Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742

Smile komik fıkralar

salamonun ölüm ilanı :
    Salamon'un eşi ölmüş... Bir gazetenin ofisine giderek en ucuzundan standard bir ilan vermek istemiş. Önüne konan kağıda istediği ilanı yazmış.
    -Rebeca'yı kaybettim; üzgünüm.
    İlan görevlisi ilanı görünce Salamon'u uyarmış.
    - İsterseniz 6 kelimeye kadar uzatabilirsiniz. Üç kelime daha hakkınız var.
    -Salamon sormuş: "Aynı paraya mı?"
    -Görevli: "Evet, aynı paraya".
    Salamon üç kelime daha eklemiş.
    - Sahibinden Satılık Toyota...

satılık cehennem:

Temel Vatikan'da gezerken upuzun bir kuyruk görür. "Nedir bu kuyruk..?" diye sorduğunda; Kuyruğun diğer ucunun kiliseye uzandığını ve vatikan kilisesi tarafından cennetin parça parça satıldığını, 1000 dolar verenin de cennetden bir parça satın alabildiğini öğrenir. Kuyruğu takip edip kiliseye ulaşır, kapıdaki görevlilere
    -" Ben cehennemi satın almak istiyorum.." der.
    -"Olmaz burada cehennem satışımız yok, cennetden bir parça almak istiyorsanda sıraya gir.." derler. Temel cehennemi almakda kararlıdır ve ısrarınıda sürdürür. Kapıda Temeli ikna edemeyen görevliler, içerde Papa'ya durumu anlatırlar. Papa gülerek;
    -"Gidin sorun bakalım cehennemin tümüne ne kadar veriyormuş bu akılsız adam.." der. Kapıya inip Temel'e sorarlar;
    -"10.000 dolar veririm.." der. Papa Temeli içeri çağırtır, hazırlattığı evrağı da Temele imzalatıp 10.000 dolarını da aldıktan sonra arkasından gülerek uğurlarlar. Dışarı çıkan Temel, kapıda günlerdir cennetten bir parça satın almak için bekleyen binlerce kişiye elindeki belgeyi gösterip;
    -"Eyyyy uşaklar; cehennemin tümünü ben satın aldım, artık cennet için uğraşmanıza gerek kalmadı, dağılabilirsiniz....." sonra ne oldu dersiniz... Cennet satışları sıfırlayan Papa ve ekibi 10.000 dolara sattığı cehennemi Temel'den geri alabilmek için hala pazarlık etmekte, son durum..;
    - Temel 10 milyon dolarda ısrarcı...

yanlışlık:

Genç jandarma çavuşu gece yarısı evine geldi. Tam soyunmuştu ki karısı yataktan seslendi;
    - Sakın ışığı yakma sevgilim, başım çok ağrıyor..
    - Tamam aşkım yakmam.
    - Ha bir de evde ağrı kesici kalmamış. Hemen eczaneye gidip aliver lütfen... Yorgun çavuş tekrar giyindi mecburen... Aceleyle nobetçi eczaneye gitti. Çavuş içeri girdiginde eczacı şaşkın sordu;
    - Afedersiniz ama siz jandarma değil miydiniz?
    - Evet.
    - Peki neden itfaiyeci üniforması giyiyorsunuz o zaman?

cemal in karısının cenazesi:

TEMEL, televizyon izlerken telefon acı acı çalar... Telefona bakan Fadime, kısa bir görüşmeden sonra telefonu kapatıp, Temel'e seslenir:
    - Cemal'in karusi ölmiştur da!.. Seni cenazeye çağriyi.. Üzüntüsü yüzüne yansıyan Temel:
    - Pu sefer citmecem Fadume...
    - Olir mu Temelum? O senin en iyi usağundur ha. Temel biraz düşünür:
    - Adam, üçüncü kez karisinun cenazesune çağriyi Fadume. Pen onu bir kez pile davet edemedum. Ne yüzle cenazeye cideyrum da!..
    acryvz (04.Ocak.2017) Bunu beğendi.

