden ,içten yaparsın. Her gün bu aile ile buradan birlikte olur, onların selamlarını-kelamlarını okur, cevap verme nezaketini gösterir, güzel -kalıcı dostluklar kurarsın. Sen samimi ve içten olup gerçekten emek verirsen Alemlerin Rabbi hiçbir zaman emeklerini boşa çıkarmaz ve seni tanıyan insanlar da bu emeklerini,samimiyetini görmezden gelemezler.

Cümlelerine ,üslubuna bakınca belirgin bir potansiyeli hissediyor insan.. Hazır olduğunda RR Kayseri için güzel bir lider olacaksın diye geçiyor içimden..
    aycanblmts (29.Mart.2017), Mustafa B. (29.Mart.2017) Bunu beğendi.

Mustafa BULU
    Bilişim
     Regal Raptor DD-150 E2
     Kayseri
    Beğenmiş
    122
    Beğenilmiş
    153
    Alıntı centaur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hayattan ne beklediğimiz ve biraz da bu beklentiler için neler yaptığımızla da alakalı dostum.. Yani amaç sadece afili bir yelek giyip üzerine patch dikmek , üzerine bindiğin demir ve kromaj yığınıyla övünmek ise ister kulüplerde ister gruplarda bunu biraz dişini sıkarak rahatlıkla yapabilirsin. Köprüyü geçene kadar konseptiyle yürür sonra bakarsın dalgana.. Lakin amaç hakikaten gönülden dahil olmak ise bundan çok daha fazlasını beklentiye girmeden ,içten yaparsın. Her gün bu aile ile buradan birlikte olur, onların selamlarını-kelamlarını okur, cevap verme nezaketini gösterir, güzel -kalıcı dostluklar kurarsın. Sen samimi ve içten olup gerçekten emek verirsen Alemlerin Rabbi hiçbir zaman emeklerini boşa çıkarmaz ve seni tanıyan insanlar da bu emeklerini,samimiyetini görmezden gelemezler.

Cümlelerine ,üslubuna bakınca belirgin bir potansiyeli hissediyor insan.. Hazır olduğunda RR Kayseri için güzel bir lider olacaksın diye geçiyor içimden..
    Abi bunları duyunca onure oluyorum çok teşekkür ederim.

centaur (29.Mart.2017) Bunu beğendi.

Mustafa BULU
    Bilişim
     Regal Raptor DD-150 E2
     Kayseri
    Beğenmiş
    122
    Beğenilmiş
    153
    Alıntı centaur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Abi bunları duyunca onure oluyorum çok teşekkür ederim. Dilimin döndüğünce kendimi ifade edip yeni dostluklar kazanmaya çalışıyorum, forumun bu konuda ki samimiyeti, kuruluş amacı ve fikirleri çok hoşuma gidiyor.

centaur (30.Mart.2017) Bunu beğendi.

kaan tokyol
    Öğrenci
     Kuba Superlight 200
     İstanbul - Kadıköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    47
    Beğenilmiş
    376
    Umarim hersey gonlunce olur abi bende cok arastirdim ve diger topluluklarin cok daha kaba ve samimiyetsiz olduklarini gordum ve suan rr istanbuldaki bulusmalara katiliyorum herkes cok samimi ve cok icten kismetsede eskisehirdeki dostlarimlada tanisicam herseyden once eğlenmene ve özgürlüğün tadını çıkarmaya bak abi motorun üstündeyken ve yine motorun üstündeysen her daim güzel dostluklar kurulur bence kan çekiyo dimi sonuçta

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler