Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 118 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Göksel Özünver
    Satış
     Regal Raptor DD 350 E-6
     İzmir - Bornova
    Beğenmiş
    473
    Beğenilmiş
    352
    Hem konuyu tekrar gündeme getirmek hem de reklam gelirine hiçbir ekstra efor sarf etmeden katkıda bulunmak isteyenler için birkaç şey yazacağım.

bilindiği gibi youtube kanalımız https://www.youtube.com/channel/UCVY...qO8fpuOCyjEs_g adresinde yayındadır ve bu kanaldan öncelikli beklentimiz grubumuzun faaliyetlerini yayınlamak haricinde bir reklam gelirine sahip olabilmektir. Şimdiye kadar henüz dişe dokunur meblağlar oluşmasa da gereken ilgi gösterildiği taktirde en azından bir derde derman olacak bir ekonomik katkı beklenmektedir.

Daha kolay reklam geliri elde edebilmek için kanalda yayınlanan videolardan 2 tane oynatma listesi yapıldı. Şayet tarayıcınızda adblocker gibi reklam engelleyici yazılımlar varsa ctrl+shift+n tuşlarıyla yeni bir sekme açıp playlisti oynatarak reklam gelirine katkıda bulunabilirsiniz. Reklam engelleyici yazılım yoksa direkt açabilirsiniz. Hatta benim yaptığım gibi açın playlisti, kapatın sesini, arkada dönsün dursun videolar

Bu çok basit ama kanalımız için çok önemli eylemi yaparak katkıda bulunulabilir. Ve pc başında olan, gün içinde pc başına geçebilen kişiler günde 1 defa bu işlemi yaparsa çok güzel olacağı düşüncesindeyim. Sizin için küçük ama Raptor Riders için büyük bir adım atabilirsiniz
    acryvz (18.Mayıs.2017), aidikurt (18.Mayıs.2017), Aybars (18.Mayıs.2017), CELİL (18.Mayıs.2017), centaur (18.Mayıs.2017), FouL (18.Mayıs.2017), ob1kanobi (19.Mayıs.2017), Ömer (18.Mayıs.2017), Ufuk_ (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Ümit Ergen
    Mermer ustası
     Yamaha Vırago 1100
     İzmir - Çiğli
    Beğenmiş
    626
    Beğenilmiş
    297
    eyvallah abi

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
     İstanbul - Avcılar (İŞ) (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    Göksel yanlış anladımsa düzelt diye soruyorum , aynı bilgisayarda dolasıyla aynı İP ile bizim videoları tekrar izlemek oluyor mu ve bu bir katkı mı? (abi zaten yazdım cevabını kabul etmiyorum ona göre 😜)

Polat ERDEM
    Dış Tİcaret
     Kawasaki VN800(Vulcan) 2006 Model
     İzmir/Bornova
    Beğenmiş
    207
    Beğenilmiş
    264
    bu tür çalışmalar bizim için ve RR ailemiz için gurur verici çalışmalar.her zaman gerekli desteğimizi gösterelim Ey kardeşlerim
    acryvz (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Göksel Özünver
    Satış
     Regal Raptor DD 350 E-6
     İzmir - Bornova
    Beğenmiş
    473
    Beğenilmiş
    352
    Alıntı acryvz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Göksel yanlış anladımsa düzelt diye soruyorum , aynı bilgisayarda dolasıyla aynı İP ile bizim videoları tekrar izlemek oluyor mu ve bu bir katkı mı? (abi zaten yazdım cevabını kabul etmiyorum ona göre 😜)
    abi reklam gösterim başına ücret ödeniyor. ben de senin bildiğin gibi biliyordum ama reklam olayı değişmiş youtube'da. ortalama bir fiyat var ve bu fiyat 1000 reklam gösterimi başına hesaplanıyor. 1000 reklam gösterimi olursa atıyorum 2,80 dolar ödeme yapıyor.
    acryvz (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Haklısın bro.. Güzel açıklamışsın.. Herkes umarım elini taşın altına sokar..
    acryvz (18.Mayıs.2017), Ömer (18.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

ugurogz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uğur Oğuz
    Motokurye
     Regal Raptor DD 250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    4
    Beğenilmiş
    32
    Hayırlı olsun izleyelim paylaşalım
    acryvz (19.Mayıs.2017) Bunu beğendi.
    Muhtaç Olduğun Kudret, Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur!

Göksel Özünver
    Satış
     Regal Raptor DD 350 E-6
     İzmir - Bornova
    Beğenmiş
    473
    Beğenilmiş
    352
    Bir hatırlatmakta fayda var

Alıntı gabriel cash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem konuyu tekrar gündeme getirmek hem de reklam gelirine hiçbir ekstra efor sarf etmeden katkıda bulunmak isteyenler için birkaç şey yazacağım.

bilindiği gibi youtube kanalımız https://www.youtube.com/channel/UCVY...qO8fpuOCyjEs_g adresinde yayındadır ve bu kanaldan öncelikli beklentimiz grubumuzun faaliyetlerini yayınlamak haricinde bir reklam gelirine sahip olabilmektir. Şimdiye kadar henüz dişe dokunur meblağlar oluşmasa da gereken ilgi gösterildiği taktirde en azından bir derde derman olacak bir ekonomik katkı beklenmektedir.

