Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Umut kardeşim emeklerine yüreklerine sağlık.
    acryvz (06.Haziran.2017), Birkan Bozkuş (06.Haziran.2017), umut. (06.Haziran.2017) Bunu beğendi.
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

Hakan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hakan ÜN
    Sivil Havacılık
     YOK
     Antalya / Kadriye
    Beğenmiş
    89
    Beğenilmiş
    63
    Helal olsun. Bir karşılığı olsun diye yapmamışsındır ama bu dünyada karşılığını mutlaka göreceksin.
    acryvz (06.Haziran.2017), Birkan Bozkuş (06.Haziran.2017), umut. (06.Haziran.2017) Bunu beğendi.
    Sana "Hayır" diyebilen insanın samimiyetine güvenebilirsin.

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,684
    Beğenilmiş
    1,320
    Emegine yuregine saglık kardeşim. orda olup cocukların mutlulugunu görmek isterdim.

Alıntı umut. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfında elimden geldiği kadar gönüllü olarak çalışıyorum. Bulunduğum birim Fatih'in zeyrek birimi. Küçük ama güzel işler yaptığımız bir birimimiz var. İlkokul yaşındaki çocuklar gelirler ve bizde onlarla ders çalışır, oyun oynar ve tabiri yerinde ise ağabeylik ve ablalık yaparız. Bu bahsettiğim semtte sosyal ve ekonomik gelişmişlik düzeyi taşı toprağı altın olan güzel İstanbul'umuzun diğer yerlerine göre biraz daha düşüktür ama bi gitseniz sokaklarda koşan altın ve pırlantaları görebilirsiniz.

Bu altın ve pırlantalar bizim bildiklerimize pek fazla benzemiyorlar. Hala sokaklarda koşup, top oynayıp, ağaca tırmanıyorlar. Oynayabilecekleri parkları olmadıkları için sokakta oynarken hala birisi camlarından çıkıp gidin kendi kapınızın önünde oynayın diye kızıyor bu altın ve pırlantalara. Birgün birim sorumlumuz bize zeyrekte bulunan Hacı Süleyman Bey İlkokulunda öğretmenler yeni kütüphane kurmaya çalışıyorlar ancak ellerindeki kitap sayısı kütüphane kurmak için yeterli değildi ve okulun kitap ihtiyacı olduğundan bahsetti. Benim elimdeki kitap sayısı yetersiz olduğu için aklıma direk RaptoRRiders geldi. Çünkü biliyorum bu aileyi birinin bir şeye ihtiyacı olduğu zaman duramazlar, yardım etmek isterler. Haftalık buluşmalarımızın birinde otururken sinsi sinsi yöneticilerimizin yanına gittim ve durumu anlattım. . Başkanımız Celil Üstün, Avrupa Yakası Sorumlumuz Ali Ünverdi ve Avrupa Yakası Sorumlusu Yardımcımız Uğur Güler sağolsunlar konuya çok hassas yaklaştılar. Hemen organize olalım kitapları toplayalım dediler.

Ertesi hafta kitaplar gelmeye başladı. Herkes evindeki çocuklarının, kardeşlerinin kitaplarını getirdi. Vallahi ne yalan söyleyeyim ben bile bu kadar kitap gelmesini beklemiyordum
    Arabayla gitmek zorunda kaldım. Bagaj ağzına kadar kitapla doldu ve hala kitaplar gelmeye devam ediyor ama bendeki kitapları okula teslim etmenin zamanı gelmişti. Dün iş çıkışı okula gittim. Okul bulunmasın diye öyle bir yere yapmışlar ki navigasyonla bulmanıza imkan yok. Eee dedim size altın ve pırlanta bunlar ulu orta yerde olacak değiller ya. Sokaktaki çocuklara sordum nerede bu okul diye, Abi soluna bakarsan görürsün dediler ama soluma baktığımda sadece siyah demir kapı vardı. Nasıl gireceğim içeri dedim 10 yaşında bir kız çocuğu hemen ağaca tırmanıp bahçeye doğru AYSUUUUUUU KAPIYIII AÇÇÇÇ diye sihirli sözcükleri söyledi ve kapı açıldı. Meğer iki okul yan yana olduğundan tek sürgülü kapı yapmışlar. Öğretmenlerine kitap getirdiğimi söylediğimde inanılmaz mutlu oldular. Hala öğrencileri için endişelenen ve onlar için çabalayan öğretmenleri görmek beni de çok mutlu etti. Kitapları içeri taşırken çocukların hepsi bunlar ne, ne yapacaksın bunları, sen kimsin diye durmadan soru sordular bana. Bu kitapları size getirdik, bunlar sizin dediğimizde hepsi birden çığlık attı.

