Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Asmeransa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah CANKAR
    HUKUK BÜROSU
     RKS CRUİSER 250
     Bursa
    Beğenmiş
    58
    Beğenilmiş
    20
    Alıntı gorkemYılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rks,hyosung gv 250 gibi v motor hemde enjeksiyonlu makinalar bence bu donemdeki en mantikli makinalar hem yakit sarfiyati acisindan (günümüzün en büyük sorunu) hem teknolojik acidan daha gelismis daha güçlü makinalar bence bu modelleride degerlendirebilirsiniz

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hyosungu direk eliyorum çünkü kullandığım makinada hyosung gt250r ve yedek parça sorunu dağlar gibi ve motor bloklarıda aynı olduğundan nasıl bir makine olduğunu biliyorum o yüzden ona epey soğuğum her ne kadar gv250 sorun çıkartmıyor deselerde yedek parça ve servisi olmayışı beni uzak tutuyor kendinden.

Asmeransa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah CANKAR
    HUKUK BÜROSU
     RKS CRUİSER 250
     Bursa
    Beğenmiş
    58
    Beğenilmiş
    20
    Alıntı centaur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Emrah;
    Kurgulanmış diziler,filmler yada bazı yerli-yabancı kulüplerin taraflı videolarıyla bu ruhu öğrenemez sadece zedelersin.. Bu öyle bir yol ki; sadece içinde durduğunda insan tam anlamıyla idrak edebiliyor..
    Örneğin ben annemi kanserden kaybettim. Çok zor zamanlardı. Manevi olduğu kadar maddi olarakta zor zamanlardı. Elbette yüzyüze tanıştığım birlikte sürdüğüm insanlar vardı bu aileden lakin sadece forum kanalıyla küçücük bir profil fotoğrafından tanıyıp sohbet ettiğim onlarcası da açtılar kollarını.. Canla -başla istisnasız herkes ya '' ne yapabiliriz? ne lazım? söyle bize'' dediler yada Celil Başkana kadar gidip '' arkadaşımız için birşeyler yapmalıyız,yapalım'' dediler.. Hepsinden Allah razı olsun.. Düşünmeleri bile beni bu dünyanın en güçlü insanlarından biri kıldı. Rahmetli anacığımın yanında manen daha dik durdum. Herşeyden önce insana dost ve zorluklara dayanma kuvveti lazım. Bunu filmlerden öğrenemezsin Başlangıç olarak forumda olmalı,her gün olmalı ve bu ailenin her ferdini istisnasız mahalle arkadaşınmışçasına sevmeli, çocukluk arkadaşınmış gibi sahip çıkmalısın. Zira o filmleri çeken yabancılar samimiyet denen değerli kavramı bizden öğrendiler.. Gerçi sen RR Ailesine dahil olarak yolu yarıladın Yola çıkmak yolun yarısıdır demişler ,doğru söylemişler

Arayışına gelince ;
    Bu tamamen bütçe ile alakalı bir konu.. Hangi motoru seçersin bilemem lakin önce içine sonra cebine sinmeli diye düşünüyorum.. Öneri olarak ise sana elindeki imkanları gözeterek 250 cc bir Spyder tavsiye ederim. Efsanedir
    Yorumun için teşekkürler abi ama eminim çoğu genç arkadaşın chopper sevdası bu tarz dizilerin büyük etkisi vardır ben dizideki yapılan illegal işleri zaten onaylamıyorum sadece dizi olarak izliyorum. Ama bunun yanında racing sürerkende köklü bir arkadaş çevresi içerisindeydim ve toplu sürüşleri racing makinelerdede yapıyorduk ama tabi ki bu chopper sürüşleri gibi olmuyordu chopper geçme amaçım zaten uzun yollar yapmak.
    centaur (17.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)