Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Alıntı kofitürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim motorun yan kapak vidalarının ikisi de kırılıp içinde kalmıştı. balçova sanayide tornacıya 10-tl ye çıkarttırdık. yerlerine çelik vida taktık bir yıldır milim oynama olmadı. aynadaki titreşim benimde sorunum ama gidonda titreme olmuyor. artık sorun değil normal gibi geliyor. alış yani. vitesin bire geçmeme durumu ise genelde motor sabitken vitese geçerken nazlanır.hafif ileri ya da geri oynatman gerekecek. motordaki sökebileceğin çoğu vidayı özellikle fanı radyatöre bağlayan iki küçük vidayı çelik vidalarla değiştirmen şiddetle tavsiye edilir. kırıldımı işler sarpa sarıyor. saygılarımla. kazasız sürüşler...
    servise nereye gidiyorsun tavsiye edecegin bir yer varmı

kofitürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abuzer
    BOŞ
     Marauder 800
     İZMİR
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Rica ederim. Bu arada ustanı yaz sana kim olduğunu söyleyeyim. Izmir de gitmediğim tamirci-servis kalmadı.

Gökhan Dostsever
    Öğrenci
     RR / DD 250E-10
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    gercekten komple bakim yaptirmam icin bana bir usta onerebilirsen cok sevinicem

Abuzer
    BOŞ
     Marauder 800
     İZMİR
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Ufak bakımlarını biz de yaparız. Ağır bakımları için tek adres basmane postahanesinin arkasında meta motor. Mobiletten harley e kadar geniş yelpazede. Harley deyince bunlar adamı soyar anlama.
    ücretler minimum. Zaten ustada makine mühendisi. Reklam gibi oldu ama onlarca usta görünümlü adamdan sonra kendisiyle tanışınca hakkını vermek istedim.

Gökhan Dostsever
    Öğrenci
     RR / DD 250E-10
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yarin sabahtan gidicem sadece ayakligin vidasini yapsak bayrami geciririm beni araya skistirir umarim bos cevirmez

Abuzer
    BOŞ
     Marauder 800
     İZMİR
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Hafif bakımsasorun değil. Orada çalışan emre var. O göz atsa yeter

Gökhan Dostsever
    Öğrenci
     RR / DD 250E-10
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bu sabah erkenden gittim Meta Motor'a. Eski vidaları, farı, arka fren balatasını değiştirdi. Ön freni temizledi. 12-13 lira aldığım parçalara verdim, 20 lira da Mehmet Ustaya.
    Çok iyi bir adama benziyor acemi olduğumu söyledim herşeyini kontrol etti motorun güzelce. Lastiklerimede olması gereken değerleri söyleyip hava bastırttı. Telefon numarasınıda aldım ama şahsi numarası olduğundan pek vermek istemedi gibi, yine de forumdan isteyen olursa özelden ulaşsın numarasını veririm.

Abuzer
    BOŞ
     Marauder 800
     İZMİR
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Ben de öğleden sonra bir uğradım. Sinyalle ilgili sorunum vardı. Mehmet usta fazla iyi işinin gereği de asabidir. Telefon konusunda da herhalde olumsuz birikimleri olmuştur. Ama yolda kaldığında arasan çıkar gelir.

mrtglc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat GÜLEÇ
    tekniker
     GV 250
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Meph Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sabah erkenden gittim Meta Motor'a. Eski vidaları, farı, arka fren balatasını değiştirdi. Ön freni temizledi. 12-13 lira aldığım parçalara verdim, 20 lira da Mehmet Ustaya.
    Çok iyi bir adama benziyor acemi olduğumu söyledim herşeyini kontrol etti motorun güzelce. Lastiklerimede olması gereken değerleri söyleyip hava bastırttı. Telefon numarasınıda aldım ama şahsi numarası olduğundan pek vermek istemedi gibi, yine de forumdan isteyen olursa özelden ulaşsın numarasını veririm.
    bahsettiğin aşırı titreşim son buldumu.? ben motoru ilk aldığımda çok titriyordu. sibop ayarını yapınca eskiden motora değil masaj aletine biniyormuşum ben dedim. Titreşim yarı yarıya azaldı.

Gökhan Dostsever
    Öğrenci
     RR / DD 250E-10
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı mrtglc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bahsettiğin aşırı titreşim son buldumu.? ben motoru ilk aldığımda çok titriyordu. sibop ayarını yapınca eskiden motora değil masaj aletine biniyormuşum ben dedim. Titreşim yarı yarıya azaldı.
    Titreşim sorunu geçmedi şimdilik önemli şeyleri yaptırdım, bayramdan sonra da titreşim için gitmeyi planlıyorum.

Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler