Alper ciğerim naber olum aç kulaklarını iyi dinle efsane yine doğdu ben motosiklet dünyasına geri döndüm bak buradayım yine şimdi somurtmayı bırak bakayim :P

Alıntı ilkerkoparal Nickli Üyeden Alıntı
Aksu abime katılıyorum. MT nin ilk kurucularını tanırım. Kendi aralarında anlaşamadıklarından bir süre sonra ortaklığı bozup earlyreader, oda olmadı moto gezgin i kurdular. Ve şimdi siteye farklı isimlerle girip birbirlerini taşlıyorlar. Tamam MT büyük bir site. Ve önemli olanda motor sevdası. Bence iltişimdir asıl önemli olan. Kimse birbirini tanımıyor. RR topiğinde bile çok sayılı kişi birbirini şahsen tanırdı. Birde sitenin RR topiğine tavrı beni delirtiyordu. Gerekli olan mesajları silmeler. Doğruyu söyleyeni difolt etmeler. En önemli bilgi sayfalarını silerler diğer geyikler durur. Bence bizim RR ruhuna hitab eden bir site değil MT. Ve önce kafalar değişmeli. Alperim timim sen deki ilker bugün gidiyoruz, başımla beraber. Neresi diye soran namerttir. Ama bizi sokma MT gurubuna kardeşim. Ne olur bunuda sana karşı algılama bilirsin seni severim. Benim tepkim MT ye. Saygılarımla.

İlker kardeşim ben EarlyRiders'ın kurucularındanım. Earlyriders'ın kurulması çok daha farklı bir amaçtaydı öteyandan motogezginin kurulması senin zannettiğin tarzda bir oluşum sayılabilir. Ancak durum daha sonra çok çetrefilli bir hal almıştır ve oldukça uzundur. Bir toplantıda bu durum üzerine senle sohbet ederek seni ayrıntılı olarak bilgilendirebilirim. Durum tam bir yılan hikayesidir