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Sürücü dikiz aynasında kendisini izleyen polisi görünce kaçabileceğini düşünüp basmış gaza.
    Ancak polisi atlatamayacağını anlayınca, pes edip çekmiş kenara.
    Polis arabasından inmiş. Bezgin, kızgın ve de küskün bir sesle:
    - “Bana bak, çok yorgunum, üstelik keyfim de kaçık. Mantıklı bir özür söyle yoksa yaktım çıranı!”
    Kısa bir ara ve Sürücü:
    - “Karım geçen ay bir polisle kaçtı. Aynada sizin aracınızı görünce, kaçtığı polis, onu bana geri getiriyor sandım.

Lüks transatlantik, bir gezi turu için Çanakkale Boğazı ndan açıldı. Tam yol gidiyordu artık.
    Bir ara, geminin alt koridorlarında tekir kedi, sarman kediye rastladı.
    - Yahu, dedi, sen yolculuk sevmezdin. Nerden çıktı bu gezi durup dururken?
    - Sorma, dedi sarman. Midemden biraz rahatsızım da tedaviye gidiyorum.
    - Geçmiş olsun. Nereye?
    Sarman cevap verir:
    - Kanarya Adaları na!…

Kız, babasına diplomasını gösteriyordu.
    - Baba, nasıl diplomam? Kimya, fizik, matematik, edebiyat, felsefe, müzik, resim hepsi pekiyi? En iyi notlar benim? Babasının cevabı hazırdı.
    - Oh oh? çok memnun kaldım kızım. İnşallah yemek pişirmesini, dikiş dikmesini, çocuk bakmasını, çamaşır yıkamasını iyi bilen bir kocaya düşersin de mutlu olursun?

Bir adam, arkadaşı ile yolda giderken elindeki çakısı ile parmağını kesti. Biraz ötede sağlık ocağı vardı. Adam:
    - Ben şurada pansuman yaptırayım, dedi.
    İçeri girince karşısına iki kapı çıktı. Birinde Hastalıklar, ötekinde Yaralar yazılı idi. Yaralar kapısından girdi. Yine önünde iki kapı vardı. Birinde Et ötekinde Kemik yazıyordu. Et kapısından girdi. Yine iki kapı çıktı karşısına. Birinde önemli, ötekinde önemsiz yazıları vardı. önemsiz kapısından girince kendini sokakta buldu. Arkadaşı sordu:
    - Nasıl iyi baktılar mı?

Karadenizli bir çoban dağda sürü otlatırken yanına gelen adam selam verip şöyle der:
    - Selamun aleykum hemşerim sana bi oyunum var eğer senin nereli olduğuınu bilirsem bana sürüden bi koyun verirmisin?
    Çoban:
    - Madem senin öyle bir meziyetin var bil sana helal olsun.
    Bu cevap karşısında adam
    - Öyleyse hemşerim şüphe götürmezki sen bir karadenizlisin!
    Bu cevaba çok şaşıran çoban
    -Valalhi billahi doğru sana koyun helal olsun istediğini al git ama bunu nasıl anladın bana anlat der.
    Diğer adam bi taraftan koyunu seçerken bi taraftan şöyle der:
    - Şapkasının üstünden kafasını ancak lazlar kaşır oradan anladım.
    Ve koyunu alıp giderken bizim çoban arkasından bağırır:
    - Heyy hemşerim bende senin nereli olduğunu bileyim sen o koyunu bırak.
    Adam:
    - Hay hay. Bil bırakayım.
    Çoban gülerek:
    - Sen de Kayserilisin!ş
    Diğer adam hayret içinde:
    - Vallahi doğru ama sen nereden anladın ?
    diye sorunca. Çoban hafif sinirli:
    - Sürüdeki en iri koyun diye tututun köpeği götürüyon der.

linkinescence4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Soner ERASLAN
    Elektrik mühendisi
     şu an için yok...
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    temel'e bak sen

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Lütfen Giydirin

Trenin kompartımanında bir erkekle bir kadın karşılıklı oturuyorlardı. Erkek, gözlerini bir türlü güzel kadından ayıramıyordu. Tren, istasyona yaklaşırken kadın: - Beyefendi. Uzun bir süredir beni, bakışlarınızla soydunuz. Lütfen giydirin artık.
    Konu CELİL tarafından (11.Nisan.2012 Saat 17:10 ) değiştirilmiştir.