Sonuç:

Lafı çok uzattım biliyorum ama son birkaç birşey daha ekleyip bitiriyorum. Okuldaki öğretmenlerin sizlere çok selamı var sizlere çok teşekkür ediyorlar. iletmemi istediler. Ayrıca Başkanımız Celil Üstün, Avrupa Yakası Sorumlumuz Ali Ünverdi ve Avrupa Yakası Sorumlusu Yardımcımız Uğur Güler' e ayrıca teşekkür etmek istiyorum bu konuyu onlara ilk açtığımdan beri bana hep destekçi oldular. İsmini yaz yaz bitiremeyeceğim siz değerli dostlarıma da ne kadar teşekkür etsem az. Sizlerin sayesinde bu kadar kitabı toplayabildik. Yüz yüze hiç görüşmesekte sırtımızda aynı patch ile sürdüğüm siz değerli dostlarıma da teşekkür ederim. Biliyorum ki size haber yollasaydık sizde duramaz çabalardınız. İyi ki varsınız. Şimdi kızacaksınız bize de haber verseydiniz bizde toplayıp size yollardık diye ama ama zaman sıkıntımız olduğundan dolayı ben biraz acele ettirdim eğer yeteri kadar toplayamazsak söyleriz dedim. Bu yüzden yönetime kızmayın. Suç bende

Atıl Tuncer
    Mali Müşavir
     Kawasaki VN 900
     İstanbul - Büyükçekmece (avrupa yakası)
    Beğenmiş
    2,298
    Beğenilmiş
    1,086
    umut çok güzel olmuş. herşey gönlünce olsun

Hakan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hakan Özdemir
    Bankacı
     DD 250 E-10 Spyder
     İstanbul
    Beğenmiş
    68
    Beğenilmiş
    169
    Elinize saglik, gercekten takdir edilecek bir is olmus.

Est sularus oth mithas...

Hakkı Hıracan
    Turizmci
     Regal Raptor Spyder 250E-10
     İzmir-Göztepe
    Beğenmiş
    204
    Beğenilmiş
    108
    Çok güzel hareket. Tebrik ederim

İbrahim Berk Adıgüzel
    LCW-IT Destek, Amatör Dövmeci :)
     Yamaha XV950A
     İstanbul - Bahçelievler (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    dostum emeğine sağlık gerçekten çok çok önemli projelere el atıyorsun helal olsun sana okurken gerçekten çocukların mutluluğunu hayal etmeden kendimi alamadım ailemiz büyüdükçe daha büyük projelere el atacağımıza inanıyorum ve bu konuda bize fırsatlar yaratabileceğini de canı gönülden hissediyorum iyi ki varsın lan

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
     İstanbul - Avcılar (İŞ) (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    Umut emeğine yüreğine sağlık ... Sayende bizlerde yardım etme mutluluğunu yaşadık .. hep böyle projelere katılalım inşallah ...
    Birkan Bozkuş (06.Haziran.2017), FouL (06.Haziran.2017), umut. (07.Haziran.2017) Bunu beğendi.

kaan tokyol
    Öğrenci
     Kuba Superlight 200
     İstanbul - Kadıköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    47
    Beğenilmiş
    376
    Emeklerinize saglik helal olsun
    umut. (07.Haziran.2017) Bunu beğendi.

aycanblmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aycan Balımtaş
    Muhasebe+Sigorta
     Hyosung GV250
     İstanbul - Tuzla (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    3,291
    Beğenilmiş
    1,012
    Emeğine sağlık kardeşim. Çok güzel bir çalışma.
    umut. (07.Haziran.2017) Bunu beğendi.
    No medicine like the ride.

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)