Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 45 arasi kadar sonuc gösteriliyor

newmoon06tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali YENİAY
    R CMSGT.
     Suzuki Intruder M-800 (Thunderbolt)
     Ankara
    Beğenmiş
    17,462
    Beğenilmiş
    2,878
    Ankara RR Teşkilatını oluşturmak adına, atmış olduğumuz adımda; bizleri hoşgörü ile karşılayan, yazdıkları yorumlarla samimiyetlerini bizlere yansıtan;

* BAŞKAN ve KURUCU BAŞKANımıza,

* İstanbul Anadolu Yakası sorumlusu SÜLEYMAN abi, yardımcısı CANER ve Anadolu Yakası RR üyelerine,
    * İstanbul Avrupa Yakası Sorumlusu ALİ abi, yardımcısı UĞUR ve Avrupa Yakası RR üyelerine,
    * Eskişehir İl Teşkilatı Sorumlusu Meslektaşım/Kardeşim İLKER ve Eskişehir RR Üyelerine,

sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.
    acryvz (21.Ekim.2017), CELİL (20.Ekim.2017), Eray Aksoy (04.Mart.2019), Mehmet A. (06.Aralık.2017), Rusgarguler (18.Aralık.2017), Rutkay Ediz (12.Ocak.2018), spue (20.Ekim.2017) Bunu beğendi.

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Konu eski ancak gelinen sürecin önemi adına yazıp tekrardan hatırlanmasını sağlamak istedim.Her zaman savunduğum ve tüm varlığımla inandığım bazı prensiplerim vardır.

1) Üstlerine saygı ve itaat.Hiyerarşi.Fikirlerine katılmadığın yerde bunu adaba uygun bir şekilde,edep içinde dile getirip anlatmak ve sonunda alınan karara "Eyvallah" demek.İkilik çıkan yerde birlik olmaz.

2) Her ne olursa olsun birlikte yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişmemek.Kıvırtmadan,arkadan konuşup dedikodu etmeden dosdoğru olmak.

3) Aidiyet duygusu.Bugüne kadar işine geldiği sürece güzel dediğine yarın en ufak olayda çamur atmamak ve sırtını dönmemek.

4) "Bir" olmak.Hayatın her alanında olduğu gibi ya bir olup güçlü olursun yada ufak hesapları yapıp dağılıp gidersin.Aynı fikirde olmak zorunda değilsin ancak Adam olmak zorundasın.

5) Gidenin arkasından üzülmeyeceksin.Giden varsa zaten hiç senin olmamıştır ki yokluğu seni sarsıp üzsün.

6) Koltuk ,makam ve para hırsından beri olmak.Kast ettiğim çalışıp bir makama gelmek değil,insanların altını oyarak,türlü türlü oyunlar oynayarak onların yerine oturma isteğidir.

Ankara Teşkilatı ve tüm RR Ailesi olarak sizlerin her birinizi gerçekten çok sevdim.Bu sıraladığım maddeler ise bir oluşumun daim olması ve birlikteliğini sürdürebilmesi açısından olması gerektiğine inandığım değerlerdir.Ha belki de yanlış düşünüyorumdur ? Hiç bir zaman haklı olduğumu iddia etmedim ve etmem de.Zira başkasının bakış açısı da en az benim bakış açım kadar doğru olabilir ? Bu sebepten ötürü tekrardan Ankara ve tüm RR Ailesine beni de aranıza kabul edip bu ailenin bir ferdi olmama izin verdiğiniz için çok teşekkür ederim.Ankara Teşkilatı olarak da bu güzel birlikteliğinizin daim olmasını,her tür ard niyetli kişi ve kişilerden uzak olmanızı ve sımsıkı birbirinize sahip çıkmaya devam etmenizi dilerim.
    CELİL (04.Mart.2019), Mehmet A. (04.Mart.2019), newmoon06tr (04.Mart.2019), Ömer (04.Mart.2019), Zafer (04.Mart.2019) Bunu beğendi.
    Konu Eray Aksoy tarafından (04.Mart.2019 Saat 01:41 ) değiştirilmiştir.

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,684
    Beğenilmiş
    1,320
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu eski ancak gelinen sürecin önemi adına yazıp tekrardan hatırlanmasını sağlamak istedim.Her zaman savunduğum ve tüm varlığımla inandığım bazı prensiplerim vardır.

1) Üstlerine saygı ve itaat.Hiyerarşi.Fikirlerine katılmadığın yerde bunu adaba uygun bir şekilde,edep içinde dile getirip anlatmak ve sonunda alınan karara "Eyvallah" demek.İkilik çıkan yerde birlik olmaz.

