Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 52 Toplam 76 Sayfadan BirinciBirinci ... 242505152535462 ... SonuncuSonuncu
Toplam 754 adet sonuctan sayfa basi 511 ile 520 arasi kadar sonuc gösteriliyor

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Alıntı aidikurt Nickli Üyeden Alıntı
    Aksu babaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne oldu yavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
    Dinamit lokumu bu, safranbolu lokumuna benzemez :lol: :evil: :mrgreen:

Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı

kardeşim geçmiş olsun....bende de bi boyun ağrısı peydah oldu... kendime güvenemediğimden arabayla gelmeye karar verdim...dükkanın önünde tavla oynarken bi eşek şakasına kurban gittim...ense köküme bi tokatla karışık yumruk yedim .. belki 1 ay oldu ki uzun süre motora binince tekrar nüksediyor....

sağlıktan öte hiçbişey yok kardeşim...şartlarını zorlama ......tekrar geçmiş olsun...
    O nasıl şakaymış yav... Okan kardeşim geçmiş olsun.
    Bu eşşek şakaları kesin sadece bizim memlekete mahsus.
    yol yapalım yol

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Aksu babaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne oldu yavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
    Müslüm Baba yı görmüyormusun diğer babaları imha edip tek baba kalmak için planlar yapmış. Bizde karşı tedbir almamız lazım. Alper aramızda kalsın bende Müslüm baba ya tesirli bir patlayıcı hazırlamam lazım Cuma ya kadar, yoksa elveda.

Okan ne oldu gülüm eşek mi tepti. Neyse ki sıyırmış yoksa araba da kullanamazdın. Geçmiş olsun, aman kulak arkası sağlam kalsın.

emrahkucukgirgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah Küçükgirgin
    Mühendislik
     DD250-9B
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı
    UYYYŞŞŞŞŞ.. dinamitde var.....valla korkulur senden müslüm baba....

Alıntı emrahkucukgirgin Nickli Üyeden Alıntı
    Beyler az önce Alper özelden azıma yaptı.

Bu listeye adımı yazdırmıştım ama 3 hafta kadar önce feci sakatladığım belim hala iyileşmediği için gelemeyeceğim. Bunu burada belirtmeyi de unuttum. Kusuruma bakmayın. Ne yazık ki gelemeyeceğim gibi görünüyor. 2 gün içinde mucize olmazsa tabi... Katılım sayısının önemini vurgulayan notu da görmemiştim. Herkesten özür dilerim.

Not: Emrah çok satıldı ama daha bugüne kadar kimseyi satmadı.

kardeşim geçmiş olsun....bende de bi boyun ağrısı peydah oldu... kendime güvenemediğimden arabayla gelmeye karar verdim...dükkanın önünde tavla oynarken bi eşek şakasına kurban gittim...ense köküme bi tokatla karışık yumruk yedim .. belki 1 ay oldu ki uzun süre motora binince tekrar nüksediyor....

sağlıktan öte hiçbişey yok kardeşim...şartlarını zorlama ......tekrar geçmiş olsun...
    Saol baba sana eşşek çarpmış bana da bir saksı çarptı... İrice bir saksının yerini değiştirirken oldu. Bir de üstüne iyi gelir diye sürdüğüm Termoflex allerji yaptı mı... İçi ağrıyor dışı yanıyor. İki gece sabahladım hiç bir yere dayanamadan...

Yalnız senin atlattığın şey çok ciddi... bir sürü felç olan adam varmış o şaka yüzünden... Bütün sinirler oradan geçiyor... Çok geçmiş olsun.. bir daha eşşeklerle muatap olma...
    Krom aşkı ile parlak yarınlara ...

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Alıntı Aksu Nickli Üyeden Alıntı
    Müslüm Baba yı görmüyormusun diğer babaları imha edip tek baba kalmak için planlar yapmış. Bizde karşı tedbir almamız lazım. Alper aramızda kalsın bende Müslüm baba ya tesirli bir patlayıcı hazırlamam lazım Cuma ya kadar, yoksa elveda.

