Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 11 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu
Toplam 141 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 110 arasi kadar sonuc gösteriliyor

GOKHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gökhan sarısoy
    Makina Mühendisliği
     regal raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 6
    Alıntı Spydx(unicorn) Nickli Üyeden Alıntı
    Yaaaaaa çok eğlenmişsiniz... biz gelemedk yunanistan bacanaklar geldi haftasonu olan tüm planlarımız değişti ve onlara endekslendik herkesten özür dilerim gelecez deyip gelemedik zaten resimleri gördükten sonra içim yandı cidden çok eğlenmişsiniz umarım bi dahaki sefere sizlerleyiz.... :( :(
    CNIM KARDEŞİM bulent senı baya aradım telefona ulaşamadım kapsam dışıydın merakta kaldım neyse yaramaz bişey yokmuş hanımında selamıvar sana ve bılgeye bidahakisefere işallah beraberiz.
    HAYAT ÜÇBUÇUKLA DÖRT ARASINDADIR YA ÜCBUÇUK ATARSIN YA DÖRT DÖRTLÜK YAŞARSIN

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    gökhan hadi senin tayfayı tetikle bu hafta yolu biraz daha uzatalım şöyla bi anadoluyu fethedelim
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

GOKHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gökhan sarısoy
    Makina Mühendisliği
     regal raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 6
    Alıntı aslanburclu Nickli Üyeden Alıntı
    gökhan hadi senin tayfayı tetikle bu hafta yolu biraz daha uzatalım şöyla bi anadoluyu fethedelim
    Ah be komtanım iş problemi olmasa her an çağrılacam diye aklım çıkıyor. ama bizim gurup delidir işarete bakıyo zaten çanakkale asos falan olabilir nedersin :D
    HAYAT ÜÇBUÇUKLA DÖRT ARASINDADIR YA ÜCBUÇUK ATARSIN YA DÖRT DÖRTLÜK YAŞARSIN

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Sevgili dostlarr... güssell insanlarr.... tüm geçikmeler ve bu çoook uzun rötar için össür dilerim... ama malum... olmayınca olamıyorrr.....ne diimmm.... ahanda ressimlerrrrr......

Çook kalabalıktık çoook... bakkal amcanında ağzı kulaklarındaydı... ahanda bentlerin orda ki toplaşmamısss...

falla allahtan yengelerimisss ve örtmenimiss var ki sayelerinde alış verişş daha rahat yapılıyo....

piknik halii... yüklendik gidicesss....

ama ne çaree... inci örtmenin yolda yan ayak yayı uçmuşş... her durduğumus yerde açıyosss.. giderkende baalıyosss.. aslında bu işi tayfunum zabitim yapıyodu da.. bu seferlik ben yaptım o fotoladı...

mangal mevzuunu atlıyom... herkesler foto göndermişş zati ... aynı nerdeysee....ahanda tanımayanlara... Göksel ... bu da mötürü... bizi de bu güsselliğe davet ettiği için tekrar tekrar teşekkürlerr...

mangalda foto çekemedim...malum yemek haliii..eller falan yağlı.... mangal sonası kahve faslııı.... Ellerine sağlık örtmenim...

OKANIM.... bu da senin için... Var mı bööleesiii beaaaa.... Raptor Barr......

motor eğitim semineri gibiydi falla ortalık... örtmen de inci örtmendi tabii kii.. herkesler "bak o ne güssel kullanıyo" diip eşlerini alıştırmaya çalışıyodu.. örtmenimde de hava 1500 ammaa...

buda makine testi... her türlü zor koşul test edildi.. geçer not aldı.. babcım gökhan abi 120 kg.. makine 100cc.. varın siz düşünün...

nargile keyfi... hakkinen serkan ormanlık alanda.. olamasss.. motor kirlencek olm.. delimisin sen... eminim bütün hafta yıkarsın artık...

ve gecceeee... denizimdeki keyf kimselerde yoktu vallaaa... altta ki fotoya tikkat... egsost ne işlere yarıyomuşş yawww...raptor barrr 2....

SSUUUUuuu...!

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Valla volki şu resimleri şuraya ekleyene kadar neler çekiyon iyi biliyom ama 1 tane eksik olursa moklu değnekle kofalarım seni bak :D

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    kısım 2.... az kaldı fallaaa... olm tayfun... ayıklayana kadar dibim düşştüü.... du şimdi zibidiliklerine geliom....