2) Her ne olursa olsun birlikte yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişmemek.Kıvırtmadan,arkadan konuşup dedikodu etmeden dosdoğru olmak.

3) Aidiyet duygusu.Bugüne kadar işine geldiği sürece güzel dediğine yarın en ufak olayda çamur atmamak ve sırtını dönmemek.

4) "Bir" olmak.Hayatın her alanında olduğu gibi ya bir olup güçlü olursun yada ufak hesapları yapıp dağılıp gidersin.Aynı fikirde olmak zorunda değilsin ancak Adam olmak zorundasın.

5) Gidenin arkasından üzülmeyeceksin.Giden varsa zaten hiç senin olmamıştır ki yokluğu seni sarsıp üzsün.

6) Koltuk ,makam ve para hırsından beri olmak.Kast ettiğim çalışıp bir makama gelmek değil,insanların altını oyarak,türlü türlü oyunlar oynayarak onların yerine oturma isteğidir.

Ankara Teşkilatı ve tüm RR Ailesi olarak sizlerin her birinizi gerçekten çok sevdim.Bu sıraladığım maddeler ise bir oluşumun daim olması ve birlikteliğini sürdürebilmesi açısından olması gerektiğine inandığım değerlerdir.Ha belki de yanlış düşünüyorumdur ? Hiç bir zaman haklı olduğumu iddia etmedim ve etmem de.Zira başkasının bakış açısı da en az benim bakış açım kadar doğru olabilir ? Bu sebepten ötürü tekrardan Ankara ve tüm RR Ailesine beni de aranıza kabul edip bu ailenin bir ferdi olmama izin verdiğiniz için çok teşekkür ederim.Ankara Teşkilatı olarak da bu güzel birlikteliğinizin daim olmasını,her tür ard niyetli kişi ve kişilerden uzak olmanızı ve sımsıkı birbirinize sahip çıkmaya devam etmenizi dilerim.
    Eray abi iyi dileklerin için çok teşekkürler RR Ailesine tekrar hoş geldin.
    CELİL (04.Mart.2019), Eray Aksoy (04.Mart.2019), Mehmet A. (04.Mart.2019), newmoon06tr (04.Mart.2019) Bunu beğendi.

newmoon06tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali YENİAY
    R CMSGT.
     Suzuki Intruder M-800 (Thunderbolt)
     Ankara
    Beğenmiş
    17,462
    Beğenilmiş
    2,878
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Eray, Ankarali motosiklet sevdalısı 40 yaş üzeri genç delikanlıların, RR il teşkilatlanmasindaki sürecin başlangıç mesajınızı bizlere tekrar nostalji tadında hatırlattığın için çok teşekkür ederim.

Sürecimiz, yaşadıklarımız ve gelinen noktamız budur.

Yorumundaki prensiplerinle çok kısa sürede hedeflediğin noktaya geleceğinden hiç şüphen olmasın. Her zaman manevî yakinligimizin seninle olduğunu bil,

Ankara'dan Antalya ya selamlar.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (04.Mart.2019), Eray Aksoy (04.Mart.2019), erkopaşa (04.Mart.2019), Mehmet A. (04.Mart.2019) Bunu beğendi.
    OF COURSE, AIR FORCE

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı Zafer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eray abi iyi dileklerin için çok teşekkürler RR Ailesine tekrar hoş geldin.

Hoşbulduk.Çok teşekkür ederim

Alıntı newmoon06tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eray, Ankarali motosiklet sevdalısı 40 yaş üzeri genç delikanlıların, RR il teşkilatlanmasindaki sürecin başlangıç mesajınızı bizlere tekrar nostalji tadında hatırlattığın için çok teşekkür ederim.

Sürecimiz, yaşadıklarımız ve gelinen noktamız budur.

Yorumundaki prensiplerinle çok kısa sürede hedeflediğin noktaya geleceğinden hiç şüphen olmasın. Her zaman manevî yakinligimizin seninle olduğunu bil,

Ankara'dan Antalya ya selamlar.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Manevi destekleriniz benim için çok önemlidir.Tüm RR Ailesinin de Antalya da bir kapılarının olduğunu bilmelerini isterim.Tüm samimiyetimle ne zaman yolunuz düşerse başımın üstünde yeriniz vardır.
    newmoon06tr (04.Mart.2019), Raci06 (09.Mart.2019) Bunu beğendi.

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)