Okan ne oldu gülüm eşek mi tepti. Neyse ki sıyırmış yoksa araba da kullanamazdın. Geçmiş olsun, aman kulak arkası sağlam kalsın.
    baba neden gelemiyorum dedin sakamı yaptın

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Mehmet Aksu sen eğer şişirme pompasını getirme bak o zaman nasıl dinamitleniyorsun, şişmiyor meret bizimki iki kişilik ondan, haaa bu arada yenge kesin gelmiyor dimi, gelmiyorsa sana bir yenge bulalım bu iş böyle olmuyor, bu yazdıklarımı sakın yengeye gösterme vallaha beni topa koyar senide bidaha gezilere gçndermez motorunuda hurdacıya verir. :mrgreen: :mrgreen: Bu arada biz cuma günü gideceğiz sen cumartesi geleceksin yatağı nasıl şişireceğiz?????? Sana yatağı şimdiden göndereyim şişir Eskişehire gönder, ne kadar zekiyim değilmi :mrgreen: :mrgreen:
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    baba neden gelemiyorum dedin sakamı yaptın
    Adminim Alperim, panik yapma. Abimiz şaka yaptı. Herşey yolunda dostum, sakin ol ha
    yol yapalım yol

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    He yaaa panik yok herşey yolunda, sadece dinamitler az gelecek galiba biraz daha alayım :mrgreen: :mrgreen:
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Aksu baba sen yannızmı geliyon yaaff....tam kazak erkeksin valla helal olsun... :lol:

müslüm baba dinamiti bol al....aksu baba yannız geliyomuş şakamız bol olur...ehiehiehi...

yavv ben ne kadar sevdim aksu babayı....alla alllaaa...seni sefiyoomm aksu baba.......

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı müslüm baba Nickli Üyeden Alıntı
    Mehmet Aksu sen eğer şişirme pompasını getirme bak o zaman nasıl dinamitleniyorsun, şişmiyor meret bizimki iki kişilik ondan, haaa bu arada yenge kesin gelmiyor dimi, gelmiyorsa sana bir yenge bulalım bu iş böyle olmuyor, bu yazdıklarımı sakın yengeye gösterme vallaha beni topa koyar senide bidaha gezilere gçndermez motorunuda hurdacıya verir. :mrgreen: :mrgreen: Bu arada biz cuma günü gideceğiz sen cumartesi geleceksin yatağı nasıl şişireceğiz?????? Sana yatağı şimdiden göndereyim şişir Eskişehire gönder, ne kadar zekiyim değilmi :mrgreen: :mrgreen:
    Amma masraflısın ha. Benim yatak tek kişilik üfleyerek şişiriyorum, pompaya para mı vereceğim. Ama şimdi hanımı getirirsem çift kişilik yatakla geleceğim üfle üfle şişmez, onun için getirmiyorum hanımı. Ya arkadaşlar Müslüm ün şişme yatağa hayrınıza 50 şer nefes üfleseniz şişer, yoksa benim gelmemi bekler. Olmadı tüpgazla şişirin ben geldiğimde gece çadıra bir kibrit, kurtulursunuz babaların birinden. :D
    Cumartesi sabah 9 da kızı bindireceğim otobüse Afyon a oğlan da akşam 23 de kendisi gidecek binecek Muğla ya.
    Alper merak etme Cumartesi sabah 10 da yola çıkarım 12 de Eskişehirdeyim, nede olsa benim Regal 140 km. hızı geçiyor, Okan ın motor mu sandınız. Lunatic Ahmet de sabah 5 de çıkarsa öğlen 13 de olur orada.

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    ahan şimdi havzaya gittim geldim....yokuş aşşa 120 anca yaptım.. nası gidiyo 140 ben annamıyom yavv.... :( 3 sefer sibop ayarı yaptırdım.. yine yok.. satacam valla en sonunda....yumurtlamayan tavuğu keserler ya bende öyle yapacam heralde....

Sayfa 52 Toplam 76 Sayfadan BirinciBirinci ... 242505152535462 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)