Daha kolay reklam geliri elde edebilmek için kanalda yayınlanan videolardan 2 tane oynatma listesi yapıldı. Şayet tarayıcınızda adblocker gibi reklam engelleyici yazılımlar varsa ctrl+shift+n tuşlarıyla yeni bir sekme açıp playlisti oynatarak reklam gelirine katkıda bulunabilirsiniz. Reklam engelleyici yazılım yoksa direkt açabilirsiniz. Hatta benim yaptığım gibi açın playlisti, kapatın sesini, arkada dönsün dursun videolar

Bu çok basit ama kanalımız için çok önemli eylemi yaparak katkıda bulunulabilir. Ve pc başında olan, gün içinde pc başına geçebilen kişiler günde 1 defa bu işlemi yaparsa çok güzel olacağı düşüncesindeyim. Sizin için küçük ama Raptor Riders için büyük bir adım atabilirsiniz
    acryvz (29.Haziran.2017), Çağlar (07.Haziran.2017), CELİL (07.Haziran.2017), centaur (07.Haziran.2017), MErtugrulK (07.Haziran.2017) Bunu beğendi.

Göksel Özünver
    Satış
     Regal Raptor DD 350 E-6
     İzmir - Bornova
    Beğenmiş
    473
    Beğenilmiş
    352
    hatırlatma olsun

Alıntı centaur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba RR Ailesi;

Çağın bir gereği olarak sosyal medyanın önemi gitgide artıyor ve bazen bu gereklilik bir kazanç kapısı da olabiliyor. İşletmelerden tutun da bireysel atılımlara kadar artık tanıtımın önemi gözardı edilmeyecek kadar büyük bir faktör haline gelmiş durumda..

Biz şirket değiliz ,evet. Yada işletme.. Lakin server masrafımız var.. Forumun ayakta durabilmesi,bizleri ,bu aileyi bir arada tutabilecek bağı koruyabilmesi için ufak tefek masraflarımız mevcut.. Üst Yönetim kimseye bu konuda baskı uygulamıyor,gönüllük esasına göre destek bekliyor lakin ne zorluklar çekildiğini de biliyoruz bu hususta..

İşte Youtube bu noktada cazip bir hal alıyor. Eğer tüm arkadaşlar gereken hassasiyeti gösterir, Youtube kanalına istisnasız üye olur, yeni üye olan her arkadaşa forumda tanışma başlığı açma kuralı misali youtube a da ısrarla yönlendirirse, şahsi sosyal medya hesaplarımızdan bolca grubumuzun youtube kanalını ve videolarını paylaşırsak, kendimiz de izlersek Youtube tan gelir elde edebilir ve forumumuzun masrafları yada grubun yararına bir proje için kullanabiliriz.

Bu vesile ile;
    *Lütfen Raptorriders Youtube Resmi Kanalımıza abone olalım,
    *Lütfen Yeni üye olan tüm arkadaşları istisnasız Youtube Kanalına abone olmak için teşvik edelim,yönlendirelim,
    *Lütfen kanalımıza ait videoları muhakkak izleyelim,
    *Lütfen büyük emek sarfedilerek bu aile için oluşturulmuş videoları beğenelim,yorum yapalım,
    *Lütfen sosyal medya hesaplarımızdan düzenli olarak kanalın videolarını paylaşalım,

Ve lütfen bunun RR Ailesi için gerçekten faydalı bir eylem olduğunu gözardı etmeyelim.. RR Ailesine samimiyetle bağlı her bireyin bu konuda azami hassasiyet göstereceğine eminim.. Herkese şimdiden teşekkürler..

Kanal nerede nasıl ulaşabilirim diyenler için buyurunuz linki;
    ( Ayrıca sağ üst köşedeki arama motorunun yanındaki youtube ikonuna tıklayarakta kanalımıza girebilirsiniz)
    https://www.youtube.com/channel/UCVY...qO8fpuOCyjEs_g
    acryvz (29.Haziran.2017), CELİL (29.Haziran.2017), centaur (30.Haziran.2017) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Yeni gelen tüm arkadaşlar hoşgeldiniz tekrardan ve vesile ile Resmi Youtube Kanalımıza lütfen abone olunuz. Diğer bir husus ; şahsi youtube kanallarımızdan grubumuzun kanalı ne çıkaralım. Yapmak isteyip yapamayan olursa yardımcı olmaya hazırım
    acryvz (13.Ekim.2017), CELİL (12.Ekim.2017), kurt (16.Ekim.2017), nedemek (12.Ekim.2017), Oğuzhan Ocak (13.Ekim.2017), Ömer (13.Ekim.2017) Bunu beğendi.

Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)