Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı Zafer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun Eray abi

Teşekkür ederim Zafer
    Zafer (07.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,705
    Beğenilmiş
    1,320
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Zafer
    abi cok hızlısın

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
    Beğenmiş
    2,705
    Beğenilmiş
    1,320
    çakmaklıgın ekstar bir özelligimi var Eray abi

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı Zafer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çakmaklıgın ekstar bir özelligimi var Eray abi
    Var.Akünün voltajını da ölçüyor.Burada da satılıyor ama 85 lira vivarı.Ben 50 liraya gibi almış oldum.Gerçi 35 lira için taa Çin den gelmesini beklemezdim ama zaten motor da Haziran gibi olacağından zamanım vardı.

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Zafer (07.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
    Beğenmiş
    2,705
    Beğenilmiş
    1,320
    Var.Akünün voltajını da ölçüyor.Burada da satılıyor ama 85 lira vivarı.Ben 50 liraya gibi almış oldum.Gerçi 35 lira için taa Çin den gelmesini beklemezdim ama zaten motor da Haziran gibi olacağından zamanım vardı.

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Anladım abi güle güle kullan

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Çok şükür alım işini hallettim.Çakmaklık+Usb şarj istasyonu ve intercom işi tamamdır.Şarj aleti 10.07 Dolar.İndirim ile 8.07 dolara aldım.İntercom ise 37 dolar dı.Onu da indirim kuponu ile 32 dolara aldım.Kuponlar iyi denk geldi.

Eklenti 2097

Eklenti 2098
    Eray hayırlı olsun, keyifle kullanman dileğiyle, Ankara Çamlıdere buluşmasına tam teçhizat bekliyoruz seni.
    Eray Aksoy (08.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    Konuştuğun zaman sadece bildiklerini tekrar edersin, ama dinlersen, yeni şeyler öğrenebilirsin!

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eray hayırlı olsun, keyifle kullanman dileğiyle, Ankara Çamlıdere buluşmasına tam teçhizat bekliyoruz seni.

Keşke gelebilsem.İnan ben de gelebilmeyi çok istiyorum.Ama bizim en yoğun olduğumuz dönemler Haziran,Temmu,Ağustos ve Eylül dür.Ama bir şekilde izin alabilirsem mutlaka katılmayı istiyorum.Şimdilik nasip diyelim.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Bildiğiniz üzere çakmaklık + Usb şarj kiti ile intercom cihazını sipariş etmiştim iki farklı satıcıdan.Kendim kredi kartı kullanmadığımdan dolayı Annemin kartı ile alışverişi gerçekleştirdim.Sabah Annem bir işlem için bankayı aradığında çağrı merkezinde ki eleman "Ali Express ten ... dolar harcamanız gözüküyor.İşlem size mi ait ?" diye sorunca Annem de "Ben Ali felan tanımıyorum" diyerek işlemi iptal ettirmiş Ali yi tanımıyor yani Kurban olayım Annem yaaa.Ne güldüm akşam vakti.Her neyse.İşlem iptal edildi ama Çakmaklık + Usb şarj kitini adamlar kargoya vermiş.İntercom cihazı ise halen kargoya verilmek için işlem aşamasında.Adamlara İngilizce,Almanca ve İspanyolca yazıp durumu bildirdim ve Iban talep ettim ama bana Çince tamamen konu ile alakasız bir teşekkür yazısı yolluyorlar ve tek bir hesap bilgisi içinde yer almıyor.Kul hakkına girmek istemiyorum ama adamlar da anlamıyor.Bu adamlara parayı nasıl ödeyebilirim ? Aliexpress bir şey yapamayacağını,konuyu satıcı ile halletmem gerektiğini,zira satıcının ücreti tahsil ettiğine dair bilgi verdiğini söylüyor.
    Ömer (09.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Bildiğiniz üzere çakmaklık + Usb şarj kiti ile intercom cihazını sipariş etmiştim iki farklı satıcıdan.Kendim kredi kartı kullanmadığımdan dolayı Annemin kartı ile alışverişi gerçekleştirdim.Sabah Annem bir işlem için bankayı aradığında çağrı merkezinde ki eleman "Ali Express ten ... dolar harcamanız gözüküyor.İşlem size mi ait ?" diye sorunca Annem de "Ben Ali felan tanımıyorum" diyerek işlemi iptal ettirmiş Ali yi tanımıyor yani Kurban olayım Annem yaaa.Ne güldüm akşam vakti.Her neyse.İşlem iptal edildi ama Çakmaklık + Usb şarj kitini adamlar kargoya vermiş.İntercom cihazı ise halen kargoya verilmek için işlem aşamasında.Adamlara İngilizce,Almanca ve İspanyolca yazıp durumu bildirdim ve Iban talep ettim ama bana Çince tamamen konu ile alakasız bir teşekkür yazısı yolluyorlar ve tek bir hesap bilgisi içinde yer almıyor.Kul hakkına girmek istemiyorum ama adamlar da anlamıyor.Bu adamlara parayı nasıl ödeyebilirim ? Aliexpress bir şey yapamayacağını,konuyu satıcı ile halletmem gerektiğini,zira satıcının ücreti tahsil ettiğine dair bilgi verdiğini söylüyor.
    Google translate Çince tercüme ile dene birde Ama İngilizceden Çince seçersen daha doğru çevirir. Türçeden çinceye sıkıntı çok
    Eray Aksoy (09.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    Konuştuğun zaman sadece bildiklerini tekrar edersin, ama dinlersen, yeni şeyler öğrenebilirsin!

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,574
    Beğenilmiş
    5,795
    İletişim kurabilirsen en son çare bir alım daha yaparsın ürünü yollamayın dersin yollamaz sende almış gibi ödeme yaparsın
    endroad (09.Nisan.2019), Eray Aksoy (09.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)