Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Emix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    resimlerde ufak olduğuna bakmayın oldukça kalıplı ve iri bir 250

http://youtu.be/tMILrrBVnmk

videolarına ulaşabilirsiniz ;)

titreşimin minimal seviyede olduğu videolar

http://youtu.be/8TWSPgtXFXk

http://youtu.be/73XpWWzL_UQ

orjinal egzosu gür bir ses vermiyor ama görüntüsü gayet iyi

http://youtu.be/QJ4G1ZTiG2o buradada değiştirmiş egzosu

deposu fazlasıyla tombul kalıplı bir naked/ss makina olmuş çok beğendim keşke çift silindir olsaydım inanın tadından yenmezdi ozaman
    Konu Emix tarafından (30.Kasım.2011 Saat 14:42 ) değiştirilmiştir.
    Ben sadece bir motorsiklet sürücüsüydüm, arkadasları ve ailesi olan biri. Fakat sen beni görmedin.

Bizden hoşlanmasanız bile kullandığımız aracı seçme hakkımıza saygı duyun ve yolunuzda olmadığımıza emin olmak için fazladan birkaç saniye ayırın.

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Engin Oğurlu
    Tuning Modifiye
     dd250E-9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    http://www.youtube.com/watch?v=L8cLV...eature=related

gercekten çok güzelmiş insnaın canı cekiyor yahu :D

Engin Oğurlu
    Tuning Modifiye
     dd250E-9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    konuyu hortlatayım zamanında uzanamayacagım bi motor demiştim ama şuanda sıfırı var bende daha 1470 km de :D

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı enginogurlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu hortlatayım zamanında uzanamayacagım bi motor demiştim ama şuanda sıfırı var bende daha 1470 km de :D

ooo kazasiz belasiz surusler dilerim cok sevindim adiniza

zahmet olmazsa motor ile goruslerinizi yazarsaniz dogrudan kullanici tarafindan fikir sahibi olabiliriz

Ben alamadim motora verecegim parayi egitimime verdim umarim baska bir zaman..
    Ben sadece bir motorsiklet sürücüsüydüm, arkadasları ve ailesi olan biri. Fakat sen beni görmedin.

Bizden hoşlanmasanız bile kullandığımız aracı seçme hakkımıza saygı duyun ve yolunuzda olmadığımıza emin olmak için fazladan birkaç saniye ayırın.

Engin Oğurlu
    Tuning Modifiye
     dd250E-9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    250 cc olarak fazlası ile başarılı oturuş pozisyonu kişiye göre rahatsızlık gösterebilir spor oldugu için gidona doğru yüklenmek zorunda kalabiliyosunuz yakıt olarak 12 krs ile 15 krs arasındadır kullanıma göre değişiyor en fazla 15 krs yaktırdım. serilik olarak 0-100 denemesinde 7 sn de tamamladı yol tutusu viraj kabiliyeti çok çok iyi eski regalle 60 la aldıgım virajı rahatlıkla 90-100 ile alabiliyorum hemde virajda gaz acarak 6 vites olması büyük bi avantaj sakin kullanımda yüksek hız alcak devir olarak iyi oluyor. tek kötü yanı arka lastik frenlemede cabuk kilitleniyor onun haricinde sorunu yok. merak ettiğin başka bişey olursa rahatlıkla cevaplayabilirim.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,379
    Beğenilmiş
    5,723
    Engin yeni makinan hayırlı olsun allah kazasız belasız keyifle binmeyi nasip etsin
    bilgilendirme için teşekkürler
    Konu CELİL tarafından (02.Ağustos.2012 Saat 12:56 ) değiştirilmiştir.

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre ÖZER
    Bilgisayar Mühendisi
     BMW R1150 GS - 2003
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Engin hayırlı uğurlu olsun. Allah lardan sakınsın, çok güzel maşallah makine

inaona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İNANÇ ONAT
    İŞLETMECİ
     YOK
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bu fiyata sıfır HONDA CBR-250 alınabiliyor. Bencede güzel makina ama HONDA'yı tercih ederim açıkçası

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bu kadar param olsa sym'yi gözüm kapalı alabilirim..

honda daha kaliteli olabilir ancak sym daha yakışıklı kaliteden hondandan düşer yanı yok teknik özellikleri kasa yapısı vs bir çok artısı var.. sym bir kaç adım önde..

Engin bey varmı şöyle resimleri filan azami hızı nedir ? azami hızdaki vibrasyon durumu? aydınlatma ? sele yüksekliği ve rahatlığı filan

Engin Oğurlu
    Tuning Modifiye
     dd250E-9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    honda cbr 250 den 2 gömlek daha üstün yurtdışı sitelerindeki kullananların yorumlarından anladığım kadarı ile uzun arastırma sonucu aldım makinayı iyi dilekleriniz için teşekkür ederim abilerim arkadaşlarım..

5 vites 143 yaptım daha giderdi tahimini 146 cıvarı giderdi ama yol yetmedi daha hız denemesi yapamadım nasıp olmadı 6 ya alıp asılamadım vibrasyon aynalarda var fakat kullanana ve artcıya hissettirmiyor belli bi devirde ufak bi titresim veriyor oda makinasının kuvvetini belli ediyor. far aydınlatması orjınal hali ile fazlası ile yeterli xenon takmayı düşünüyorum o zaman cok cok fazla yeterli olacaktır. maksat trafikte dikkat cekmek. 1.78 boyum var motora oturdugumda ayaklarım tam yerine değmiyor. racing tarzını andırdıgı için öne doğru yükleniyorsun onuda oturus pozisyonunu racing kullanır gibi ayarlayıp oturdugunda sıkıntı olmuyor yanı dık oturmak gerekiyor motora sırtımız duz olacak şekilde. ben sym aldım diye demiyorum, trde genelde cbr 250 ile kıyaslanıyor cbr250 den iyi ama tarzları farklı birisi superspor birisi naked kıylanacagı bir eşi şuanda yok suzuki inazuma cıkarıcak ama sym kadar yakısıklı değil superspor 250 cc olsun diyenlerede tavsiyem ninja 250 dir cift silindir 32 hp 250 cc nin en kuvvetlisi ve en iyisi diyebilirim.

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)