Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Arif Baştemur
    gazeteci
     regal raptor 250E 9
     ankara
    Beğenmiş
    10
    Beğenilmiş
    10

lütfen tüm tecrübeleriniz le siz de kullanıyorsunuz dıye övmeden fikir beyan ediniz

herkese merhaba arkadaslar
    2. el 2006 model biri regal 250E 9 diğeri kweey superlight 150cc motor gördüm.
    bunlardan birini alacagım cünkü bütcem bunlara yetiyor
    regal 3500 e verıyor 2006 model 34k km de
    kweey 3800 e veriyor 2006 model 34k km de

Sırayla gördüklerimi ve sorularımı sorayım isterseniz.

regal 34k km de 2006 model yası ve km sı yuksek
    ancak cezbeden noktalardan bir ise motor custom epey bır guzel hale getirmiş adam.
    custom olması almak ıstememın en buyuk sebebı
    bunun dısında km yuksek dıye korkuyorum. 40k olunca ölür mü motor. iyi bakmak için tabi ki elimden geleni yapacagım. ve baslangıc amaclı alıyorum zaten. aldıktan bır sure sonra satısa koyacagım satılınca cc yukseltmek ıstıyorum.
    eger masraf cıkarırsa duzenlı olarak masrafları bana ne olur acaba ?

kweey ise 14k km de ancak depoda cok kucuk bır cokme var bir iki kısım paslı bunun dısında görünür bir sorun yok.
    150cc olması benım ıcın bıraz kotu 250 baslamak ıstıyorum. düz siyah model bilirsiniz.
    artı olarak lastıkler yenı degısmıs 3 lü canta taktırmıs alarmlı ve mat siyah boya attırmıs.

bir de bir sitede ilan gördüm adam altına vizesi su tarihte bitiyor demıs
    bu vize olayı tam olarak nedir ? bitince ne yapmalıyım ve maliyeti ne olur?
    bir diger özel soru da
    custom oldugu ıcın noter satısı yapılamıyor dıye baska bır ılanda yazı gormustum bu regal da custom noter belgelı alamaz mıyım ?
    arkadaslar lütfen acıkca yazınız her şeyi kaldıramayacagım motoru alıp hem sogumak hem de zarar etmek ıstemıyorum.

burock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak tınaz
    biyolog
     regal raptor spyder 350
     ankara
    Beğenmiş
    243
    Beğenilmiş
    210
    Çökme varsa ben ; uzak durmayı bırak direk kaçıyorum motordan ama son söz senin kardeşim

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    arifarif0606 (23.Nisan.2017) Bunu beğendi.

Arif Baştemur
    gazeteci
     regal raptor 250E 9
     ankara
    Beğenmiş
    10
    Beğenilmiş
    10
    regal e ne dersın pekı sence almalı mıyım ?

Barmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tuna sivri
    Barmen / Bar chef
     Real raptor DD250-9
     Antalya / kültür
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    223
    Benimde aynı model regalim vardı ve 55 binde kmde sattım önemli olan blogu kardeşim..hee masraf yapmadimmi yaptım en az 1500 lira masraf yaptım ama daha sonra inan hicbi masrafı olmadı bana sürüsü çok iyi rahatlık dersen mükemmel..ama made in china

RAPTORRIDERS ANTALYA
    arifarif0606 (23.Nisan.2017), Can Akkuzuluoglu (27.Nisan.2017) Bunu beğendi.

