Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Hybrid View

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Arkadaşlar güncel olarak kaşk,mont,çizme,sissy bar,far,yedek parça gibi ürünleri aldığınız bir yurtdışı site var mı ? Aliexpress pek cazip gelmiyor.Oradan ürün alıp sıkıntı yaşan da yaşamayan da arkadaşlarım oldu.Riske girmeden alışveriş yapmak en güzeli.Sizin satın almak için önerdiğiniz güvenilir siteler hangileri dir ?
    Raci06 (08.Mart.2019) Bunu beğendi.

newmoon06tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali YENİAY
    R CMSGT.
     Suzuki Intruder M-800 (Thunderbolt)
     Ankara
    Beğenmiş
    17,649
    Beğenilmiş
    2,910
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar güncel olarak kaşk,mont,çizme,sissy bar,far,yedek parça gibi ürünleri aldığınız bir yurtdışı site var mı ? Aliexpress pek cazip gelmiyor.Oradan ürün alıp sıkıntı yaşan da yaşamayan da arkadaşlarım oldu.Riske girmeden alışveriş yapmak en güzeli.Sizin satın almak için önerdiğiniz güvenilir siteler hangileri dir ?
    Eray görmeden net üzerinden yapılan alışverişlerde beden uyumunda sorun çıkabilir, öncelikle marka beden belirlendikten sonra net üzerinden en uygun fiyatlisi alınabilir, sana tavsiyem idare eder bir üründen ziyade sürekli kullanabileceğin kaliteli bir ürünü bir kez alman, ben 3. Eldivenimi kullanıyorum, ucuz olsun idare ederim diyerek böyle oldu. Üçünün fiyatını birlestirsen kaliteli bir eldiven alınırdı.
    AliExpress üzerinden ben ekipman almadım, genelde Aralık Ocak aylarında motomax ve motobikeavm siteleri yüzde 50 indirimler yapıyor, bu siteler takip edilebilir. Kolay gelsin

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (08.Mart.2019), Eray Aksoy (08.Mart.2019), erkopaşa (08.Mart.2019) Bunu beğendi.
    OF COURSE, AIR FORCE

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı newmoon06tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eray görmeden net üzerinden yapılan alışverişlerde beden uyumunda sorun çıkabilir, öncelikle marka beden belirlendikten sonra net üzerinden en uygun fiyatlisi alınabilir, sana tavsiyem idare eder bir üründen ziyade sürekli kullanabileceğin kaliteli bir ürünü bir kez alman, ben 3. Eldivenimi kullanıyorum, ucuz olsun idare ederim diyerek böyle oldu. Üçünün fiyatını birlestirsen kaliteli bir eldiven alınırdı.
    AliExpress üzerinden ben ekipman almadım, genelde Aralık Ocak aylarında motomax ve motobikeavm siteleri yüzde 50 indirimler yapıyor, bu siteler takip edilebilir. Kolay gelsin

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi,mont,çizme gibi tekstil ve giyim ürünleri lafın gelişi yazıldı.Bahsettiğin gibi onları görüp,deneyerek almak çok daha doğru.Ben daha ziyade aksesuar ve şimdi aklıma gelmeyen malzemeler için sormuştum daha ziyadesiyle.Bahsettiğin sitelere baktım.Ürün yelpazesi çok da geniş değil gibi.Yani her ürünü belki burada bulamayabiliriz veya dışarıda daha fazla alternatif ürün bulabiliriz diye düşündüm ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)