Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742

ön cam imalatçı linki

Merhaba arkadaşlar internette dolaşırken ön cam imalatı yapan bir firma buldum işinize yarayabilir

http://www.sahibinden.com/arama?user...ting=price_asc

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre ÖZER
    Bilgisayar Mühendisi
     BMW R1150 GS - 2003
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ön cam var mı abi sende?

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Alıntı xcell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön cam var mı abi sende?

Yok ben kullanmıyorum

falldown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı xcell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön cam var mı abi sende?
    dudulluda altay motormu ne ordakine bakıcam bende hala :D yolum düşmedi. baktıgımda içime sinerse haber ederim sana da
    At avrat silah

Emre ÖZER
    Bilgisayar Mühendisi
     BMW R1150 GS - 2003
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı falldown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dudulluda altay motormu ne ordakine bakıcam bende hala :D yolum düşmedi. baktıgımda içime sinerse haber ederim sana da
    Valla süper olur Kaan. Aslında benim durumum şu; Ali Usta' dan Altay Motor' da ki camdan aldım ve taktırdım ancak onun bağlantı yerleri çok dandik bir plastik. Somunu sıkınca o bağlantı aparatı kırılıyor. Aslında onun için hiç tavsiye etmiyorum ama parada vermiş oldum bir kere. Sadece o bağlantı aparatından bulsamda benim işimi görecek ama maalesef bulamıyorum bir yerde :( Neyse senin yolun geçerse o siyah plastik bağlantı aparatı olayını da sorarsın. Akşam evde vakit bulabilirsem resmi yüklerim, iş yerinde yasaklı resim siteleride.

Emre ÖZER
    Bilgisayar Mühendisi
     BMW R1150 GS - 2003
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Açık bir site buldum çok şükür, aşağıda paylaşıyorum resimleri

3. resimde gözüken oval boşluğa camın demiri geliyor ve 1. resimde ki ortada ki boşluğa somun geliyor. Somunu sıktıkça demirin geçtiği oluğu sıkıyor ancak biraz fazla sıkarsan parça plastik olduğu için kırılıp dağılıyor :( Umarım elinde olan birisi yada nereden bulabileceğimi söyleyebilecek birilerini bulabilirim.

falldown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    abi montelenmiş halini görmem lazım hiçbişe anlamadım kafamda canlanmadı walla :D zaten öncedende monteli cam incelemedigim için sıfır :D... alternatif bulunur illaki :D ben gidince sorarım nacimi neydi adamın adı o hatırlar beni heralde :D 30 liralık cam dandik olucak tabi :D
    en kötü ihtimal otobuslerin arka kapı koltuk tarafındaki camı tutan apatarı sökeriz
    At avrat silah

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    emre o parçaları biliyorum çok dandik ben 2 sene önce servisten (emre motor) kalın cam bağlantı ayakları almıştım çok sağlam ve kaliteliydi hala varmı bilmiyorum ama onun dışında şöyle pıratık bir çözüm uygulayabilirsin kırılan parçanın üstünü kaplıyacak şekilde ince tenekeyi ( eve aldığımız yağ tenekesinin kalın kısmı olabilir) kes parçayı onunla kapla ve sonra delikerin hızasından delikleri del orjinal parçayı içne koyarak bağlantıyı onla yap dağılmasını engelleyip tutacaktır bilmem anlatabildimmi

Emre ÖZER
    Bilgisayar Mühendisi
     BMW R1150 GS - 2003
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı falldown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi montelenmiş halini görmem lazım hiçbişe anlamadım kafamda canlanmadı walla :D zaten öncedende monteli cam incelemedigim için sıfır :D... alternatif bulunur illaki :D ben gidince sorarım nacimi neydi adamın adı o hatırlar beni heralde :D 30 liralık cam dandik olucak tabi :D
    en kötü ihtimal otobuslerin arka kapı koltuk tarafındaki camı tutan apatarı sökeriz
    Otobüs olayı süpermiş abicim, benim aklıma gelmemişti Ben 50 TL' ya almıştım 30 TL değil, benim cam kaliteli bu sebeple :mrgreen: Bu arada ciddi anlamda işimi çok gördü, memnunum yani camımdan. Daha pahalı birşeye ihtiyacım yok sadece bağlantı aparatları olsa süper olur

Emre ÖZER
    Bilgisayar Mühendisi
     BMW R1150 GS - 2003
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emre o parçaları biliyorum çok dandik ben 2 sene önce servisten (emre motor) kalın cam bağlantı ayakları almıştım çok sağlam ve kaliteliydi hala varmı bilmiyorum ama onun dışında şöyle pıratık bir çözüm uygulayabilirsin kırılan parçanın üstünü kaplıyacak şekilde ince tenekeyi ( eve aldığımız yağ tenekesinin kalın kısmı olabilir) kes parçayı onunla kapla ve sonra delikerin hızasından delikleri del orjinal parçayı içne koyarak bağlantıyı onla yap dağılmasını engelleyip tutacaktır bilmem anlatabildimmi
    Çok güzel anlattın abi :mrgreen: En son çare bu işi yaparım ama bende ki parçalar dağıldı, tenekenin ortasına koyacak aşamayı geçtim yani maalesef Sen Emre motora yakınsan bakabilir misin acaba abi? Eğer onlarda varsa alırsın, buluşmamızda da ben senden alırım falan süper olur yani :mrgreen:

Ben anadolu yakasında olduğum için Emre Motor bana çok uzak kalıyor. Başka biride yakınsa oda bana yardımcı olmak isteyebilir mesala :mrgreen:

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)