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    pilot pilot yardimcisi hostes

Uçağın kalkmasından 15 dakika sonra 50 kişilik uçağın hoparlörlerinden Kaptan Pilotun sesi duyulur: - Sayın Yolcularımız uçağımıza hoşgeldiniz..Şu anda Atlantik Okyanusunun üzerinde 15 bin feet yükseklikte bulunmaktasınız..Sağ tarafınıza bakarsanız uçağımızın bir motorunun yanmakta olduğunu çıplak gözle görebilirsiniz..Sol tarafa bakarsanız uçağın kanatının kopmuş olduğunu göreceksiniz..Aşağıya bakarsanız bir kırmızı bot içinde 3 kişinin size el salladığını göreceksiniz..Bu kişiler ben, yardımcı pilotum ve ucağımızın hostesi..Dinlemekte olduğunuz ses bir bant kaydıdır..: )

MUTLU EVLİLİĞİN SIRRI

Çocuk Dedesine Sormuş.. Dede, Nenem İle Kaç Yıldır Evlisiniz? - 40 Yıldır Evlat Demiş Dede. - Peki Ama Dede, Ben Sizi Hiç Kavga Ederken Görmedim Bunun Sırrı Nedir? - Otur Evlat Anlatayım. …Evlat Biz Ninen İle Evlendiğimizde Elde Avuçta Bir Şey Yok, Kimsemde Yoktu. Ben Neneni Bizden Oldukça Uzaktaki Köyden Aldım, Nikahımız Kıyıldı, Benim At Arabasına Nenenin Üç Beş Eşyasını Attık Ve Bizim Köyün Yolunu Tuttuk. Yolda Benim Atin Ayağı Sürçtü Ve Tökezledi. -Ben “Bu Bir” Dedim. Devam Ederken Bir Daha Tökezledi, -Ben Yine “Bu İki” Dedim. Köye De Daha Epey Yolumuz Vardı, Bizim Atın Ayağı Bir Daha Tökezleyince “Bu Üç” Dedim Ve Çektim Belimden Silahı, Ati Orada Vurdum. Ben Atı Vurunca Nenen Başladı Bana Söylenmeye. “Biz Simdi Nasıl Gidiceğiz, Niye Durup Dururken Atı Vurdun. Sen De Hiç Akıl Yok Mu. Bu Eşyaları Nasıl Götüreceğiz” -Ben De Döndüm Nenene “Bu Bir” Dedim. O Gün Bugündür, Gül Gibi Geçinip Gidiyoruz… )

vurduk

Temel'in babasının cenazesine gelen bir aile dostu "nasıl oldu" diye sorar. Temel : 30. kattan düştü. Adam : çok feci ölmüş. Temel : yok, manavın tentesine çarpıp tekrar yükseldi. Adam : daha şiddetli çakıldı o zaman. Temel : hayır, kasabın tentesine çarpıp ordan karşı binanın çatısına fırladı. Adam : demek çatıya çarpıp öldü. Temel : yok, çatıdan yuvarlanıp elektrik tellerine gitti. Adam : çarpıldı mı ? Temel : yok canım teller yaylandı, babamı 200 metre yukarı fırlattı. bunları duyan adam dayanamaz ve temel'e bagırır ulan nasıl öldü bu adam ? Temel : baktık durmuyo vurduk ! )

Adam, köşe başındaki dilenciye para verirken gönlünü de almak istedi: -Ayağın topal ama şükret, ya kör olsaydın? -Körlüğü de denedim be abi İş yok! Yüzlük diye ellilikleri yutturuyorlar )
    Konu CELİL tarafından (06.Nisan.2012 Saat 18:00 ) değiştirilmiştir.

Emrehan Demiröz
    Bankacı
     DD250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4

Bi tane de benden

Bi adam yalan dedektörü almış.
    Akşam yemeğinde denemek istemiş.
    Oğluna "Bugün nerdeydin" demiş.
    Oğlu da "Okuldaydım" deyince dedektör ötmüş.

