Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

kaanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper Kaan Ka...
    Bankacı
     Artık yok ;(
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    adamlardaki mantık belli bukadar paraya bukadar kalite. kaliteli bişey isteyen basar parayı bir japon malı motor alır. senin sorununla probleminle ilgilenmiyorlar....

ercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ercan pekel
    Öğrenci
     regal raptor 250 model 2006
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bu sorunlar motor kullanmaktan sogutuyor ınsanları regallere verdigimiz paraya yazık oluyo hıcbır işlevlerini tam uzun zamanda yerine getirmiyolar ayrıcada cok ama cok nazık dişlilere sahipler vede 250lik bir motorun verdigi hicbir tadı rahat alamıyosun.....

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Arkadaşlar son zamanlarda beni arayan bir çok regal sahibi hemen şanzımanlarını söküp bu ısıl işlemi yaptırmak istiyorlar, galiba söylediklerimde bir noktayı kaçırmışsınız, yepyeni motorun şanzımanını sökmek pek akılcı değil, daha 2bin km deki motor bu arızayı yapmaz, yani şunu demek istiyorum lütfen yeni motorlarınızı ellemeyin, regaller 15 bine kadar kolay kolay bu arızayı yapmaz zaten orjinal şanzımanlarda sertlik problemi fazla yok, yeni takılan dişlerin ısıl işlemden geçmesi gerekiyor bu konuda dikkatli olalım, boşuna paranızı harcamayın.
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali BOZKURT
    Türk Silahlı Kuvvetleri
     KUBA 150-25
     Balıkesir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Müslüm hocam bu en son yazdığını en başta yazacaktın abi.Millete öyle şeyler söyledinki korktu tabii millet ve başladı seni aramaya.Bak en son yazdıkların ne güzel.İnsanın içini rahatlatıyor.Kazasız sürüşler.
    Sağlıcakla kalın.

b
    a
     a
     a
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    muslum baba peki bizim debriyaj balatalarinin durumu nedir abi? ortalama bi kullanima gore ne kadar km dayanir? mesela ben kendimden ornek vereyim, ani kalkislar, ani duruslar yapmam, devri yavas yavas arttirip 1.vites 30, 2.vites 50, 3.vites 70 olacak sekilde vites deistiririm.

bi sorum daha var abi. bizim motorlarin debriyaj balatalarini hangi motorunkiyle ikame edebiliriz? kanuni, mondial, ramzey, jinlun veya salcano'unkiler falan bizimkine uyar mi?
    Konu Mr.Quanta tarafından (05.Mayıs.2008 Saat 23:47 ) değiştirilmiştir.

Gökhan GÜNEY
    Muhasebe
     Regal Raptor Dadyw 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Maalesef RR cıların korkulu rüyası olan dişli kırma problemi benimde başıma geldi. Şu anda RR ım Ali Ustanın ellerinde. Bugüne kadar zevkle bindiğim motorum evimin önünde park etmek üzereyken 1. viteste biraz fazla yüklenerek yerinden kaldırınca dişli kırdı. Garibim gene yolda bırakmadı 2.,3.,4. ve 5. vitesi kullanarak 1-2 gün kısa mesafe yol yapıp Ali Usta'ya teslim ettim. 2 gün içinde motorum tamir edildi ve kısmetse bugün alacağım. Maalesef 350 YTL masrafa yol açtı. Benden size tavsiye şanzımana çok yüklenmeyin.

İsmail Alper BAYAT
    Komiser
     REGAL RAPTOR DD250E-9
     Nevşehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Geçmiş olsun...
    50 DH 038 REGAL RAPTOR
    50 A 4816 HONDA VARADERO

rüzgardede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

necati turan
    müh.
     RR Class
     Antalya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Istanbul'daki arkadaşlar; bildiğim kadarıyla orada dişli fabrikaları var.Onlar profesyonel anlamda bu işi yapıyorlar da bizimle ilgilenirler mi? bi araştırsanız. 2. ve daha iyisi ithalatçı firmaya karşı dava açmak dahil her şekilde hak aramak. Burası henüz muz cumhuriyeti değil.

TLGYLDZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tolga yıldız
    Eczacı teknısyenı
     REGAL RAPTOR 250 CC
     Manisa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Slm müslüm baba vermiş olduğunuz bilgi için başta size tsk ederim yalnız aklıma gelen bir şeyi size sormak istedim bu dişliler ne kadar km yaptıktan sonra böle bir arıza vermesi muhtemeldir mesala iştee şu kadar km den sonra düzgün kuladığın için yaptırsan iyi olur ama şu km ye kadar korkma bir şey olmaz eğer düzgün kullanıyorsan gibi bir yanıt almak mümkün mü*şimdi aklıma takıldı 9 ağustosta ankaraya doğru yola cıkacağım o yüzden olmadık bir yerde bir sorun açmasın banada yolda kalmayalım...
    BIR EGSOZUN SESI BIN EGSOZUN TADI VAR YOLUNUZ VE FARINIZ ACIK OLSUN ....
    TLGYLDZ-REGAL RAPTOR
    MANISA-KIRKAĞAÇ

galiplevent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

levent karpuzoğlu
    tekstil
     yok
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ben de 2.el bir regal almayı düşünüyordum,bu yazılanları dehşet içinde okudum.Malzeme kalitesi,ithalatcı fırmanın mantalıtesı,sanırım 2.el bır japon alırım artık

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)