önce nihatımın makinesinin pati isleriiii.... toprak ağladı beaaa..... ebru kardeşş tekrar geçmiş olsun.. düşmeyene motorcu denmesss...aramısa hoş geldiinnn...

adımlarr tayfunuma aitt....

buda pati sonası durum... Allahtan ebruya bişi olmadı... nihatım dahaçok makinesine üsüldüya neyseee.....

efenim ..işte piknik alanımısa ismini veren o meşhur bent.. valide benti..... geçiş yasakmışş sözüm ona... nası kalabalık burasıda belli diil....

yaww.. gardaşım bu kadar güvende olursun fallaa.. ustamıss bilem yanımıssda.... daha ne diim...

piknik dudumuna üsstten bi bakışş...

örtmenimi tutabilene aşk olsun.. nası bi görsenisss... zaptedmek mümkün diil yaww...

valide bendi yazıtlarıı... vecdicim bi çekilsen de biss de bi okusakk...

teşekkürlerr...

ve tayfun bi kaç yanlışlığı düzeltiyor... olablirr.. onnarda insandı.. hata yapailirler.. aferim tayfun... deli zabit yaww.. bildiğin deli...

diyom ya.. tutabilene aşk olsun.. bi orda bi burda... Allam sen akıl fikir ihsan et ne diim...

bak yaa.. neler yapiyaa... tayfunum yetişş....

ne güssel manzara diip seyre dalıyosss...

efenim ardındannn... mutluluk halayı.... çekmeden olmass....oy oy oyy.... hoydaa....

bak ya.. yine.. iki dakka boşş bırakmaya gelmiyo... şimdi de aşşadaki kopeğe laf atıyo... havaya bak...

hiç raat durmadı .. ne diim.. bunnarı okulda yayınlamak lasım ya neysee...

bu da bisim dönüş yolumusss. tellerin altından geçiyoss.. ama böleee diil.. bi deli zabit bölee geçti....

biss dönerken yengeler de geliyodu.. onnarda bakçaklarrr....

buda valide bendi prespektüsü... lasım olurr diyee....

efenim katılan herkeslere teşekkürler... ösellikle tüm yengelere... iiki geliyosunusss... ama nursen yengeye özellikle ve özellikle teşekkürler... vallaha bi anne şefkatiyele nası da hazırlıklar yapmışş... bi elmalı tatlısı vardı ki sormayın gitsin.. ellerinize ve gönlünüze sağlık.. her zaman gelin... valla gomtanım çook şanslısınıss ne diim...

Ahmet kardeşş... yengeyi de herzaman bekliyoruss.. bi de o güssel kardeşimizi ve eşini....

güssel bi gündü vesselam... daha güzellerini yaşamak nasip etsin Mevlam....

SSUUUUuuu...!

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    ulaaaaa.......agresus yardınıs beni buralarda beaaa....o ne muhabbet o ne güsellik ....allah muhabbetinizi bosmasın .....ula iki şeytan daatmışınıs ortalığı....nerdende aklına gelir tayfunun o yazıtlardaki yazanları düzeltmek.. yarıldım yaaa....ula bende orda olsam demekki tam bermuda şeytan üçgeni olacakmışız ..... tüüüü yasık banaaaa.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

inci örtmenimisin neşesine de diyecek yok valla ... cenabı allah yüzündeki gülücükleri hiç eksik etmesin örtmenim..

agresusum ve tayfunum şu mubarek salı sabahında bu kadar sıkıntı ve stresin içerisinde beni güldürdünüzya allahta sizleri güldürsün...hayırlı işleriniz olsun ...ne diim yaa bu kadar dua yeter..... :lol: :lol: :lol:
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Kambersiz düğün olmaz ama yapıyoz mecburen be okan, bi gelsen 3 değil 4 kişi olacaz, ben senin yerinede yapıyom burda delilik merak etme ;) biraz daha beri tarafta olaydın ne olurdu yaw.

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    şans daha ... naapiimm... bu işin kökü fatih sultan mehmete kadar dayanıyo....istanbulu fethedeceene ankarayı çorumu neyin fethetseymiş olmazmıydı yanii.... :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Walla ya büyük ayıp yapmış, bişe değil mezarındada rahat değildir sana yaptığı bu yamuktan ötürü :D :D :D

Sayfa 11 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)