Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

bjorngelotte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Doğukaan yılmaz
    Öğrenci
     Regal raptor daytona 350
     İstanbul/üsküdar
    Beğenmiş
    1,580
    Beğenilmiş
    390

Neden regal raptor almalıyım?

Öncelikle herkese merhaba.
    İnternette birçok yerde araştırma yaptım amma ve lakin spyder ve daytonanın yeni modelleri hakkında pek bi kullanıcı yorumu vs bulamadım.bu başlık birazda bilgilendirme başlığı olabilir malum chopper/cruiser piyasası fazlasıyla şişirilmiş ve saçma.
    Eski model japon motor almakmı mantıklıdır? Yoksa yeni model 2011model ve üstü regal raptor spyder veya daytona 350?
    Kimisi japon motorlar iyidir uğraştırmaz diyor ama sonuç olarak 15-20 senelik motorlar sonuçta hem parçası pahalı olucak hem yüksek cc yakıt ayrı bir dert olucak.
    Regal raptor ve hyosong gibi markalarada çin kötü sürekli sorun çıkartır diyolar ki benim çinli mct öyle ne kadar dikkatli kullansamda bakımını aksatmasamda her ay bi yerinden muhakkak bi sorun çıkartır.. ne yapmak mantıklıdır neden regal kullanıyorsunuz biraz konuşup fikir almak isterim..
    Şeytan diyor sat tası tarağı bas duke 200 al bitsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Duke 200 de motordur.. Tercihin o yönde de kullanabilirsin. Lakin burada önemli olan büyük bir noktayı kaçırıyorsun. Cruiser/chopper tarzı bir motor aldığında diğer tarzlar bir kenara sadece bir metal yığını,bir araç değil aynı zamanda kendine bir yaşam tarzı da almış oluyorsun. Giyim-kuşamdan gidonu tutuşuna kadar hayatının her zerresi buna göre şekilleniyor. Sözün bu makineler sadece birer motorsiklet değil. Aldığın bu motorla koskoca bir dünyanın kapılarını aralıyorsun. Ve artık maksadın gaza basıp bir yerlere gitmek değil yolculukta geçen her anın tadını hissederek ,çevreni farkederek hayattan keyif ve tutku almaya dönüşüyor.
    Japon mu Çin mi dersen..
    O tamamen bütçeyle alakalı bir olgu.. Gücün varsa sıfır japon alırsın, parçası,tamiri koymaz. Orta şekerli bir bütçeye sahipsen çin alırsın bakarsın keyfine. Motorunla ne kadar alakadar olursan o da sana o kadar hizmet verir. Her motorun artısı-eksisi var ona bakarsan..
    acryvz (01.Nisan.2017), Ali ÜNVERDİ (01.Nisan.2017), Aybars (02.Nisan.2017), aycanblmts (01.Nisan.2017), bjorngelotte (01.Nisan.2017), K.Erkut (02.Nisan.2017), nedemek (02.Nisan.2017), Ömer (01.Nisan.2017) Bunu beğendi.

Doğukaan yılmaz
    Öğrenci
     Regal raptor daytona 350
     İstanbul/üsküdar
    Beğenmiş
    1,580
    Beğenilmiş
    390
    O zaman regal alıp keyfimize bakıyoruz.. benim mct yi satayımda hayırlısıyla.

Crixus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özgür ALBAY
    Yönetici
     Harley Davidson Sportster XL883 Custom
     İstanbul - Sultanbeyli (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    121
    Beğenilmiş
    99
    Alıntı bjorngelotte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhaba.
    İnternette birçok yerde araştırma yaptım amma ve lakin spyder ve daytonanın yeni modelleri hakkında pek bi kullanıcı yorumu vs bulamadım.bu başlık birazda bilgilendirme başlığı olabilir malum chopper/cruiser piyasası fazlasıyla şişirilmiş ve saçma.
    Eski model japon motor almakmı mantıklıdır? Yoksa yeni model 2011model ve üstü regal raptor spyder veya daytona 350?
    Kimisi japon motorlar iyidir uğraştırmaz diyor ama sonuç olarak 15-20 senelik motorlar sonuçta hem parçası pahalı olucak hem yüksek cc yakıt ayrı bir dert olucak.
    Regal raptor ve hyosong gibi markalarada çin kötü sürekli sorun çıkartır diyolar ki benim çinli mct öyle ne kadar dikkatli kullansamda bakımını aksatmasamda her ay bi yerinden muhakkak bi sorun çıkartır.. ne yapmak mantıklıdır neden regal kullanıyorsunuz biraz konuşup fikir almak isterim..
    Şeytan diyor sat tası tarağı bas duke 200 al bitsin