... Sonra oğlu itiraf etmiş, "Okuldan kaçıp maça gittik.." demiş

Babası da kızmış, oğluna
    "Ben senin yaşındayken maç nedir bilmezdim bile" demiş.
    Dedektör yine ötmüş.

Bunu duyan anne gülmüş ve
    "Al işte senin oğlun" demiş.
    Dedektör yine ötmüş!!!

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Temel Askerde

: Savaş esnasında ordu büyük kayıplar vermektedir..Ordu Generali bu gidişata dur demenin yollarını ararken birden aklına zekice bir fikir gelir..Hemen taburu geniş bir arazide toplar ve tabura şöyle hitap eder :
    -Bu günden sonra düşman tarafından bir kelle getirene on dolar vereceğini taahhüt eder ve taburu düşman cephesine gönderir.. Ertesi gün bölük şahlanır ve herkez 2,3 kelle getirip ordu komutanından parasını tahsil eder.. Savaşın 3.günü ordu generali Temel‘in olmadığını farkeder..Tabura haber gönderir ve tüm ölülerle yaralıların arasında Temel‘i araştırır. Yapılan aramalarda Temelden hiç iz yoktur..Temelsiz geçen 5 günden sonra nöbetçilerden biri tabura doğru bir toz bulutunun yaklaştığını haber verir.. Dürbünü eline alan General yaklaşan toz bulutunun bir kamyon olduğunu görür..Gözlerine inanamaz kamyonun kasası düşman kelleleriyle doludur ve direksiyondaki kişi de Temelden başkası değildir..Sevinçle temeli karşılayan ordu Generali ordusuna dönerek asker dediğin böyle olmalı der ve temeli odasına çağırır..Odaya giden temele ordu komutanı:
    -Bak evladım devletimiz savaş halinde ve ekonomimiz bozuk..Ben sana düşman kellesi başına on dolar sözü verdim lakin bu kadar kelleye ödeyecek bütçemiz yok..Gel seninle bir anlaşma yapalım kelle başına sana 6 Dolar verelim demiş..
    General’in teklifine şiddetle karşı çıkan Temel parasını tam olarak ister..Bir türlü Temeli ikna edemeyen general kızgın bir ifadeyle 6 doları niye kabul etmediğini sorar..
    Temelin cevabı enteresandır :
    -Komutanım valla billa 7 Dolardan ben aldım o kelleleri

Temel’ in çocukları

Temel’ in 12 tane oğlu varmış. 11 tanesi askerdeyken 12.oğlunuda askere çağırmışlar. Temel kızmış.
    - Ula söyleyin padişahınıza, benim şeyime güvenip sağa sola savaş açmasunnn daa

Temel askerde

Temel askerde biraz tembel..Sabah ictimasindan kaytarip bir agacin altina yatar.
    -Ancak biraz sonra yakalanir. Komutan yanina cagirir.
    -Meslegin nedir? -Insaat kalfalugu yapayurum komutanim.
    -Ha demek oyle, Peki sen insaatta yaninda calisan bir isciyi boyle yatarken yakalarsan ne ederdin.
    -Temel firsati kacirmaz:
    …-Hemen, hic dusunmeden isine son verirdim evine gonderurdum komitanum….

Temel ile Yunan Askeri

Temel askerligini Yunan sınırında yapıyormuş..Temel’in canı çok sıkılıyormuş..Yunan’a bir ıslık çalmış elleriyle “Havacı mısın?” işareti yapmış,Yunan aldırmamış..Bir ıslık çalmış elleriyle “Karacı mısın?” işareti yapmış, Yunan aldırmamış..Bir ıslık daha çalmış “Denizci misin?” anlamında yüzme işareti yapmış, yunan aldırmamış..Bir ıslık daha çalmış. El haraketi yaparak “Topçu musun?” demiş, yunan aldırmamış..Bir ıslık daha çalmış “Gözcü müsün?” anlamında dürbün işareti yapmış, yunan aldırmamış..Nöbetler değişmiş sıra yine Temel’le Yunan’a gelmiş.
    Yunan’a hadi sınıra git demişler yunan da:
    - “Ben oraya gitmem.Orada bir deli Türk askeri var, bana hava kararınca yüzerek gelip sana bir koyacam gözlerin fırlayacak diyor..”
    acryvz (04.Ocak.2017), bitilkimimil (12.Eylül.2016) Bunu beğendi.
    Konu CELİL tarafından (11.Aralık.2012 Saat 14:17 ) değiştirilmiştir.

