Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    son durum nasıl dostum.. ondan bahsetseydin biraz.. inşallah sağlığı yerindedir babanın....
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Çok geçmiş olsun , Allah acil şifalar versin...
    Babacığını ne yap ne et ikna et kardeşim , günümüzde Tıp çok iyi yerlerde bu tip ameliyatlar önceden çok zormuş ama bu zamanda daha kolay oluyor...Tekrar Mevladan acil şifalar diliyorum...
    Durum ile ilgili bilgilendirirsen sevinirim...

UnicornKnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Onur AKSU
    Sigortacılık
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    kriz geçireli 1.5 hafta kadar bir süre geride kaldı,bu süre zarfında bizleri iyi olduğuna ikna etmek için yapmadığı abukluk kalmadı...3 gündür arkadaşları ile beraber sürekli sahil yürüyüşlerine çıkıyor sabah ve öğleden sonraları...bu günkü son bombası "beni bu ilaçlar kötü ediyor,içmeyeceğim artık" demesi ve uygulamaya başlaması oldu...adamcağıza bir şey de diyemiyorsun,tatlı dille konuşunca da kendi dediğini diretiyor...öyle kendi kendimizi yirip bitiriyoruz yaptığı çocukça hareketler yüzünden...gerçekten de belli bir yaştan sonra olaylara yaklaşımları gerçekten çocukça oluyormuş insanların,bunu yaşatarak öğretiyor benim zavallı babacığım tüm ailemize sağolsun...geceleri saat başı telefon alarmıyla kalkıp nasıldır diye kontrol eden,pazartesiden beri işe saçbaş yapmadan,traş olmadan,ütülü gömlek giymeden mi gidiyor oğlu farkında bile değil...inşallah ikna olur ameliyata,aksi halde ben hasta olacağım bu gidişle...
    "if i should fall in battle
    my brothers who fight by my side
    gather my horse an weapons
    tell my family how i died
    until then i will be strong
    i will fight for all that is real
    all who stand in my way will die by steel"

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    kardeşim öncelikle allahtan babana acil şifalar diliyorum... sizlerede kolay gelsin.. çok zordur bu işler yaşamayan bilmez...
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    kardeşim .. merak etme (ve lütfen yanlış anlama ama) ameliyatla da bişi değişmiyo... benim babam da iki kez (biliyorum aynı diil ama) miğde ve bağırsak ameliyatı geçirdi... hiç doktora gitmeden kendi tedavisini yapmaya çalıştı yıllarca ve nihayet bi gece tedavi tutmadı ve acil ameliyata alındı... sigaraya son, yok bakarım kendime falan hikaye... 2 sene sona çok daha ciddisini geçirdi(5 saat sürdü ameliyat var sen düşün).... yok kesin bitti sigara yemek yemek gerek falan... yalan bunnar... annatamıyosunda .. şu anda günd 1,5 paket sigara içip öğle yemeklerini sallıyo... yaş ilerleyince bi değişik oluyolar... bi de laf söyletmiyolar kendilerine... üstüne gidincede "tamam kestirmeden gidiyorum zati , yakında kurtulursunuss" geyiği yapıyo bizimki... Allah başımızdan eksik etmesin... ama neden bööleler anlamıyorum... babaya acil şifalar... (bu arada benimkinde vardı en azından: masaya yatma fikri biraz ürkütüyor onları sanırım... acil ameliyat dendiğinde bile- ki ağrıdan kıvranıyordu o sıra- yok yok iiyim dediydi.. bi ağrı kesici verin.. ilaçla geçer..)
    SSUUUUuuu...!