Süleyman Bal
    Emekli
     Yamaha dragstar 650 sport
     İstanbul
    Beğenmiş
    7,062
    Beğenilmiş
    1,043
    iyi akşamlar Arif,
    Her şeyden önce aramıza hoş geldin. Makinelerden biri senin olsa ve forumdan bir yorum istesen yüzlerce cevap alırdın. Ancak arkadaşlarımız iyi bilmediği veya tanımadığı makineler konusunda dostlarımızı yanıltmamak için düşünce belirtmez. Seni yanlış bir karar almaya yönlendirmek istemediklerinden yazamıyorlar.
    Bir önceki konu başlıgında attığın linkden bakıp makineye iyi yada kötü deme şansımız yok. Bildiğimiz makineler değil. 2006 model 30-35000 km makinelerin (eger gerçek km.leri ise bile) kullanıcılarının yaptığı daha doğrusu nasıl baktığı çok önemli. Çünkü motor yada mekanik sorun/sorunlar ile her zaman karşılaşma olanağın var. Ekonomik durumun elvermediği için bir seçim yapman gerekir ise, gönlünden bu iki makineden hangi makine geçiyor ise onu al ve en yakın servis yada tamirciye götür. Cebinden çıkacak bu bedel senin makinelere bakışını ve ilerde çok üzülmene engel olabilir. Ama ne olursa olsun bu tip/tarz makineleri (chopper) kullanacaksan yeni de olsa elinden hiç anahtar, alet edevat düşmeyecektir, çünkü bu makinelerin sahibine göre organize olaması gibi bir kuralı var. Mutlaka kendine göre dizayn etmeye çalışacaksın (ekonomik durumuna göre) ve bu iş hiç bitmeyecek.
    Bizim bölgelerde beğendiğin, gönlüne düşen makine varsa bakalım.
    Makine kadar önemli bir konuda koruyucu ekipmanlardır. Lütfen bu konuya daha fazla önem ver. Yakın yada uzak yer ayrımı yapmadan hep üzerinde olsunlar.
    Vize denilen olay sanırım muayene tarihi kastediliyor. muhtemel masrafı +/- 200 TL dir.
    Renk ve diğer değişikler ruhsatta yazılı ise sorun olmaz. Ve evrakı olamayan bir makineyi ALMA...
    Ayrıca soru sormak istersen telefonile ulaşabilirsin.
    acryvz (23.Nisan.2017), arifarif0606 (23.Nisan.2017), CELİL (23.Nisan.2017), K.Erkut (24.Nisan.2017), Nıka Kelevic (27.Nisan.2017), umut. (24.Nisan.2017) Bunu beğendi.

İbrahim Berk Adıgüzel
    LCW-IT Destek, Amatör Dövmeci :)
     Yamaha XV950A
     İstanbul - Bahçelievler (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    Arif selam forum kuralları gereği siteye üye olan arkadaşlarımızın atacağı ilk mesajda kendini tanışma başlığından tanıtmaları gerekiyor böylece biz de kiminle muhattap olduğumuzu bilelim

http://www.raptorriders.com.tr/forum...27-Tan%FD%FEma
    acryvz (24.Nisan.2017), arifarif0606 (24.Nisan.2017), CELİL (24.Nisan.2017), centaur (24.Nisan.2017), Ömer (24.Nisan.2017) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Merhaba Arif;
    34000 deki motorlardan mucize beklememek gerekiyor(hele 150 cc ise) .. Biraz daha bekleyip biriktirmeni tavsiye ederim. Bu fiyatlara ancak bir 150cc Regal bulabilirsin o da çok düşük kilometreli olmaz.. Gerçekçi olmak lazım. 3500 e başka makineler de bulursun lakin seni sanayiden çıkarmaz.

Forumu incelememişsin Övmeden fikir beyan edilsin demişsin. Hiçbirimiz Regal in distribütörü, satıcısı yada dağıtımcısı değiliz Pozitif yönü kadar negatif yönlerinin de yer aldığı yüzlerce yazı,makale ve konu bulabilirsin.Kaldı ki burası sadece Regal Raptor kullanıcılarının değil cruiser/chopper tarzındaki her marka ve modelden makinelerinin bulunduğu bir grup .. O yüzden merak etme , herkes bir aile samimiyeti ile senin zarar etmemen için gerçek fikrini ve en faydalı olanı sana izah edecektir..
    Kanaatimce biraz daha biriktirip , temiz,düzgün ,seni mutlu edecek bir makine alman.. Seçim senin..
    acryvz (24.Nisan.2017), CaNeR (24.Nisan.2017), CELİL (24.Nisan.2017), Erman (27.Nisan.2017), nedemek (24.Nisan.2017), Ömer (24.Nisan.2017) Bunu beğendi.
    Konu centaur tarafından (24.Nisan.2017 Saat 09:16 ) değiştirilmiştir.

İsmail Kurt
    tiyatro
     regal raptor dd 250 e
     İstanbul-Ümraniye ( Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    67
    Beğenilmiş
    121
    Keway 150 benim ilk motorumu ve tek silindir 150 lik motor alinmamali ben bunu ogrendim

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İsmail Kurt
    tiyatro
     regal raptor dd 250 e
    Beğenmiş
    67
    Beğenilmiş
    121
    Custom olduğu için noter satışı yapılamıyor mis, yalana bak. Noterden sağamıyor da ya çalımıdır, ya borcu, ipoteği vs si vardır ya da hurda belgesi vardir

Can Akkuzuluoglu (27.Nisan.2017) Bunu beğendi.

İsmail Kurt
    tiyatro
     regal raptor dd 250 e
    Beğenmiş
    67
    Beğenilmiş
    121
    Alıntı yenidunya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Custom olduğu için noter satışı yapılamıyormuş, yalana bak. Noterden satilamıyorsa ya calintidir, ya borcu, ipoteği vs si vardır ya da hurda belgesi vardir

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)