Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

hakan sert
    Mali Müşavir
     kanuni phantom
     Kayseri
    Beğenmiş
    72
    Beğenilmiş
    48

kayseriden selamlar

merhaba arkadaşlar , hakan ben , geçen sene motosiklet kullanmaya başladım , yeni üyeyim , daytona almayı düşünüyorum en kısa zamanda özellikle pinterest te ve instagramda gördüğüm bobberlardan sonra, kazasız belasız sürüşler diliyorum hepinize
    acryvz (20.Haziran.2017), aycanblmts (20.Haziran.2017), centaur (20.Haziran.2017), FouL (20.Haziran.2017) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Merhaba Hakan;
    İnşallah en kısa sürede kalbindeki daytonaya kavuşursun. Kim ne derse desin japondan önceki son durak regaldir şahsi kanaatim bu.. Yaşını bilmediğim için Hakan dedim , biraz daha kendini tanıtırsan sevinirim

RR Ailesi hem forumda hem yollarda birbirine destek olan, kucak açan, samimiyet ve sadakatin ön planda tutulduğu , anasayfamızın sol üst köşesinde bulunan ve okuduğunda farkedebileceğin kadar açık,sade ve yormayan kurallara sahip, aile ortamının esas alındığı bir motorsiklet grubudur. Forumumuz hem teknik & teorik anlamda aklındaki tüm sorulara cevap bulabileceğin bir bilgi deryası hem de ülkenin her yerindeki kardeşlerin birbirini tanıyarak köklü dostluklar kurduğu bir er meydanıdır. Bu vesile ile forumda aktif olmak birbirimize ve ailemize duyduğumuz saygının bir göstergesidir ve RR Ailesi için bu çok önemlidir. Yollarda ve bilhassa forumda aktif olman dileğiyle; aramıza hoşgeldin..
    acryvz (20.Haziran.2017), CELİL (20.Haziran.2017), emreozkok (22.Haziran.2017), FouL (20.Haziran.2017), hakansrt (20.Haziran.2017) Bunu beğendi.

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    Kayseriden Hakan hoşgeldiniz.. Daytona Satan Arkadaşlarımız var Aramızda makinalarada bakımlı.. Bende Daytona kullanıyorum gayette memnunum Bütçeme göre hem uygun hemde Tarz Makina Tavsiye ederim.. Kayseriye selamlar..
    hakansrt (20.Haziran.2017) Bunu beğendi.

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
     İstanbul - Avcılar (İŞ) (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    Hakan aramıza hoşgeldin... İlker yazmış zaten , üstüne lafım yok ... Gönlündeki motora sahip olmanı dilerim.

hakan sert
    Mali Müşavir
     kanuni phantom
     Kayseri
    Beğenmiş
    72
    Beğenilmiş
    48
    teşekkür ederim hoşbulduk ben 39 yaşındayım kayseride mali müşavirlik yapıyorum, geçen sene ilk motosikletimi aldım hayalimdi motosiklet kullanmak , şimdi biraz daha acemiliği atınca inşallah bir daytona alacağım , aklımda tabi ki çok sorular var sizlerin başını ağrıtırım umarım kayseride geziler ve buluşmalar vardır
    CELİL (20.Haziran.2017), centaur (20.Haziran.2017), FouL (20.Haziran.2017) Bunu beğendi.

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    Alıntı hakansrt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim hoşbulduk ben 39 yaşındayım kayseride mali müşavirlik yapıyorum, geçen sene ilk motosikletimi aldım hayalimdi motosiklet kullanmak , şimdi biraz daha acemiliği atınca inşallah bir daytona alacağım , aklımda tabi ki çok sorular var sizlerin başını ağrıtırım umarım kayseride geziler ve buluşmalar vardır
    Abicim Malesef kayseride resmi olarak bir Kayseri grubumuz yok.. Forumu kullanan kayserili Arkadaşlarımız var.. işallah Chopper Cruiser bir makina aldıktan sonra Kayseri Raptorriders Grubu kurulmasına Destekte bulunursunuz.. Bizde festivaller sayesinde sizlerle görüşüp tanışma fırsatını buluruz..

Her halukarda Ortak noktamız Forum ve yollar.. Saygılar..

hakan sert
    Mali Müşavir
     kanuni phantom
     Kayseri
    Beğenmiş
    72
    Beğenilmiş
    48
    teşekkür ederim , evet bu konuda ne gerekiyorsa yapalım , forumu kullanan arkadaşlarla ve sizlerle de inşallah tanışırız , sevgiler saygılar
    FouL (20.Haziran.2017) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı hakansrt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi oldu Hakan Abi
    Maalesef Kayseri'de şu anda aktif bir teşkilatımız yok. Arasıra foruma uğrayan bir kaç arkadaş var , denk gelebilirseniz yada Kayseri'den yeni katılımlar olursa kimbilir belki ilerideki RR Kayseri'nin de temelleri atılmış olur. Bunu gerçekten çok isteriz.. Zira şehir projesini Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün çizdiği nezih bir kentimizde de teşkilatımız olması hepimize ayrı bir gurur verir.