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Geçmiş olsun kardeşim. Bizleri daha fazla üzmek istemiyorsan ne yapacağını biliyorsun. Allah en kısa zamanda şifasını verir ve eskisinden daha sağlıklı olur inşallah.

gecee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deniz yılmaz
    IT
     FZ6 Fazer
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkdaşım cok büyük gecmiş olsun...
    allah kimsenin yakınına sevdiğine yaşatmasın boyle seyleri....
    baban en kısa sürede sağlığına kavuşur işallah...
    Jour Ambiguous :evil:
    34 VH 7413

541 301 83 62

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı UnicornKnight Nickli Üyeden Alıntı
    kriz geçireli 1.5 hafta kadar bir süre geride kaldı,bu süre zarfında bizleri iyi olduğuna ikna etmek için yapmadığı abukluk kalmadı...3 gündür arkadaşları ile beraber sürekli sahil yürüyüşlerine çıkıyor sabah ve öğleden sonraları...bu günkü son bombası "beni bu ilaçlar kötü ediyor,içmeyeceğim artık" demesi ve uygulamaya başlaması oldu...adamcağıza bir şey de diyemiyorsun,tatlı dille konuşunca da kendi dediğini diretiyor...öyle kendi kendimizi yirip bitiriyoruz yaptığı çocukça hareketler yüzünden...gerçekten de belli bir yaştan sonra olaylara yaklaşımları gerçekten çocukça oluyormuş insanların,bunu yaşatarak öğretiyor benim zavallı babacığım tüm ailemize sağolsun...geceleri saat başı telefon alarmıyla kalkıp nasıldır diye kontrol eden,pazartesiden beri işe saçbaş yapmadan,traş olmadan,ütülü gömlek giymeden mi gidiyor oğlu farkında bile değil...inşallah ikna olur ameliyata,aksi halde ben hasta olacağım bu gidişle...

Sen en iyisi babacığına bu forumları okuttur...Bak baba senin bir oğlun yok burda birsürü kardeşim var de...
    Yahu ilaçlar bırakılırmı :? Bunu babana hitaben yazıyorum gerçekten okutursan sevinirim...

Babacığım ilaçlarını lütfen bırakma , sen onları alınca kalp ritmin düzene girdi...Şimdi ben iyileştim ilaçları almama gerek yok dersen kısa zaman sonra yine sıkıntılı günler yaşayabilirsin..(Allah korusun)
    Sen nasıl çocuklarını büyütürken onlara gül bile atmadınki dikeni zarar vermesin..Şimdide evlatların senin rahat etmen iyi olman için çaba gösteriyor...Senin canın yanarsa bizim yüreğimiz sızlar...Lütfen ilaçlarını almaya devam et ve doktora rutin kontrollerini yaptır...Senden yapmanı istenen her şey senin iyiliğin için...

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    fatih dostumun eline sağlık çok çok güzel yazmış

bir hikaye vardır baba - oğul - torun arasında

oğul çıkmış, kış günü evin girişinin üstünde dama , damdaki karları kürüyormuş tabii hararet basmış fanila ile çalışmaya devam
    babası (yani büyük baba) çıkmış görmüş "oğlum üstüne bir şey giy üşüteceksin hasta olursun" demiş oğul dinlemiyor büyük baba gitmiş içerden kücücük torununu yani adamın oğlunu almış soymuş çıkarmış kapı önüne ,karların üstüne bırakmış .
    çocuğun babası damdan seslenmiş "baba ne yapıyorsun çocuk hasta olacak alsana içeri üstünü giydirsene çıplak çıkartmışsın"
    büyük baba " yaa görüyorsun değilmi sen nasıl oğlunu düşünüyorsan bende kendi oğlumu düşünüyorum sende gel içeri üstüne birşeyler giy hasta olacaksın " demiş.

sende babacığına söyle " senin durumda ben olsam bana sen ne tavsiye ederdin" diye sor bakalım senin yaptığın gibi ben yapsam ilaçlarımı almasam sen ne derdin bu bir baskı değil ayrıca dediğim gibi eecp denen bir olayda var lütfen bir araştır

Bülent TAZEYURT
    Türk Silahlı Kuvvetleri
     RR
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Kino cok guzel bir benzetme yapmissin.
    UnicornKnight arkadasim babana gecmis olsun. Insaallah gunden gune iyiye dogru gider de sikintilar biter.
    Ne demeli ki benim babam da bir kac sene once kalp ameliyati olmustu. Yok adam laf dinlemiyor ama kendine de iyi bakiyor dogrusu.
    Herkese Allah saglik sihhat ve selamet dersin derim vesselam ( Amma edebi olmus bu son cumlem yaaaa)
    Artık mutluyum galiba:D

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)