Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Çağlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çağlar şanlı
    İnsan kaynakları müdürü
     regal raptor spider 250-2015 model
     İstanbul / anadolu yakası
    Beğenmiş
    102
    Beğenilmiş
    34

Ailenin yeni üyesine Engin bilgi ve becerileriniz gerekli

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle Konuyu yanlış yerde açtım ise özürdilerim, aranızda yeniyim ve cidden empati yaparak beni anlamanıza ihtiyacım var.
    İlk motorumu alacağım. ve pitasada gördüğüm/konuştuğum insanların bir çogu motoru satarken birçokşeyi sakladığını ve gizlediğini gözlemledim.

şimdi uygun fiyata aradığım bir motoru buldum fakat çok çekiniyorum. ve inanın çok kararsızım bana yardımcı olmanızı rica ediyorum

motor bu ;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...43354492/detay
    ve aynı motoru eşide ilana koymuş; https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...23278975/detay

fiyatının düşük oluşu be hem eşi hemde kendisinin ilana koymuş olması ve uzun süredir satilmamış olması beni tereddühde bıraktı.
    inanın güvenebileceğim hiç kimse yok bana yol gösterecek tecrübeli birilerine ihtiyacım var.

lütfen bana yardımcı olurmusunuz satıcı ile konuştuğumda bana söylediği fan problemi olduğu ve arka sisbarının arızalı olduğu

fan problemi önemli deil vs dedi kronik vites problemini dişlileri değiştirerek yaptırdığından bahsetti

yeri kartalda benim bu motoru gösterebileceğim yada o civarda oturan bir arkadaş varmıdır yardımcı olmak isteyen yada satıcıya sormam gereken yada ne bileyim sizce ne yapmalıyım.

yardımınızı yorumunuzu bekliyorum teşekkür ederim.

Not; satıcı bana bir motor ustasının numarasını verdi sen burdan fan ve lamba sparişini ver diye samimiyetine inanayım sonra motorcuya gider yaptırırız dedi.
    kendisi motoru satamadığı için bunalmıiş sanırım...
    bende yanlış birşey yapmak istemiyorum ve sizlerin engin bilgi tecrubeleriniz ile hareket edeceğim.

teşekkürler şimdiden.

İlker Akgül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İlker Akgül
    Hemşire
     VİRAGO 535
     Antalya
    Beğenmiş
    382
    Beğenilmiş
    142
    Aramıza hoşgeldin kardeşim ilanı inceledim ben olsam hiç bulaşmam paran sıcak sıcak cebinde dursun temiz bişey al hayırlı günler dilerim

İlker Akgul Antalya-merkez
    Çağlar (02.Haziran.2017) Bunu beğendi.
    ilker akgül ANTALYA-MERKEZ

çağlar şanlı
    İnsan kaynakları müdürü
    Beğenmiş
    102
    Beğenilmiş
    34
    Alıntı İlker Akgül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoşgeldin kardeşim ilanı inceledim ben olsam hiç bulaşmam paran sıcak sıcak cebinde dursun temiz bişey al hayırlı günler dilerim

İlker Akgul Antalya-merkez
    teşekkür ederim dostum zaten beni süleyman abi aradı kartaldan saolsun yanına gidip tanışacağım yol göstereceğini söyledi.
    FouL (02.Haziran.2017) Bunu beğendi.

Caner Gül
    Mekanik Proje Tasarım
     Yamaha XVS950 A Midnight Star
     Ä°stanbul - Kartal (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    1,074
    Beğenilmiş
    898
    Çağlar merhaba sana yardımcı olma amaçlı bunu açıklıyorum
    1- Motor arayışınla ilgili bu 2. konu başlığı açısın, diğer başlıktan devam edebilirsin.
    2- Sorun ile ilgili Celil Başkan sana detaylı ve güzel bi açıklama yaptı bence değerlendirmelisin.
    3- İlandaki makinelerle ilgili sadece açıklamaya bakarak veya resimlerinde detay gözümüze çarptığında sana al veya alma diye bi açıklama yapabiliriz çünkü en iyi motor bildiğimiz motordur.
    4- Sezon başladı ve bu fiyata olan bi 350 lik makinede mutlaka bi sorun veya masraf vardır unutma kimse hayrına vermiyor malesef.
    5- Eğer ki buluşmalarımıza katılmış bizimle yüz yüze tanışıp vakit geçirmiş olsaydın sana daha da iyi yardımcı olabilirdik, çünkü bu makine bana yakın bi yerde sanırım.
    6- Üye-Aday Üye veya referans olan bi üyemiz olmadığı sürece makinalarla real hayatta ilgilenmemiz çok zor çünkü binlerce kişi kullanıyor forumu ve herkes bu sefer motoruma bakarmısınıza dönüyor olay ve uzaktan işini yaptırmaya çalışıyor. ( bunu senin şahsına söylemedim tabiki sadece genel bi açıklama yaptım )
    Sonuç olarak dostum bu paraya bu makine güvenilir gelmiyor bence bakma
    acryvz (09.Haziran.2017), Bypale (02.Haziran.2017), CELİL (02.Haziran.2017), FouL (02.Haziran.2017) Bunu beğendi.