fatih ekren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih Ekren
    işçi
     kawasaki vulcan s
     İistanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    32
    Beğenilmiş
    19
    Pilot kabininden kaptanın "ahhhhh" diye çığlığı duyulunca,hostesler çılgın gibi,kokpitin kapısına koşmuşlar ki,pilotun anonsu duyulmuş...
    "Sayın yolcular...Kaynar kahve üzerime dökülünce aniden bağırdım.Çok özür dilerim.Gelip pantolonumun önünü görmelisiniz..."
    En ön sırada oturan yolcu mırıldandı...
    "Sen asıl gelip,benim pantolonun arkasını gör,kaptan..."

m
    ö
     r
     i
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Temel birgün İstanbul'a gider çok çalışır kazanır memleketine dönerken bir motorsiklet alır ve memlekete motorsikletle gider. Köyüne gelir akşam kahvede Dursun'a; "Hadi cel bir tur atalum" der. Dursun'da "Peki" der ve bunlar gezmeye başlarlar. Biraz gittikten sonra Temel Dursun'a der ki. "Haçen bak Dursun karşidan yanyana iki motorsiklet geliyi ben onlarun ikisinun arasindan geçeceğum". Ertesi gün gazetelerdeki haber şöyledir.

"Aşırı süratli motosiklet bir tıra çarptı, 2 kişi ağır yaralı"

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Temel'in oğlu kan ter içinde koşarak eve gelir. -Uy buba tam yüz bin lira tasarruf ettum, otobüse binmeyip yanında koştum. Temel biraz kızgın; -Ula oğlum ha biraz daha akilli olsaydun da taksinin yanunda koşsaydın ya. Daha çok kazanirdun.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Motor merakı olan bizim Temel gitmiş kendisine bir Honda motosiklet almış. Denemek için, şehirlerarası yola çıkıp başlamış hız yapmaya. Yokuş aşağıya doğru ilerlerken önde gitmekte olan bir Mercedese yetişmiş ve sürücüsüne; "Sen Honda kullanmayi bilir misun?" diye sormuş. Mercedesin sürücüsü daha evet diyemeden Temel vınnn diye geçip gitmiş. Mercedesin sürücüsü de geçilmeyi gururuna yediremeyip basmış gaza ve Temel'e yetişip sormuş:-Peki sen Mercedesi bilirmisin?-Bilmeeem,Ve vınnnnn diye yine uzaklaşmış. Mercedesin sürücüsü biraz ileride kan revan içindeki Temel'i görünce yardımına koşmuş ve sormuş:-Geçmiş olsun. Neden Hondayı biliyor musun diye soruyordun be kardeşim?"Temel güçlükle kaldırmış kafasını:-Hondanin freni neredeydi diye soracaktum

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Temel araba sürerken kırmızı ışıkta geçmiş. Tabi bunu gören polis Temel'i durdurmuş.Polis : Ehliyet ve ruhsat beyfendi...
    Temel : Verdunuzdami isteysunuz.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Temel arabasıyla kavşakta dönüp duruyormuş. Uzaktan durumu merak eden polis yanına gelip Temel' i durdurarak sormuş: -Kardeşim yarım saatten beri kavşakta ne diye dönüp duruyorsun? Temel utana sıkıla cevaplamış: -Haçan sol sinyal takili kaldi da...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Temel bir gün 4 m havaleli yük yüklediği kamyonuyla '3 m den yüksek taşıt geçemez!' levhası bulunan bir alt geçitten geçmek üzereyken, muavini Dursun'a seslenmiş:- Oğlum, bak bakayim edirafta trafik polisi var midur?

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)