Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Gri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alperen Öztürk
    Öğrenci
     YOK
     Eskişehir
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    7

Question ilk motor için yardım

herkese merhaba öncelikle uzun süredir giremiyordum.Ehliyeti aldık ve sıra geldi motora :D konuyu nerede açarım bilemediğimden burada açıyorum...LF250 B istiyordum ancak son zamlardan sonra bin tl kadar artış olunca baya zorlanırım diye mecburen vazgeçtim o sevdadan. ilk motorda 2. el almak istemedim uğraşırım diye. Falcon Freedom 250 düşünüyorum Eskişehir Teşkilatından da rica ediyorum bu konuda ne önerirsiniz Eskişehire gidincede 2. il güzel motor bulabilirmiyim 1.5 ay sonra oraya geri dönüş yapıcam. öneriler için şimdiden sağolun.

Caner ATAŞ
    3D Artist
     Regal Raptor DD150e-2
     Eskişehir-Odunpazarı
    Beğenmiş
    1,407
    Beğenilmiş
    1,046
    Alıntı Gri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba öncelikle uzun süredir giremiyordum.Ehliyeti aldık ve sıra geldi motora :D konuyu nerede açarım bilemediğimden burada açıyorum...LF250 B istiyordum ancak son zamlardan sonra bin tl kadar artış olunca baya zorlanırım diye mecburen vazgeçtim o sevdadan. ilk motorda 2. el almak istemedim uğraşırım diye. Falcon Freedom 250 düşünüyorum Eskişehir Teşkilatından da rica ediyorum bu konuda ne önerirsiniz Eskişehire gidincede 2. il güzel motor bulabilirmiyim 1.5 ay sonra oraya geri dönüş yapıcam. öneriler için şimdiden sağolun.
    Gözümüz kulağımız açık olsun senin bütçen yaklaşık ne kadar biz ona göre birşeyler görür duyarsak sana haber edelim dostum

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaan tokyol
    Öğrenci
     Kuba Superlight 200
     İstanbul - Kadıköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    47
    Beğenilmiş
    376
    Bence 0 alip sorun cikarmaz diye dusunme 2.elde alsan pek bir fark olmaz bu motora bakmakla alakalı falcon alıcağına benden sana tavsiye o fiyatlar v twin ikinci el bi motosiklet al yani benim gorusum bu hem ses hemde guc olarak daha tatmin edici olur supershadow roadstar leadow falan bunlara bak derim

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Merhaba Alperen;
    Bir gittin pir gittin Sanıyorum okul nedeniyle biraz yoğunluğun vardı. Bundan sonrası için forumu aktif kullanacağını düşünüyor ve umut ediyorum..

Ricana gelirsek..
    Dostum Falcon Freedom en azından Eskişehir'de ( kanaatimce çoğu yerde-yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin) tutulan bir makine değil. Zira ne trafikte ne park halinde hiç görmedim desem yeridir. Tıpkı arabalarda olduğu gibi bir motor ne kadar popüler ise o kadar kolay bulunup bi o kadar kolay satılabiliyor. Yani ikinci eli için bakarız biz yine de piyasaya lakin bulunsa bile cc yükseltmek istediğinde satışını kolaylıkla yapabilir misin ,orası tam bir muallak..
    İkinci faktör ; sezon açıldı maalesef..
    En tutulmayan motor bile 2 nci el dahi olsa ,yorgun dahi olsa zamlandı. Yani kış fiyatlarına motor bulmak mümkün görünmüyor. Alacağın model ve markaya göre 500-1500 lira arası bir artışı öngörüp buna göre hazır olmalısın diye düşünüyorum. Telefon numaram buluşma başlıklarımızı açtığımız Eskişehir İl Teşkilatı bölümünde ,her buluşma başlığında mevcut.. Benimle dilediğin vakit irtibata geçebilirsin. Aramadan önce abi ben Alperen diye bir sms atman yeterli. Biz Eskişehir olarak whatsapp yada farklı uygulamalar kullanmıyoruz.

Aklındaki diğer marka modellerle de ilgili en kısa sürede konuşalım ki neler yapabiliyoruz ona bir bakarız. Bir de forumu aktif olarak kullanırsan sezona rağmen uygun fiyatlara aile içinden makine bulabilirsin. Aile içinden olunca birbirimize dışarıdaki insanlara göre daha fazla ikramda bulunuyoruz. Bu da aile olmanın gereği..
    acryvz (04.Nisan.2017), Bypale (04.Nisan.2017), CELİL (04.Nisan.2017), kaan tokyol (04.Nisan.2017), Oğuzhan Ocak (04.Nisan.2017), WOLF (04.Nisan.2017) Bunu beğendi.

Alperen Öztürk
    Öğrenci
     YOK
     Eskişehir
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    7
    Teşekkür ederim yorumlar için 0 alırsam 8.5 civarı bütçe düşünüyorum 2. elde bu kadar yüksek tutarmıyım bilemem. uzun zamandır dersler yüzünden bırakın burayı bilgisayara giremiyorum adam akıllı. mayısın ortası Eskişehir'ime gelicem ve orada güzel bir motor sahibi olmayı çok istiyorum. 0-2. el yardımcı olursanız çok sevinirim

Caner ATAŞ
    3D Artist
     Regal Raptor DD150e-2
     Eskişehir-Odunpazarı
    Beğenmiş
    1,407
    Beğenilmiş
    1,046
    Teşekkür ederim yorumlar için 0 alırsam 8.5 civarı bütçe düşünüyorum 2. elde bu kadar yüksek tutarmıyım bilemem. uzun zamandır dersler yüzünden bırakın burayı bilgisayara giremiyorum adam akıllı. mayısın ortası Eskişehir'ime gelicem ve orada güzel bir motor sahibi olmayı çok istiyorum. 0-2. el yardımcı olursanız çok sevinirim
    Ben yeni aldım daha işlemleri tamamlanmadı. Eskişehir'deki bayiden anahtar teslim 8000 e el sıkıştık istersen eğer ayarlama şansları var sana da

Alperen Öztürk
    Öğrenci
     YOK
     Eskişehir
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    7
    başkan model neydi ? hayırlı olsun bu arada

Caner ATAŞ
    3D Artist
     Regal Raptor DD150e-2
     Eskişehir-Odunpazarı
    Beğenmiş
    1,407
    Beğenilmiş
    1,046
    başkan model neydi ? hayırlı olsun bu arada
    Eyvallah. RR Dd150 benimkisi

Alperen Öztürk
    Öğrenci
     YOK
     Eskişehir
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    7
    başkan peki memnun musun? kaç km ye geldin ? RR Dd 150 yi yakından görme fırsatım olmadı ama uzun yolu çıkarmı?

Caner ATAŞ
    3D Artist
     Regal Raptor DD150e-2
     Eskişehir-Odunpazarı
    Beğenmiş
    1,407
    Beğenilmiş
    1,046
    Alıntı Erkan1855 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çanta demirlerim geldi akşama iş çıktı bakalım takabilicekmiyiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hayırlı olsuun,
    başkan peki memnun musun? kaç km ye geldin ? RR Dd 150 yi yakından görme fırsatım olmadı ama uzun yolu çıkarmı?
    Valla üstad makinanın üstüne yarın oturacağım daha, bugün geldi bayiye belgeleri bekliyoruz. Çalıştığım için görmeye bile gidemedim. Fakat duyduğum kadarıyla uzun yol konusunda sıkıntı çekeceğini sanmıyorum.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)