Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Çağdaş Yücel
    Öğrenci
     Yok
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Şanzıman sorunu..Bilgilerinizi istiyorum :)

Ben kışın 250 spyder alıcam birkaç kullanıcı ile internet üzerinden konuştum hepsi memnun fakat kronik bir sorunu var dedi bir kullanıcısı.Şanzıman sorunuymuş.Sıfır almış motoru sonra da garanti kapsamında değiştirmiş.Bilgi verebilir misiniz?

l
    l
     l
     l
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Merhaba kardeşim,

Öncelikle spyder kullanıcısı tarafından yanlış bilgilendirilmişsin. Regal Raptor adı altında çıkan hiçbir motorun kronik sorunu yoktur. Aslında kullanıcı "KRONİK SORUN"un ne olduğunu bilmediği için seni yanıltmış.
    Kronik sorun, arızalı olan parçanın değiştirildiği halde tekrar ve tekrar arıza vermesine denir. Yani parça değişimi sorunu çözmez ve tekrar sorun yinelenir.

Eski model bazı motorlarda bir pul hatası yüzünden 2. vitesten boş vitese düşme sorunu vardı. Satılan ürün garantili olduğu için garanti kapsamında pul değişikliğine gidildi ve bundan sonra aynı sorun tekrarlanmadı. Yani ortaya çıkan sorun KRONİK değildi.

Yeni piyasaya çıkan hiçbir modelde duymadım aynı sorunu.
    Şayet sorun olsa bile tüm parçalar 2 yıl garantilidir. Hiçbir sorun olamadan yetkili servis tarafından değiştirilir.

Ünlü Türk düşünürü Üstat Celil Abi'nin dediği gibi, "Çin malları içinde alınabilecek tek motordur"

Çağdaş Yücel
    Öğrenci
     Yok
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Anladım..Onun "Kronik sorun" dan kasıtı neredeyse bütün motorlarda görülüyor olabilir.Teşekkür ederim bilgi için

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)