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,684
    Beğenilmiş
    1,320
    Alıntı Çağlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle Konuyu yanlış yerde açtım ise özürdilerim, aranızda yeniyim ve cidden empati yaparak beni anlamanıza ihtiyacım var.
    İlk motorumu alacağım. ve pitasada gördüğüm/konuştuğum insanların bir çogu motoru satarken birçokşeyi sakladığını ve gizlediğini gözlemledim.

şimdi uygun fiyata aradığım bir motoru buldum fakat çok çekiniyorum. ve inanın çok kararsızım bana yardımcı olmanızı rica ediyorum

motor bu ;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...43354492/detay
    ve aynı motoru eşide ilana koymuş; https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...23278975/detay

fiyatının düşük oluşu be hem eşi hemde kendisinin ilana koymuş olması ve uzun süredir satilmamış olması beni tereddühde bıraktı.
    inanın güvenebileceğim hiç kimse yok bana yol gösterecek tecrübeli birilerine ihtiyacım var.

lütfen bana yardımcı olurmusunuz satıcı ile konuştuğumda bana söylediği fan problemi olduğu ve arka sisbarının arızalı olduğu

fan problemi önemli deil vs dedi kronik vites problemini dişlileri değiştirerek yaptırdığından bahsetti

yeri kartalda benim bu motoru gösterebileceğim yada o civarda oturan bir arkadaş varmıdır yardımcı olmak isteyen yada satıcıya sormam gereken yada ne bileyim sizce ne yapmalıyım.

yardımınızı yorumunuzu bekliyorum teşekkür ederim.

Not; satıcı bana bir motor ustasının numarasını verdi sen burdan fan ve lamba sparişini ver diye samimiyetine inanayım sonra motorcuya gider yaptırırız dedi.
    kendisi motoru satamadığı için bunalmıiş sanırım...
    bende yanlış birşey yapmak istemiyorum ve sizlerin engin bilgi tecrubeleriniz ile hareket edeceğim.

teşekkürler şimdiden.
    Aramıza tekrar hoş geldin kardeşim bizim motorların ikinci el satışları temiz sorunsuz birmakina oldugu muddetce satarken sahibini bunaltmaz sahsen kendimden biliyorum yakın olsa yardımcı olmayı cok isterdim ama yer uzak birde 2009 model balansorsun olan modeli acele etme motoru gör göster sorun yoksa içine de siniyorsa al. yinede son karar senin inş. bir an önce gönlündeki makinaya kavusursun.
    Çağlar (05.Haziran.2017) Bunu beğendi.

İsmail Kurt
    tiyatro
     regal raptor dd 250 e
     İstanbul-Ümraniye ( Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    67
    Beğenilmiş
    121
    On çatal açıklığı kısa duruyor resimde, orjinal spideden kısa. Kazalı sanki

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çağlar (06.Haziran.2017) Bunu beğendi.

çağlar şanlı
    İnsan kaynakları müdürü
    Beğenmiş
    102
    Beğenilmiş
    34
    Alıntı yenidunya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    On çatal açıklığı kısa duruyor resimde, orjinal spideden kısa. Kazalı sanki

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    valla abicim bu süreç nebiiçimmiş
    hani askerliğe gidersin ünide farklı bir ortam tadarsın iş hayatında yada ilk kazık yediğinde hayattan vs
    yaklaşık 1 aydır sahibindeki tüm motor satanlarla neredeyse görüştüm

herşey çok güzel alış aşamasındayken aniden söylenmemiş şeyler çıkıyor motorlarda
    sorsan hepsi fabrika çıkışlı
    yav hepsimi sahtekar olur ? ben anlamadım yemin ederim 350 cc den vazgeçtim 250 liklere bakıyorum onlardada durum aynı
    ya ben çok pimpirikli birisiyim yada bu işin kuralı böyle
    öttürebildiğine durumu mevcut sanırım
    tam alış aşamasında vazgeçtim bu adamdan...

valla yokmu elinizde sağlam bir spider
    daha üretilmiyor vs dediler aradım biçok yeri...
    nedir işin aslı anlıyamadım.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    hani askerliğe gidersin ünide farklı bir ortam tadarsın iş hayatında yada ilk kazık yediğinde hayattan vs

herşey çok güzel alış aşamasındayken aniden söylenmemiş şeyler çıkıyor motorlarda
    yav hepsimi sahtekar olur ? ben anlamadım yemin ederim 350 cc den vazgeçtim 250 liklere bakıyorum onlardada durum aynı

Buradan yazmak yaşadıkları ilde aktif teşkilatımız olmayan üyeler için bir nevi çözüm lakin senin daha güzel bir avantajın var. Perşembe günü yapılacak buluşmaya katıl. Detaylı konuşma ve fikir alış-verişinde bulunma şansın var. Muhakkak bir çözüm bulunacaktır.
    acryvz (09.Haziran.2017), Çağlar (06.Haziran.2017) Bunu beğendi.

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,684
    Beğenilmiş
    1,320

Çaglar dediklerin cogu doru malesef ama sen biraz degil baya bir pimpiriklisin anlasılan balıkesirdeki motoruda begenmezsen pimpirikliligin teşkillenmiş olur motor 20km bakalım onun nesini begenmeyeceksin

aslantürk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özer Subaşı
    Medical
     Regal Raptor Spyder
     istanbul - Kadıköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    470
    Aramıza hoşgeldin kardeşim alicaksin motoru bir ustaya götüreceksin neyi var neyi yok söyleyecek öyle karar ver derim

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)