Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Serbest Meslek
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    caser hocam çok sağol allah razı olsun biliyorum iyi niyetinden dolayı teşşkkür ederim de bende işde garantisi var bozulmasın dedim bir arızası sıkıntısı olursa garantiden değiştiririm diye götürdüm yoksa aklımdaydın arıycakdım seni

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Ethanol dostum bende senin gibiyim bir şeyden soğudummu artık onu kullanmam haklısın...
    Ama senin motorunda bir sorun olmalı inan kışın en soğuk günlerinde bile sadece 3-4 sn marşa basmamla çalışan bir motor..
    Su soğutmalı olduğu için biraz geç ısınıyor ama geç çalışma sorunu hiç yaşamadım...
    Yalnız şunuda belirteyim serviste takılan bujiler varya NGK onlar sorunlu çoğu hatalı....Ben oto yedek parça işi ile uğraşıyorum ve BOSCH-CHAMPİON markalarınıın bujilerini aldım...Şu an motorumda onları kullanıyorum ve sorunsuz...

Sen İstanbul'da Beşiktaş'ta olduğunu ilanda yazmışsın...Ben de Fındıkzade deyim...İstersen bir gün gel yanıma hem tanışır çay içeriz hemde senin bujileri 2 dk da değişiriz...Eğer durum düzelmezse sen yine bildiğini yap...

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    sevgili dostum ethanol
    hakikaten çok sinirlenmişsin bu duruma anladığım kadarı ile 4800 motoru 3500 gibi bir fiata satıyorsan zaten maddi bir problemin yok ancak diğer dostlarımın da dedikleri gibi kötü bir ustaya düştün diye hemen pes etmek bana biraz ters geldi

bende mesela 3-5 gün yatıyor motor sonra 2-3 defada bazen tek basmada alıyor birde motor kızıp satacağına bana göre kendine biraz kızman gerekir caser komutanım belirtmiş ali usta diye fatih dostum diyor gel şu buji işini bir halledelim diye yani bunları yapsaydın belkide bunlar başına gelmeyecekti herhalde vaktin olmadığı için ki mutlaka kendince sebebin var hak veriyorum sana ama en kolayına kacıyorsun ve satışa geçtin motoru.

şimdi bir japon alacaksın bunun 2 veya 3 misli fiata yarın ufak bir sorun cıktıgında ustanın bir hatasından o motoruda mı satacaksın bana göre yanlış yani japonların arızası olmayacak diye bir garanti yok

sana opel ile ilgili bir örnek
    bende de opel vectra vardı sarj dinamosunun bir parçası yüzünden (orjinal bayii servisi) benim arabayı 3 gün yatırdı çünkü ellerinde bu parça mevcut değilmiş hatta türkiyede yokmuş.ne almanya bıraktım ne izmir her tarafı ayağa kaldırdım ve sonuç istanbuldan yeni bir arabadan o parçayı söktürdüm getitirip takdırdım ama sonuçta 3 gün arabam yattı ama arabamı 3 sene sonra sattım
    bu forum ne için bu gibi arıza ve usta durumlarını birbirimize aktarmak sorunlarımızı birbirimize danışarak çözmek .
    SEN YİNE İYİ DÜŞÜN DERİM ..

Serbest Meslek
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    evet tüko dere gittim şikayetimi bildirdim sonra sarıkayaları aradım çok sıcak ve iyi davrandılar sorunun çözülüceini söylediler sonra sarı kayalardan beni aradılar sonra ali ustada aradı müsait olduğumda gelmemi söyledi bende tükoder i aradım teşşkkür ettim şikayetimi geri çekdiğimi bildirdim satmakdanda vazgeçdim yarın son kez ali usta baksın sonra caser hocam seni arıycam gelip bakarsın banada bir kaç tiyo verirsin fatih kardeşim sağolasın ben arabayla gelsem beraber alsak olur herhalde zira motor ehliyeti yok henüz trafiğe çıkıcak kadar ustada değilim zaten.

Bülent TAZEYURT
    Türk Silahlı Kuvvetleri
     RR
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ethanol kardesim , her zaman, cebim kapaliysa bile mesaj yolla ben donerim sana (bu lafi da hic sevmiyorum ama)
    Artık mutluyum galiba:D

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı ethanol Nickli Üyeden Alıntı
    evet tüko dere gittim şikayetimi bildirdim sonra sarıkayaları aradım çok sıcak ve iyi davrandılar sorunun çözülüceini söylediler sonra sarı kayalardan beni aradılar sonra ali ustada aradı müsait olduğumda gelmemi söyledi bende tükoder i aradım teşşkkür ettim şikayetimi geri çekdiğimi bildirdim satmakdanda vazgeçdim yarın son kez ali usta baksın sonra caser hocam seni arıycam gelip bakarsın banada bir kaç tiyo verirsin fatih kardeşim sağolasın ben arabayla gelsem beraber alsak olur herhalde zira motor ehliyeti yok henüz trafiğe çıkıcak kadar ustada değilim zaten.
    Nasıl istersen olur ;) yeterki üzme tatlı canını bu tip konular için...İstediğin bir cumartesi günü hazırım ;)

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)