Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Hakan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hakan Özdemir
    Bankacı
     DD 250 E-10 Spyder
     İstanbul
    Beğenmiş
    68
    Beğenilmiş
    169

Herkese Merhaba

Arkadaşlar selam, ismim Hakan. İstanbul' dayım, internette chopper motorları araştırırken forum u buldum ve bayağı bir göz gezdirdikten sonra üye olmaya karar verdim Şu anda ufak bir scooter kullanıyorum nostalji olanlardan. chopper / cruiser modelleri her zaman benim için ilk sıradaydı. 1 senedir motorsiklet sürücüsüyüm. İşe geliş gidiş ve haftasonu hava almak için kısa - orta mesafelerde sürüş tecrübelerim oldu. Uzun yol çok mümkün görünmüyor benim için

Her ne kadar araç kullanmam sebebiyle trafik akışına hakim olsamda, motorsikletin trafik içerisindeki yerine ilk olarak alışmam gerektiğini düşünerek scooter ile başladım. Çok fazla hız tutkum ve aradan kaçayım / makas atayım heveslerim olmadığı için çok şükür bu zamana kadar ciddi bir kaza vb. problem yaşamadım. Tabii herşey bizim elimizde değil, trafik canavarlarına da henüz denk gelmedim, Allah denk getirmesin inşallah hiçbirimizi.

İlk etapta ciddi bir başlangıç eğitimi alarak vitesli motora geçmeyi planlıyorum. Bu cruiser motor da olabilir (ki gönlümden geçen bu) ya da YBR tarzında hafif ve kullanımı basit bir motor da olabilir. Açıkçası buna eğitimden sonra karar vermeyi düşünüyorum. Sizlerin de tecrübelerinden aktarmak istedikleri olursa severek takip eder ve okurum

Buluşma konusunda yakın mesafeler ve yoğun iş tempomdan fırsat bulabilirsem katılmaya çalışmak ile beraber, forum tarafında daha aktif olacağımı düşünüyorum.

Herkese tekrar selamlar, biraz uzun bir giriş oldu kusura bakmayın
    acryvz (25.Mayıs.2017), CELİL (25.Mayıs.2017), centaur (25.Mayıs.2017), FouL (25.Mayıs.2017), nedemek (25.Mayıs.2017), Ömer (25.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    Hakan Hoşgeldin Aramıza ortalama her hafta buluşup toplanıyoruz.. Anlatımlarına bakarsak kesinlikle chopper senin tarzın Hem görüntüsü heybetli hemde yollarda dolaştığında daha çok saygı görüyorsun.. Acelemiz yok sonsuza sürüyoruz : DDD Avrupa yakasındaysanız çarşamba toplantılarına bekleriz hemde çeşitli makinalar var grupta inceleme fursatın olur..
    nedemek (25.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

aslantürk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özer Subaşı
    Medical
     Regal Raptor Spyder
     istanbul - Kadıköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    470
    Öncelikle aramıza hoşgeldin vitesli motor araba kullanmak gibi aslında kolay alisacagina inanıyorum YBR almaktansa küçük CC bir chopper al derim alırken de güzel kullanışlı bir motor seç derim Regal raptor daytona hyosung 250 bu ikisini düşün derim

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
     İstanbul - Avcılar (İŞ) (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    Aramıza Hoşgeldin Hakan ,Murat ve Özere katılıyorum ... Gönlündeki makinaya kavuşmanı dilerim

Oğuzhan Ocak
    Öğrenci
     YAMAHA XVS 950A
     Bursa
    Beğenmiş
    2,351
    Beğenilmiş
    1,808
    Aramıza hoşgeldin Bence de chopper senin isteklerine cevap verebilecek bir tarz. Ayrıca hafif ve cruiser olan motorlarda var. Örneğin; regal raptorun 150lik makinaları hem hafif hem cruiser... Tekrardan hoşgeldin gönlündeki makinaya kısa sürede kavuşman dileğiyle
    No fear! No rules! No limit! 8)

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,530
    Beğenilmiş
    5,775
    Merhaba Hakan aramıza hoş geldin inşallah kısa sürede göndeki chopper makinaya kavuşursun

Mehmet aktaş
    Akuarist
     Hyosung GV250
     Antalya
    Beğenmiş
    239
    Beğenilmiş
    253
    Aramiza hoşgeldin umarım en yakin surede gönlündeki gibi bir makineye kavusursun kazasız belasiz sürmek dileğiyle ✌

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İbrahim Berk Adıgüzel
    LCW-IT Destek, Amatör Dövmeci :)
     Yamaha XV950A
     İstanbul - Bahçelievler (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    hoş geldin, Vitesli motor kullanma konusunda Özer'e kesinlikle katılıyorum pek bir farkı yok, ayrıca ilk bir iki gün bocalasan bile hemen alışıyorsun ve motorun vücudunun bir parçası olmaya başlıyor. Chopper, scooter dışındaki makinalar insanı açıkçası biraz yoruyor diye düşünüyorum çünkü hız arttıkça ve cihazın tepkileri daha keskin oldukça buna alışıp risk almaya başlıyor ve seni daha çok yormasına sebep oluyor bu durum.(mt-07, repsol 250 kullanmış birisi olarak söylüyorum ) o yüzden chopper biraz daha isteğine cevap alabilirsin diye düşünüyorum .

buluşmalara da bekleriz, Avrupa yakası çarşamba, Anadolu yakası perşembe toplanıyoruz. umarım gönlüne göre bir cihaz bulursun

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Aramıza hoşgeldin

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Caner Gül
    Mekanik Proje Tasarım
     Yamaha XVS950 A Midnight Star
     Ä°stanbul - Kartal (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    1,074
    Beğenilmiş
    898
    Aramıza hoşgeldin gönlündeki makinaya kavuşman dileğiyle, Avrupa yakası çarşamba, anadolu yakası perşembe günleri haftalık buluşuyor forumdan takip edebilirsin

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)