Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

mesutdikmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mesut dikmen
    inşaat teknikeri
     RR DD250-E 9B
     bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı Unlimited Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok üzgünüm ki büyük bir hevesle katılmak istediğim festivale babamın fıtık ameliyatı olacak olmasından dolayı gelemiyorum .. Önümüz yaz sağlık olsun daha çok gideriz.
    Geçmiş olsun mert allah şifa versin.umarım en kısa sürede sagligina kavusur.

kurye61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

turgayergün
    petshop toptancısı
     simdilik mondikal 150 mcx
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Arkadaslar yol guzargahi nasil olacak ben yeniciftlikteyim e5 denmi gidilecek yoksa altarnatif varmi nerde bulusabiliriz

ozguralic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgür alıç
    Tasarımcı
     RR DD250-E 9B
     BURSA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    26
    Alıntı kurye61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar yol guzargahi nasil olacak ben yeniciftlikteyim e5 denmi gidilecek yoksa altarnatif varmi nerde bulusabiliriz

İstanbul tayfasından gelen yalnız sen varsın, biz Bursa'dan Cumartesi sabah 7 de yola çıkıyoruz. Bu saate göre ayarlarsan iyi olur.

This is your life, it's all been ordinary. Until you find all you're worth

kurye61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

turgayergün
    petshop toptancısı
     simdilik mondikal 150 mcx
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Anladim ben ist tayfasi geliyor diye geliyordum o zaman size hayirli yolculuklar iyi eylenceler

Ultragore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

enes parlar
    gıda mühendisi
     mct 250 cc
     bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Biga Festivali
    1- ozguralic
    2-mesut dikmen
    3-Mert Oktay ( Ben kafaladım :D )
    4-Ultragore
    5-
    6-

Beyler Cumartesi yola çıkmaya karar werdik herkes için Carrefour Starbuck önü saat 7:00 uygunmudur .İzmir yolu üzerinde olduğu için herkese uygundur diye düşünüyorum..

özgür alıç
    Tasarımcı
     RR DD250-E 9B
     BURSA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    26
    Benim için uygundur.

Yola çıkmadan önce bilgi tazelemek amaçlı yazıyı paylaşıyorum.

http://www.regalraptor.net/forums/showthread.php?t=550

Unlimited - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mert Oktay
    Endüstri Mühendisi
     MCT 250
     Bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Evet arkadaşlar planlar tekrar değişti. Önümüzdeki hafta babamı ziyarete gidiyorum kendisi gelme dedi. Bu durumda Biga yolları bekle geliyoruz..

özgür alıç
    Tasarımcı
     RR DD250-E 9B
     BURSA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    26
    Arkadaşlar Biga festivali ile ilgii birkaç anı paylaşayım fotoğrafları uygun zamanda yükleriz.

Mesut Enes ve Mert ile birlikte Bursa'dan sabah 7 de yola düştük, ilk benzincide depoyu fulledim ama sanırım bana kardeşini gösterip ablasını kaktılar ve Biga'ya kadar 65 km ile gittik benim yüzümden. Motor gitmedi resmen.

Biganın içine girdiğimizde son alışverişleri yapmak için merkezde kipa'ya girdik, dünyanın en pahalı kipasından alışveriş yaptık, festival alanı merkeze biraz uzaktı ve karmaşık bir yerden gidiliyordu şans eseri festival komitesinden sunucu arkadaş da arabayla yanımızdan geçerken bize yol göstermek için bizle birlik te 30 km sürdü ve güzel bir ormanlık alanda denize sıfır festival alanına girdik.Saat 13.30 civarıydı. Bigmok sıcak şekilde karşıladı bizi, kendilerine teşekkür ederim. Hemen çadırlar için yer tayin ettiler. Sonra biraz sohbet.

Katılımcı sayısı yaklaşık 500 kişi civarıydı ama ilginçtir aileler çok fazlaydı, her taraf her yaştan çocuklarla doluydu... Ben bu ailelerin hava kararınca ayrılacaklarını düşünürken bizden sonra yattılar :mrgreen:

Konser alanı güzeldi, ses düzenine Enes ve Mert biraz müdahale ettiler daha iyi oldu..

Şunu çok net söylüyorum. Öğlenden akşam hava kararana kadar, bizim motorların başına gelip soran kurcalayan fotoğraf çeken 20-30 kişi oldu. Festival alanında enduro racing vs. her çeşit motor vardı fakat Regal Raptor olaya damgasını vurdu arkadaşlar

Tabi bunda nikelajın ve sislerin payı büyük :mrgreen:

Sonra gece konser sırasında arkamıza bi döndük bizim motorların üzeri (sadece bizim 4 motor) full çocuk etrafında anaları babaları felan... Gittik motorların başına o anda Mert motoru çalıştırdı yeni egzostlarıyla bi gaz verdi ve çocuklara bıraktı.. O anda ortamda film koptu ben mesut enes çalıştırıp çocuklara bıraktık motorları yenim ederim gavur malı gibi abandılar gaza allah ne verdiyse :mrgreen: bütün konser alanı bizim yanımıza toplandı çocuklar 5'lik simit gibi sırıtıyor bi taraftanda gaza abanıyor, millet video fotoğraf çekiyor. Sonra herkes gaza geldi racingler limitöre soktular ciğerli chopper'lar patlatmaya başladı gaza gelip motorla tur atanlar felan ortam şahaneydi

10 yıl sonrasına yatırım yaptık, en az 20 motorcu yetişiyor.

Konser bitti sandık ama unutmuşuz ortamda trakyalı çok, bi piyanist getirdiler film yine koptu. Halaylar romanlar, misketler havada uçuştu.

Sabah 6.30 da bir kalktık çadırımızın üstüne şıpır şıpır damlamış

Hemen toparlandık ve yola çıktık ama çıkmaz olaydık. O ne yağmur arkadaş, yaklaşık 2 saat yağmurda sürdük, botların içi su doldu. Sıçan gibi olduk :|

Yol üstünde bir lokantaya sığındık sağolsunlar klima felan açtılar yemek yerken biraz kuruduk önlem alıp 2 saat sonra tekrar yola koyulduk ama yağmur kalmamıştı.

Bu arada benim motor da akşamki gavur malı muamelesine direnememiş motor açılmıştı.

Bursa'ya bir girişimiz vardı resmen cennete geldik sandım :mrgreen: sonrasında keyifle evlere dağıldık.

Katılan arkadaşlara da teşekkür ederim. Özellikle Mert en acemimiz olmasına rağmen çok kontrollüydü, tebrik ediyorum.

Yolculuktan çıkarılan bir de ders var ; "sürüş sıralamasını bozmamak"
    Konu ozguralic tarafından (04.Haziran.2013 Saat 11:05 ) değiştirilmiştir.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Özgür çok güzel anlatım teşekkürler harika bir festival olmuş bende gelmeyi çok düşündüm ama olmadı keşke bir yolunu bulup gelseymişim çok güzel şeyler kaçırmışım artık bunun acısını 10 gün sonra istanbul doğa motor festivalinde hep birlikte çıkarırız

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Özgürüm çok güzel anlatmışsın ağzına sağlık. Güzel bir fest geçirdiğinize sevindim. En yakın zamanda görüşmek dileğiyle diyorum
    "CaRPe DieM"

Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)