Başta şunu algıyı kırmak lazım bu grup da regal kullanıcısı kadar honda, yamaha, suzuki, harley vs kullanıcısıda var diğer bakımdan uğraştırmıyacak motor diyede bir şey yok, makinaya hiç birşey yapmasan dahi senelik yapılması gereken zaten belirli bakımları vardır, motor konusuna gelirsek 10 15 20 senelik motorlara binilirmi evet binilir tabiki, bakımları olsun motorun durumu olsun çok önemli faktörlerdir orası başka. Bakım, yakıt ve parça konusuna gelirsek regalde kullanmış biri olarak şunu söyliye bilirim regalin çıkartdığı masraflarla japon motorların çıkarttığı masrafların arasında öyle abes fiyatlar söz konusu deil diye düşünüyorum.
    acryvz (01.Nisan.2017), aycanblmts (01.Nisan.2017), bjorngelotte (01.Nisan.2017) Bunu beğendi.
    LİVE TO RİDE
    RİDE TO LİVE

aycanblmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aycan Balımtaş
    Muhasebe+Sigorta
     Hyosung GV250
     İstanbul - Tuzla (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    3,291
    Beğenilmiş
    1,012
    Kardeşlerim gerekli açıklamaları yapmışlar. Üstüne söyleyecek bir şey yok. Sadece şunu belirteyim hyosung çin malı değil.
    bjorngelotte (01.Nisan.2017) Bunu beğendi.
    No medicine like the ride.

Doğukaan yılmaz
    Öğrenci
     Regal raptor daytona 350
     İstanbul/üsküdar
    Beğenmiş
    1,580
    Beğenilmiş
    390
    Alıntı Crixus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başta şunu algıyı kırmak lazım bu grup da regal kullanıcısı kadar honda, yamaha, suzuki, harley vs kullanıcısıda var diğer bakımdan uğraştırmıyacak motor diyede bir şey yok, makinaya hiç birşey yapmasan dahi senelik yapılması gereken zaten belirli bakımları vardır, motor konusuna gelirsek 10 15 20 senelik motorlara binilirmi evet binilir tabiki, bakımları olsun motorun durumu olsun çok önemli faktörlerdir orası başka. Bakım, yakıt ve parça konusuna gelirsek regalde kullanmış biri olarak şunu söyliye bilirim regalin çıkartdığı masraflarla japon motorların çıkarttığı masrafların arasında öyle abes fiyatlar söz konusu deil diye düşünüyorum.
    Ben bakımını düzenli yaptıran birisiyim abi benim istediğim
    Az yaksın çok sorun çıkarmasın görüntü olarakta memnun etsin
    Regal nasıldır bu konuda çok sorun sıkıntı çıkartırmı? Çünkü düşük cc de pek japon yok.

Crixus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özgür ALBAY
    Yönetici
     Harley Davidson Sportster XL883 Custom
     İstanbul - Sultanbeyli (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    121
    Beğenilmiş
    99
    Alıntı bjorngelotte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bakımını düzenli yaptıran birisiyim abi benim istediğim
    Az yaksın çok sorun çıkarmasın görüntü olarakta memnun etsin
    Regal nasıldır bu konuda çok sorun sıkıntı çıkartırmı? Çünkü düşük cc de pek japon yok.

İlker abininde dediği gibi o konu tamamen bütçeyle alakalı, regal i soruyorsan bakımlarını yaptıktan sonra seni yolda bırakmıyacak yakıt cimrisi, görüntü olarakta tatmin edici bir makinadır.
    bjorngelotte (02.Nisan.2017), Erman (02.Nisan.2017) Bunu beğendi.
    LİVE TO RİDE
    RİDE TO LİVE

Doğukaan yılmaz
    Öğrenci
     Regal raptor daytona 350
     İstanbul/üsküdar
    Beğenmiş
    1,580
    Beğenilmiş
    390
    Alıntı Crixus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlker abininde dediği gibi o konu tamamen bütçeyle alakalı, regal i soruyorsan bakımlarını yaptıktan sonra seni yolda bırakmıyacak yakıt cimrisi, görüntü olarakta tatmin edici bir makinadır.
    bütçe malesefki 8-9arası.. ayrıca birazda kendime özel yapmak istiyorum renk olarak falan.. regali uzun yıllar kullanabilirmiyim bir japon gibi?

KARAKARTALIZMA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

alptuğ özel
    sağlık teknikeri
     regal raptor 150 ee
     ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    11
    ybr esd 125 ı satıp rr 150 alan bırı olarak ıfade ederımkı çok ıyı yapmısım,motoruna baktıgın surece o da sana bakar,japon çin farketmez,önemlı olan severek kullanman ve verdıgı hıssıyat
    bjorngelotte (02.Nisan.2017) Bunu beğendi.
    her nasip zamanının esiridir...

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Regal almamın en büyük sebebi efsanevi muhteşem harika görünüşü. Motor içine sinmedikten sonra anlamı yok. Bindiği zaman hissedeceksin motoru. Bir yerden bir yere götüren bir araç değil bir yerden bir yere gitmendeki amaç olmalı motor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bjorngelotte (02.Nisan.2017), Can Akkuzuluoglu (02.Nisan.2017), leonraptor (02.Nisan.2017) Bunu beğendi.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)