Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 36 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Mehmet aktaş
    Akuarist
     Hyosung GV250
     Antalya
    Beğenmiş
    239
    Beğenilmiş
    253
    Alıntı Emok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Türkiye'den internet üzerinden Eken h9R modelini satın aldım. fiyat olarak yaklasık 280'e geldi. Yurt dışından getirmek istesem de yine 200 küsüre geliyordu o yüzden uğraşmadım ve taksit de yaptırdım. Görüntü ve ses kalitesi gayet tatmin edici. 4k çekim yapabiliyor ama FPS çok düştüğü için izlenebilir olmuyor pek. Ben genelde 1080 p 30 fps de çekim yapıyorum hem fazla yer tutmuyor hem de görüntü kalitesi gayet yeterli oluyor. Ürün pek çok aparatla birlikte geliyor, onlarca bağlantı aparatı ve sualtı su geçirmez kapı vs ile. Bu ürünün en önemli özelliklerinden bir tanesi de kumandalı oluşu. Örneğin kaskta kullanırken kolunuze bileklik şeklinde takabildiğiniz kumandası aracılığıyla video kaydını durdurma başlatma ve fotoğraf çekme tuşuyla her türlü kontrolü sağlayabiliyorsunuz. Örnek video ekliyorum, kesip biçerken çok az kalite kaybı gerçekleşmiş olabilir. 1080p'de tam dolu batarylayla yaklaşık bir saat 15 dk çekim yapılabiliyor. class 10 micro sd kart ile çalışıyor ve 64 gb'a kadar destekliyor. SJ 4000'e iyi bir alternatif. Tavsiye ederim.

Açıklayıcı yardim ve ornek videolar için çok teşekkürler 60 dolara aliexpressden buldum bi sure sonra alınabilir faydalı oldu sağolun 😊

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koray Turbalıoğlu
    Mühendis
     Regal Raptor Spyder
     Samsun
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    29
    Hericam H4 Pro diye markada var. Yerli ürün olduğunu söylüyorlar. Fiyat Performans ürünü olduğunu ve kutu içeriğinin dolu olduğundan bahsediyorlar. Ben de düşünüyorum. Merak edenler için inceleme videoları aşağıda....

https://www.youtube.com/watch?v=bkKxjDaampo

https://www.youtube.com/watch?v=mG2qAcqQ9A8&t=456s

https://www.youtube.com/watch?v=3XB_74AAOkI

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    a101 deki kameranın kullanıcı yorumlarını okuyunca almakan vazgeçtim. en güzeli denenmiş onaylanmış bir model almak

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı BLUEBORAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hericam H4 Pro diye markada var. Yerli ürün olduğunu söylüyorlar. Fiyat Performans ürünü olduğunu ve kutu içeriğinin dolu olduğundan bahsediyorlar. Ben de düşünüyorum. Merak edenler için inceleme videoları aşağıda....

https://www.youtube.com/watch?v=bkKxjDaampo

https://www.youtube.com/watch?v=mG2qAcqQ9A8&t=456s

https://www.youtube.com/watch?v=3XB_74AAOkI
    Dostum ithal ürün.. Keşke dediğin olabilse lakin biz samanı bile dışarıdan ithal eden bir milletiz
    Falcon07 (09.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Ferhat Bastem
    Bankacı
     Yamaha XVS 950 Midnightstar
     İstanbul - İçerenköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    232
    Beğenilmiş
    88
    Bende de sjcam 4000 wifi var. Şimdiye kadar bir problem yaşamadım. Hem gece, hem de gündüz çekimlerinde görüntü gayet güzel. Yanında bir çok aparatla geliyor ve kutu dışında ihtiyaç duyduğun aparatları da gerek yurt dışından, gerek yurt içinden rahatlıkla temin edebiliyorsun. Kaan elektronik orijinal aksesuarlarını satar. Ben en son oradan yedek batarya almıştım. Fiyatı yurt dışı ile aynıydı.

Son olarak konum için kaskın yan tarafını kullanmamanızı öneririm. Çünkü-Allah korusun-herhangi bir düşme durumunda kaskınız da başınızla birlikte yuvarlanmalı Yan tarafa bağlanan kamera bunu engelleyebilir, engellemese bile ciddi kas zedelenmesine sebebiyet verebilir. Kask üzeri kullanım yüksek hızlarda rahatsız ediyor, onu da belirteyim. Göğüs ya da gidon üzerinde denenebilir.
    Bypale (19.Ekim.2017), CaNeR (09.Mayıs.2017), CELİL (09.Mayıs.2017), Falcon07 (09.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

MErtugrulK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Muhsin Ertuğrul KÖMEK
    Öğrenci
     YOK
     Çanakkale/Merkez
    Beğenmiş
    116
    Beğenilmiş
    60
    GoPro Hero4 Session aldığımda 750 liraydı, şimdi 1000 lira civarı olmuş. Kullanımı, çift mikrofonu olması çok güzel. MotoVlog çekecekler için harici mikrofon girişi yok, tek sıkıntısı o. Daha bugün de Case 4U GoPro Kamera Aksesuar Seti aldım 175 liraya. 175 liraya aldığım bir setin içinden bu kadar çok parça çıkması beni çok mutlu etti. Gerekli gereksiz her şey var. GoPro ve Sjcam vb. aksiyon kameraları için çok fazla ürün var, motorda kullanmak dışında gezerken, yüzerken kullanmayı düşünenler için; göğüs, kafa, kol bandı, sudayken kullanılabilecek selfie çubuğu (dubalı, batmıyor), normal selfie çubuğu falan var. Standart bağlantı noktaları var. Bütçeni yazmışsın, bence de Sjcam vs. kullanman daha mantıklı olur. Ancak bütçen yükselirse ya da bütçesi yüksek birileri beni duyuyorsa film çekim ekipmanları listesinde bile Sony ve GoPro'nun adı geçiyorsa şaşmamak gerek diyorum.
    Falcon07 (10.Mayıs.2017) Bunu beğendi.
    from tha ground unda!

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)