Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    HADİ BEN EDİRNE DEN GELİCEM İSTANBUL LULAR NERDE YAHU YAZ BENİDE
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    mt nin açılışı neydi yawww
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    motosiklet.net gomtanım... birass farklılarr.... ben şahsen mtrden sonra pek istemiyorum mtyle takılmayı...
    SSUUUUuuu...!

alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper TAKAK
    TURİZM
     REGAL RAPTOR DD-250-E9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı aidikurt Nickli Üyeden Alıntı
    Aksu abi zaten orda bizbize olucaz sonuçta MT dost sitemiz o yüzden merak etme bizbize olup regalciler olarakta ayrı grup halinde gidicez merak etme sen biz düşündük herşeyi o yüzden böyle bir topic var ama MT dost siteler olarak bizi daha eklemedi Alper-tim sen iletirsin onlara ilettin ama sonra ses seda çıkmadı.
    alperim adminim ben hergün irtibattayım MT ile ancak onlarda bizim dost site diye onları eklememizi bekliyorlar
    ancak MT ye bir düşmanlık söz konusu varmış gibi algılıyorum istersen bu dost site olayına şimdilik girmeyelim
    önce bu düşmanlık olayını bi çözmemiz lazım bence
    sürmek için yaşa;yaşamak için sür

ilkerkoparal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ilker koparal
    Uluslararası İlişkiler
     R&R + Honda Shadow
     iSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Aksu abime katılıyorum. MT nin ilk kurucularını tanırım. Kendi aralarında anlaşamadıklarından bir süre sonra ortaklığı bozup earlyreader, oda olmadı moto gezgin i kurdular. Ve şimdi siteye farklı isimlerle girip birbirlerini taşlıyorlar. Tamam MT büyük bir site. Ve önemli olanda motor sevdası. Bence iltişimdir asıl önemli olan. Kimse birbirini tanımıyor. RR topiğinde bile çok sayılı kişi birbirini şahsen tanırdı. Birde sitenin RR topiğine tavrı beni delirtiyordu. Gerekli olan mesajları silmeler. Doğruyu söyleyeni difolt etmeler. En önemli bilgi sayfalarını silerler diğer geyikler durur. Bence bizim RR ruhuna hitab eden bir site değil MT. Ve önce kafalar değişmeli. Alperim timim sen deki ilker bugün gidiyoruz, başımla beraber. Neresi diye soran namerttir. Ama bizi sokma MT gurubuna kardeşim. Ne olur bunuda sana karşı algılama bilirsin seni severim. Benim tepkim MT ye. Saygılarımla.
    Ömür dediğin üç gündür,dün geldi geçti yarın meçhuldür,
    O halde ömür dediğin bir gündür,o da bugündür...

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı alper_tim Nickli Üyeden Alıntı
    alperim adminim ben hergün irtibattayım MT ile ancak onlarda bizim dost site diye onları eklememizi bekliyorlar
    ancak MT ye bir düşmanlık söz konusu varmış gibi algılıyorum istersen bu dost site olayına şimdilik girmeyelim
    önce bu düşmanlık olayını bi çözmemiz lazım bence
    o nası söz öyle alper... ne düşmanlığı... sadece biz bize yeteriz.. RR anlayış ve tavır olarak mtden farklı... burası aile çay bahçesi tadında bi yer... insanların eşleriyle gönül rahatlığıyla gelebği organizasyonlar yapabilenbi site... ve mümkünse öyle kalmasını istiyoruz...daha önce mtrla bipiknik yapmıştık... kötü geçmedi ama zaten biz sınırlarımızı öyle çizmişizki ordaki delikanlılar yaklşmadılar bizlere... onlarda haklı; küfür yok, bağara çağıra konuşmak yok, af buyur ama sersirilik yok... onlara uymayınca kaçtılar... biz bize iiyiz alper... bu güzellik bozulsun istemiyorum ama...
    SSUUUUuuu...!

alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper TAKAK
    TURİZM
     REGAL RAPTOR DD-250-E9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    tamm arkadaşlar bende yanlış anlaşılmak istemem
    benim fazla girişken olmamdan kaynaklanan bi durum söz konusu
    ben bi çok siteye üyeyim ve her sitede sevildiğime inanıyorum bunlardan biride MT dir.
    çoğumuz ordan buraya geçtiğimiz için organizasyonlarda berabeer oluruz die düşünmüştüm bi sürü motorcu bi yerlere giderken
    bizde RR cılar olarak birlikte sürer gövde gösterisi gibi olur die düşündüm dü
    kusuruma bakmayın sizlerinde vaktini aldım ben orda genelde organizasyon felan işleriyle uğraşıyorum biliyorsunuz
    bu tarzda gezileri kendi içimizde yaparız bundan sora ordaki etkinlikleri buraya taşımam hepinizden özür dilerim
    bazı yanlış şeyler düşünmüşüm sonuçta hep yaptığım hatayı yaptım herkesin benim gibi düşündüğünü sandım
    cidden herkesden özür dilerim kusuruma bakmayın bi daha olmayacak :( :(
    sürmek için yaşa;yaşamak için sür

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı alper_tim Nickli Üyeden Alıntı
    tamm arkadaşlar bende yanlış anlaşılmak istemem
    benim fazla girişken olmamdan kaynaklanan bi durum söz konusu
    ben bi çok siteye üyeyim ve her sitede sevildiğime inanıyorum bunlardan biride MT dir.
    çoğumuz ordan buraya geçtiğimiz için organizasyonlarda berabeer oluruz die düşünmüştüm bi sürü motorcu bi yerlere giderken
    bizde RR cılar olarak birlikte sürer gövde gösterisi gibi olur die düşündüm dü
    kusuruma bakmayın sizlerinde vaktini aldım ben orda genelde organizasyon felan işleriyle uğraşıyorum biliyorsunuz
    bu tarzda gezileri kendi içimizde yaparız bundan sora ordaki etkinlikleri buraya taşımam hepinizden özür dilerim
    bazı yanlış şeyler düşünmüşüm sonuçta hep yaptığım hatayı yaptım herkesin benim gibi düşündüğünü sandım
    cidden herkesden özür dilerim kusuruma bakmayın bi daha olmayacak :( :(
    ulleeee estafurullah alperim.. senin niyetini herkescikler biliyo canım benim... sadece biss gençleri rahatsız etmeyelim... sen yine orası yada başka sitelerin organizasyonlarından haberdar et siteyi... katılmak isteyenler katılacaktır bi şekilde... sen güssel güssel sürelim istedin beraberce.. bunu biliyoruss.. ve seni seviyorusss.. sadece bazılarımız onlarla sürüşün sana verdiği keyfi almadığını düşünüyor hepsi bu canım benim.. amacım seni kırmak, ya da suçlu hissetmeni sağlamak diildi... :(
    SSUUUUuuu...!

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    alper kardeşim özür dileyecek bişey yok seni herkes biliyor kardeşim
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    la uçan kafayı gömecem şimçik....tööbbee.... ne özürü diliyon timsahım organizatörüm....adamın kralısın sen.. arkadaşlarıda yannış anladığını düşünüyorum.. alınganlık yapma daatırım bahhh......
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)