Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

caner
    öğrenci
     Regal Raptor 250e-9
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Heybe demiri delirten olay

arkadaşlar merhaba.4-5 ay önce 2. el olarak bi 250e9 aldım.çantası vardı fakat heybe demiri olmadığı için fren demiri hırpalamış ve fren yaparken sıkıntı yapıyodu.sirkeciye gittim armode dragstar diye bi çanta önderdiler bana.heybeye gerek yok kendi üstünde girişleri var direkt tuttuyosn yan tarafa.aldım takdırdım.mecidiyeköyde yolun ortasında uçtu gitti bitanesi.yakınlarda başka bi usta vardı o bişeyler yaptı taktı falan bu seferde tekrar fren demirine deymeye başladı.anladığınız üzere kafayı yiycem.motoru şuan kullanamıyorum adam gibi.ali usta desen 400 tl diyor sert çantalarla beraber tek demir de satmıyo adam.şu heybe demirini sanayide yaptırabilceğim bi yer var mı.alsınlar yapsınlar çantaları üstüne monte etsinler. ya da mondial mct250 nin demirleri olur mu ki fiyat olarak çok makul.40 tl.

ibanez_one - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Görkem KAYIŞ
    Tüketici Elektroniği Ürün Uzmanı
     Şu Sıra Yok :(
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı Gestapoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba.4-5 ay önce 2. el olarak bi 250e9 aldım.çantası vardı fakat heybe demiri olmadığı için fren demiri hırpalamış ve fren yaparken sıkıntı yapıyodu.sirkeciye gittim armode dragstar diye bi çanta önderdiler bana.heybeye gerek yok kendi üstünde girişleri var direkt tuttuyosn yan tarafa.aldım takdırdım.mecidiyeköyde yolun ortasında uçtu gitti bitanesi.yakınlarda başka bi usta vardı o bişeyler yaptı taktı falan bu seferde tekrar fren demirine deymeye başladı.anladığınız üzere kafayı yiycem.motoru şuan kullanamıyorum adam gibi.ali usta desen 400 tl diyor sert çantalarla beraber tek demir de satmıyo adam.şu heybe demirini sanayide yaptırabilceğim bi yer var mı.alsınlar yapsınlar çantaları üstüne monte etsinler. ya da mondial mct250 nin demirleri olur mu ki fiyat olarak çok makul.40 tl.

Ben Daha Bugün Gittim Bir Demirciye...Çantalar İçin Özel Bir Demir Yaptırıcam...40 - 50 TL Civarı Tutar Dedi Usta...Yani Demem O Ki....Herhangi Bir Demirciye Gitsen Bile Yapıyor Kardeşim...Sen Sanayiye Gittikten Sonra Yapan Çok Olur
    İlk Göz Ağrım
    Keeway Superlight 150

İkinci Demir Atım
    Hyosung GV250

Şu An Yok :(

TEL; 0536 317 60 57

Just Ride....!!!

DR.ALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ALPASLAN ÖZTAŞ
    Diş doktoru
     RR 250E-9
     BODRUM
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    mct 250 demiri uyar yaptıranlar olmuştu..bisiklet sepetini (2adet) kullananlarda var..sanayide her demirci yapar..nikelaj da attırırsan fıstık gibi olur..takma kafana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)