Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8

yazayım mı volkan sıcağı sıcağına

31.03.2007

Bu tarihi hiç unutmayacağım...

TEM'de 3 ayrı noktada yolda kalış (2'si avrupa, biri anadolu); 4 saat yağmuru mütemadiyen yiyiş, tabiri caizse iç çamaşırlarına kadar sırılsıklam ıslanış, agresus'tan telefonla moral destek, Müslüm Baba'dan teknik ve lojistik destek alış (Allah ikinizden de çok çok razı olsun...) ve nihayetinde Katrancı'dan Coşkun Usta tarafından gecenin on birinde Çekmeköy yol ayrımında bana mahcup gözlerle bakan Efe'min ve benim kurtarılışım...

Şu anda ayak parmaklarım yeni yeni çözülüyor...

Mevzu kısaca şu: Şeytan :evil: beni nasıl dürtüklediyse yağış olacağını bile bile Küçükyalı'daki evimden Avcılar'da çalıştığım şirkete motorla gitmek histerisine kapıldım sabah sabah... Tabii bunda 1600 km'cik yol yapmış olmamın dün akşam bir araya geldiğimiz sevgili dostlar tarafından 10 dakika kadar konu edilmesinin ve tarafıma yapılan tatlı su motorcusu yakıştırmalarının hiçbir etkisi yok ...Gayet keyifli bir yolculuktan sonra ofise sağ salim vardım. Akşam dönüşte yağmur çok şiddetliydi. Mahmutbey gişeleri geçtikten sonra Tekstilkent'i geçer geçmez motorda çekiş azaldı ve yolda giderken stop ediverdi... Yoğun bir telefon trafiği ve sonrasında Agresus Volkan kardeşim sağolsun teçhizatı toplayıp bana ulaşmak için yola koyuldu... Kardeşim bana ulaşamadan benim makina (yaklaşık yarım saat sonra) çalıştı... Büyük bir mutlulukla yola devam ve derken Hasdal ayrımından sonra yine aynı şey.

Bu sefer üşümenin ve çaresizliğin de verdiği öfkeyle olaya daha bir agresif yaklaşım ve Volkan'ın telefonda moral esprilerine negatif yanıtlar (hakkını helal et kardeşim)... Müslüm Baba sağolsun Katrancı Otomotiv'i arıyor ve Coşkun usta beni almaya gelecek... Bu arada sağolsun motosiklet fuarından dönen motorcu arkadaşlar (2 tane can motorcu) yardım edebilmek için çırpınıyorlar ama sonuç yok... Teşekkür edip gönderiyorum arkadaşları... O da ne... Motor birden çalışıyor (yaklaşık 40 dakika sonra) ve ben hani kuşlar ağaçlar diyerek tekrar yola koyuluyorum. Elektrik aksamından kuşkulanıyorum ama motorun sesi iyi gelince bir gayret tekrar yola koyuluyorum . Ne de olsa evin yolunu yarıladık...

Köprüyü geçiyorum, Kavacık, Ümraniye derken...Çekmeköy yol ayrımında 3. varta... Bu sefer yanık kablo kokusu ile birlikte dumanlar da görüyorum ve pes ediyor, Coşkun Usta'yı bekliyorum. Coşkun Usta geliyor, motoru yükleniyor, beni evime bırakıyor...

Ben de zatüre öncesi size bu satırları yazıyorum...

Bırrrr çok üşüdüm be gece gece...
    yol yapalım yol

Nihat Uzun
    -
     E-250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Selçuk, dostum... çok geçmiş olsun.

Dün akşamki 'tatlı su motorcusu' takılmalarımızdan dolayı pişmanım.
    Bugün olmasa yarın olacaktı belki de... ama öylesi daha iyi olurdu, çünkü hep beraber olacaktık.

İlerde bu akşamı gülümseyerek hatırlayacağına emin ol.

Sorun neymiş peki. Yani neden yanmış kablolar, anlayabildiniz mi?
    Yeterli miktarda benzin ve portakal suyuyla Boğaz Köprüsünü havaya uçurabilirsin.
    Sabun katarsan, nitrogliserin olur.
    (Dövüş Kulübü)

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Sen hakkını helal et canım benim... ne yalan sööliim benim aklıma sadece buji mevzuu geldiydii ve abimle sadece bunun üstüne yoğunlaşarak yola çıktıydık... bu arada Gökhan abeyin teknik destek çalışmalarıda çok yardımcı oldu... sana her seferinde yok şunu yap yok bunu yap dedirten o mesajsal desteklerden kaynaklandı... ikinci kalışında ki mevzuuda yanında olamadığım için de affet... abimi göndermiş ve zinciri problemli makinamla da sana gelmem zaman alacaktı... zati ii ki gitmemişimde müslüm babaya ulaşabilmişim... bu arada kesinlikle müslüm baba nın telefonunu bi yerler hrkesler yasmalı... harbiden başı sıkışan arıyo ve kesin bi çözüm buluyo... baba büyüüükksssüüünnn... çoook büyük geçmiş olsun... mz ve servisi bulunmayan bi pejo kullanıcısı olarak ben de ççoook ıslandım, ıssız yerlerde destek bekledim.. neden bilmem biss mötörcüların kaderi bu heralde... hatta bi seferinde tem otoyolunda silivri sapağını geçtikten 2 km sonra kaldıydımda mötörü bariyere kitleyip gittiydim... şimdi güssel güssel dinlen... hatta varsa evde bi tyhlol hot hazırla kendine ve yat... sabaha umulurki daha ii hissedersin....
    SSUUUUuuu...!

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Yav Nihat kardeşim, kendini kötü hissetmene gerek yok Takılıyorum...
    YAnık kablo kokusu ve duman geldiğine göre şase yapan bir yerler var ama neresi? Yağmur suyunu yeyince mi birşeyler oldu, anlamadık ki... Coşkun ustadan öğrenir öğrenmez yazarım...

Müslüm abi gerçekten iyi ki var... Krizi çözdü bu akşam...

Tylol içip yatyım hakkaten. Hatta yatayım artık... 4 saat soğuk yağmuru yedikten sonra, evde sıcak duş sonrası tam uyku modundayım...

Dostlar, iyi uykular... Yarın fuara farklı şekilde geleceğim artık...
    yol yapalım yol

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Kardeş geçmiş olsun valla, neler çektiğini çok iyi kestirebiliyorum, bundan 1 ay önce arabamın karter demirini parçaladım ve yağmur altında senin gibi kalmıştım, uyuz bir geceydi ve atlattın sende, tekrar geçmiş olsun.

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    kardeş geçmiş olsun beaa. bayağı zor bi durumlar atlatmışın....allah tekrarını göstermesin...yolda kalmak kadar zor bi şi yok motorcu için...helede yağmurda... :(
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    dostum büyük geçmiş olsun
    yollarda senin kaldığın şekillerde kalmak yerine ben tatlısu motorcusu olmaya razıyım ama dedikleri gibi müslüm baba iyide varsın.

sen motoru zorlamışsın abicim dumanlar cıkana kadar müslüm babanın bir yolda kalış hikayesi vardı eşi ile beraber bakmış ki vites te bir enayilik var aynen kitlemiş ve yakındaki bir fabrika bekçisine galiba emanet etmiş dolmuş falan yani zorlamamış motoru

be abicim sende çağıracaktın veya gelen servisi bekliyip vercektin motoru veya orada kısa bir kontrol yapacaktın
    şimdi diyorsundur ki " tabii taaaa Mersin den bunları yazmak kolay " ne desen haklısın dostum büyük geçmiş olsun kendine iyi bak o kadar yağmur yedikten sonra raptor a parça takılırda sen kendine taktıramazsın önemli olan senin sağlığın ..

GOKHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gökhan sarısoy
    Makina Mühendisliği
     regal raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 6
    Kardeşim cok geçmiş olsun valla volkanın anlatmasıyla yardımcı olmaya calıştık neyse hepsi düzelir sağlık olsun.
    HAYAT ÜÇBUÇUKLA DÖRT ARASINDADIR YA ÜCBUÇUK ATARSIN YA DÖRT DÖRTLÜK YAŞARSIN

ÇeLeBi MuRaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izzet murat muslu
    işçi
     RRaptor
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Selçuk geçmiş olsun..kardeş nasip değilmiş demekki CNR...Havalar ısınsın yağmurlar dinsin ibibikler ötsün seni ve RR cileri maşukiyeye davet edicem..Çelebi organizasyon sunar....
    IRZIMIDIR ÇİĞNENEN,EVLADIMIZDIR DOĞRANAN,BRE SIKILMAZ AĞLAMAZSAN BARİ GÜLMEKTEN UTAN !!! Mehmet Akif ERSOY

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Wayyyyyyy promosyon o biçim valla ;)

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)