Yedek parça arayan, motor almak isteyen , aklına takılanlara cevap arayan pek çok misafirimiz oluyor. Diğer forumlardaki negatif muameleden olacak ki '' aranıza katılmak istiyorum ,gezmek, dahil olmak istiyorum'' gibi yaklaşmazlarsa cevap bulamayacaklarını düşündüklerden pek çoğu ballı kaymaklı tatlı misali gibi geliyor foruma. Başkanlarımızın ve Üst Yönetimin bile her soruya cevap verdiğini görünce şaşırıyorlar Ve pek azı bu samimiyetin değerini bilip burada kalıcı oluyor( Diğer bir deyişle işini görüp giden çok) Oysa bizim tek istediğimiz samimiyet Sadece işini görüp gidenlere bile kızmadan yardımcı oluyoruz. Bir zorunluluğumuz yok Kesinlikle seni kastetmedim abi. Biraz başını ağrıtırım deyince aklıma geldi. Bizim samimiyetine inandığımız insanlar için asla başımız ağrımaz. Aksine baş üstünde tutarız

Daytona almak için bence bekleme. Zaten bir yıldır kullanıyormuşsun. Bir an önce alman seni chopper ruhuna daha da bağlayacaktır. Forum içinde daytona satan güvendiğimiz arkadaşlarımız var. Aile içinden pek çok insanın referans olacağı bir motoru almak hem daha makul hem de fiyat anlamında daha uygun.. İçin rahat olsun , sadakatini ispatlamamış, samimiyet rüştünü kanıtlamamış ,tanımadığımız hiç kimse motorsiklet satış ilanı veremez bu forumda..
    Ve son olarak anasayfamızın sol üst köşesinde yer alan tüzüğümüzü okursan pek çok şeyi daha detaylı anlayabilirsin. Tekrar hoşgeldin..
    emreozkok (22.Haziran.2017), FouL (20.Haziran.2017), hakansrt (20.Haziran.2017), nedemek (20.Haziran.2017) Bunu beğendi.
    Konu centaur tarafından (20.Haziran.2017 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir.

hakan sert
    Mali Müşavir
     kanuni phantom
     Kayseri
    Beğenmiş
    72
    Beğenilmiş
    48
    Alıntı centaur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi oldu Hakan Abi
    Maalesef Kayseri'de şu anda aktif bir teşkilatımız yok. Arasıra foruma uğrayan bir kaç arkadaş var , denk gelebilirseniz yada Kayseri'den yeni katılımlar olursa kimbilir belki ilerideki RR Kayseri'nin de temelleri atılmış olur. Bunu gerçekten çok isteriz.. Zira şehir projesini Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün çizdiği nezih bir kentimizde de teşkilatımız olması hepimize ayrı bir gurur verir.

Yedek parça arayan, motor almak isteyen , aklına takılanlara cevap arayan pek çok misafirimiz oluyor. Diğer forumlardaki negatif muameleden olacak ki '' aranıza katılmak istiyorum ,gezmek, dahil olmak istiyorum'' gibi yaklaşmazlarsa cevap bulamayacaklarını düşündüklerden pek çoğu ballı kaymaklı tatlı misali gibi geliyor foruma. Başkanlarımızın ve Üst Yönetimin bile her soruya cevap verdiğini görünce şaşırıyorlar Ve pek azı bu samimiyetin değerini bilip burada kalıcı oluyor( Diğer bir deyişle işini görüp giden çok) Oysa bizim tek istediğimiz samimiyet Sadece işini görüp gidenlere bile kızmadan yardımcı oluyoruz. Bir zorunluluğumuz yok Kesinlikle seni kastetmedim abi. Biraz başını ağrıtırım deyince aklıma geldi. Bizim samimiyetine inandığımız insanlar için asla başımız ağrımaz. Aksine baş üstünde tutarız

Daytona almak için bence bekleme. Zaten bir yıldır kullanıyormuşsun. Bir an önce alman seni chopper ruhuna daha da bağlayacaktır. Forum içinde daytona satan güvendiğimiz arkadaşlarımız var. Aile içinden pek çok insanın referans olacağı bir motoru almak hem daha makul hem de fiyat anlamında daha uygun.. İçin rahat olsun , sadakatini ispatlamamış, samimiyet rüştünü kanıtlamamış ,tanımadığımız hiç kimse motorsiklet satış ilanı veremez bu forumda..
    Ve son olarak anasayfamızın sol üst köşesinde yer alan tüzüğümüzü okursan pek çok şeyi daha detaylı anlayabilirsin. Tekrar hoşgeldin..
    samimiyetin için teşekkür ederim İlker ) , forumda aktif olmayı istiyorum gerçekten , çünkü motosikletleri çok seviyorum ve çok cahilim bu konuda , özellikle cafe racer bobber brat türü beni çok cezbediyor , içtenliğiniz için tekrar teşekkürler sevgiler saygılar

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Merhaba Hakan Kayseri'den aramıza hoş geldin inşallah kısa sürede gönlündeki Daytona'ya kavuşursun 8 )

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)